Jak

Jak cvičit jógu v The Sims 4

Jóga

V těchto dnech se hodně času a úsilí věnuje udržování zdraví naší mysli, těla a duše. Naši Simíci samozřejmě nejsou výjimkou! S vydáním Balíček her pro lázeňský den přišla nová dovednost. The Sims 4 Wellness dovednost pomůže vašim Simíkům najít jejich vnitřní klid!

Existuje několik způsobů, jak mohou vaši Simíci začít svou cestu ke zdraví. Za prvé, v režimu sestavení/koupit si můžete koupit podložku na jógu nebo meditační stoličku a umístit tyto předměty přímo do vašeho domova, nebo můžete navštívit lázně. Game Pack byl dodán s několika předpřipravenými lázeňskými místy, nebo si můžete jedno stáhnout z galerie a vložit ho do své hry.

The Sims 4 Wellness dovednost

Osobně považuji za užitečné mít na hracích místech jak meditační stoličku, tak podložku na jógu. Pro začátek lze oba předměty umístit do inventáře Simíka a použít je kdekoli. Co je klidnějšího než dělat jógu venku a přitom poslouchat přírodu?

Jóga

The Sims 4 Wellness dovednost

Stejně jako u většiny dovedností existuje 10 úrovní, kterých lze dosáhnout pomocí dovednosti Wellness.

 • Wellness úroveň 1 – Dokáže provádět různé jógové pozice, meditovat a masírovat.
 • Wellness úroveň 2 – Dokáže předvést pozici na lodi v józe, diskutovat o metodách kognitivního zaostřování a upéct karobový kokosový koláč bez cukru.
 • Wellness úroveň 3 — Může poskytovat aromaterapeutické masáže a provádět trojúhelníkovou pózu v józe.
 • Wellness úroveň 4 – Může nabídnout tipy na duševní relaxaci a provést pózu stromu v józe.
 • Wellness úroveň 5 – Může nyní provádět hloubkovou tkáňovou masáž, provádět pozici bojovníka v józe a nyní může levitovat při meditaci.
 • Wellness úroveň 6 – Váš Simík může provádět sportovní masáž, navrhovat vizualizační techniky a může provádět pózu Lord of the Dance v józe.
 • Wellness úroveň 7 – Nyní se můžete teleportovat při levitaci, připravovat salát Super Food a provádět Bridge Pose v józe.
 • Wellness úroveň 8 – Dokáže poskytnout masáž kameny, doporučit cvičení sebevědomí a provádět stojku v józe.
 • Wellness úroveň 9 — Může poskytnout masáž plodnosti.
 • Wellness úroveň 10 – Může uvařit citronový medový zázvorový detoxikační čaj a sdílet detoxikační tajemství.
Zajímavé:  Jak vyrobit baldachýn v The Sims 4.

Páni, to je spousta věcí! Jak můžete vidět, jsou to 4 různé způsoby, jak zlepšit pohodu vašich Simíků! Podívejme se na každou z těchto oblastí trochu blíže.

Jóga

Myslím, že můžeme s jistotou říci, že jsme byli všichni docela nadšení z návratu jógy do životů našich Simíků. Tentokrát je jóga lepší než kdy jindy s ultra plynulými animacemi a množstvím póz, které lze předvést.

Jógové pozice dostupné na úrovni 1 jsou pozdravná pozice, pozice mrtvoly, pes směřující dolů, Half Moon a Side Plank.

The Sims 4 Wellness dovednost

Čím pokročilejší budete ve wellness dovednosti, tím více pozic odemknete, včetně pozice Lord of the Dance zobrazená níže.

Jóga

Nejpokročilejší pozicí je stoj na rukou, což je krásná, půvabná pozice (při správném provedení).

The Sims 4 Wellness dovednost

Jak jsem již zmínil dříve, můžete také zlepšit své wellness dovednosti navštěvováním lekcí jógy ve vašich místních lázních. Když dorazíte do lázní, bude tam Sim, který dorazí v tílku s oficiálním logem Spa a symbolem nad hlavou. Měli byste obdržet upozornění, že za 30 minut začne lekce jógy, a dát instruktorovi vědět, zda se chcete do lekce připojit. Pokud se rozhodnete připojit, jednoduše klikněte na instruktora a vyberte se, abyste se připojili ke třídě.

Lekce jógy v lázních

Existují 3 různé třídy, které jsou nabízeny za 110 Simoleanů za kus. Navíc každá z tříd dává po dokončení třídy jiný buff.

 • Třída koncentrace mysli – Focused +2 buff
 • Třída posilování mozku – Inspirovaný +2 buff
 • Třída energetického centrování – Energizovaný +1 buff

masáže

Také, kdo by neměl rád relaxační masáž? Je zřejmé, že naši Simíci rádi přijímají a dávají masáže pomocí The Sims 4 Wellness Skill. S Lázeňským dnem existují dva různé objekty, se kterými lze provádět (nebo přijímat masáže). Samozřejmě je tu váš standardní masážní stůl a masážní křeslo rukou a nohou. Kromě toho existuje několik různých druhů masáží a každá z nich dává jiný šmrnc.

Zajímavé:  Jak otevřít spouštěč Sims 4.

Na stole lze provádět následující masáže:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»