Jak

Jak hrát loterii The Sims 4

Jak vyhrát promový honorář v The Sims 4 střední školy

Nová akce Prom v rámci The Sims 4 umožňuje hráčům zažít střední školu v jejím plném potenciálu. Ale můžete se divit, jak vyhrajete Prom Royal v tomto nejnovějším balíčku High School Years? Řekneme vám, co musíte udělat, abyste dosáhli tohoto titulu a získali korunu v CAS (Create A Sim.)

Jak vyhrát licenční poplatky na střední škole

Vítězství na plese na střední škole může být buď dlouhá, obtížná cesta, nebo překvapivě snadný úkol, protože se to někdy může stát náhodně. Pokud však chcete dosáhnout úspěchu způsobem dobré módy, musíte zvýšit svou popularitu na Copperdale High prodejem oblečení na Trendi, získáváním následovníků v aplikaci Social Bunny a výběrem sociální možnosti „Claim to be Prom Royal“.

Aplikace Trendi v The Sims 4

Pokud jde o aplikaci Trendi v The Sims 4, hráči by se měli před prodejem oblečení na platformě podívat na nejnovější trendy, protože byste mohli propagovat oblečení, které momentálně není populární. Kromě toho musíte použít aplikaci Social Bunny ke zveřejnění každého klíčového okamžiku života vašeho Simíka, včetně chození na akce a účasti ve škole „T-Pose Challenge“.

Bohužel, i když získáte spoustu následovníků a přátelství, existuje možnost, že vyhraje někdo jiný, proto je ve hře náhodné rozhodování. Existuje však několik mezer, které nevyžadují podvádění, jako je hraní za Sidney Price nebo hlasování pro sebe s jiným Simíkem.

Pokud zvolíte metodu Sidney Price, nepochybně v určitém okamžiku vyhrajete Prom Royal, protože téměř vždy dostane korunu. Navíc by bylo nejlepší, kdybyste se pokusili držet krok s jeho domácími úkoly a povýšit ho před začátkem plesu.

Zajímavé:  Jak zavolat řetězec v The Sims 4.

Když budete hlasovat pro sebe na střední škole, budete muset jít alespoň na ples se dvěma hratelnými dospívajícími Simíky, které můžete ovládat. Jakmile tam budete, jděte do krabice a pokorně hlasujte pro tu, kterou chcete, což povede k tomu, že vaše postava vyhraje Prom Royal.

Ti, kteří po vyzkoušení jednoho z těchto pokusů stále nevyhráli, to mohou zkusit znovu příště, protože Prom se koná každou sobotu.

Jak získat korunu v The Sims 4 CAS

Crown v The Sims 4

Poté, co vyhrajete Prom Royal, můžete jít do CAS, kde je nyní koruna k dispozici pro vašeho Simíka. Pokud se však necítíte na žádnou z výše uvedených akcí, existuje možnost, kterou můžete použít na kartě Galerie v The Sims 4.

Protože neexistuje žádný cheat na získání všech položek CAS, můžete si Simíka stáhnout z Galerie zadáním slov „CAS Unlock“. Nejen, že tyto postavy odemykají předměty High School Years CAS, ale také poskytují přístup ke všem balíčkům, včetně Werewolves a Get Famous.

Tak, tady to máte, tohle je jak vyhrát Prom Royalty a získejte korunový předmět CAS v The Sims 4. Než vyrazíte, můžete se podívat na další podrobnosti o rozšiřujícím balíčku High School Years Expansion Pack na příslušných odkazech níže a v našem průvodci všemi mimoškolními aktivitami.

Twinfinite podporuje naše publikum. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našich stránkách, můžeme získat malou provizi pro partnery. Přečtěte si více

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»