Jak

Jak hrát bowling ve hře Sims 4

S doplňkem „The Sims 4 – Příslušenství pro noční bowling“ mohou své Simíky naučit hrát bowling. Nabízíme vám ty nejlepší tipy pro rozšíření Sims.

Sims 4: Vybudujte si svou bowlingovou schopnost,

Prostřednictvím doplňku získají vaši Simíci novou schopnost: nyní můžete hrát bowling sami nebo až se čtyřmi dalšími Simíky. Tato schopnost se nerozšiřuje, takže vaši Simíci na ní budou hrát pouze lépe, ale také triky.

  • Se svými Simíky si můžete hrát tak často, jak je to jen možné — na bowlingové dráze. To najdete v sousedství. Můžete si vybavit jakoukoli restauraci nebo se rozhodnout pro Bowling domů.
  • Od věku dítěte se vaši Simíci mohou učit Bowling. Dobrá věc: I když jsou vaši Simíci starší, sledujte své schopnosti v bowlingu a nemusíte začínat znovu. Pouze pokud jsou vaši Simíci těhotní, miska není možná.
  • Vaši Simíci mohou dosáhnout pěti různých úrovní Bowlenů. V závislosti na tom, ve které fázi se nacházejí, existují různé typy vrhů a také triky.
  • Na bowlingovém stojanu si vaši Simíci budou moci vybrat bowlingovou kouli. Chcete-li začít, můžete hrát pouze s míčem „nebesky modrým“. Pro všechny ostatní jsou nutné míče vyšších úrovní dovedností.
  • Pokud si vaši Simíci vytvořili schopnost, máte šanci mít bowlingovou hru, ve které mohou vaši Simíci dosáhnout pouze úderů. V „The Sims 4“ se tomu říká „Perfektní lama“.
Zajímavé:  Jak získat ambrózii v kódu Sims 4.

Bowlingová dovednost v cheatech „The Sims 4“ – jak na to

Nemůžete očekávat, že vaši Simíci dovedli k dokonalosti bowlingovou schopnost, můžete pomoci dokonce i pomocí cheatu. Chcete-li to provést, stiskněte současně [CTRL] + [SHIFT] + [C]. Zadejte „testingcheats true“ bez uvozovek a vyberte požadovaného Simíka podržením klávesy [SHIFT]. V oblasti „Cheat bowlingové ligy. » nyní máte dvě možnosti:

  1. Vždy pletení hází, běh: Vyberte tento cheat, každý váš Simík hodí trik – bez ohledu na aktuální úroveň Bowlingu.
  2. Nikdy nezmeškejte: V tomto případě platí, že váš Simík je vždy pravdivý, čímž se snižuje šance na úder.

Tip: Můžete také vybrat oba cheaty současně pro animace Bowlingu, které byste jinak viděli pouze na vyšší úrovni dovedností.

V měsíčním světle bowling – spravujte své Simíky

Můžete si vybrat na bowlingu i doma, měsíční světlo Bowling a využít barevných světel, které jsou na bowlingu připevněny. Takže to jde:

  • V baru: Klikněte na bowlingovou dráhu a vyberte „moonlight-Bowling“.
  • Domů: Dosáhl svého Simíka je pátá úroveň dovednosti, lze ji také použít ve vlastních čtyřech stěnách při měsíčním světle Bowling začal.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»