Jak

Jak dát 4 10000 tisíc v Sims XNUMX

Ahoj! Každý z nás při hraní The Sims 4 se ocitl v situaci, kdy nebylo dost peněz na provedení určitých úkolů. V tomto článku vám řekneme, jak tento problém vyřešit pomocí cheatů. Nejprve vám však doporučujeme zjistit, co je cheat kód, a naučit vás, jak jej správně zadat.

Cheat kódy na peníze pro The Sims 4

Co je cheat kód

Cheat kód je specifická kombinace čísel, písmen a kláves, díky které můžete ve hře provést potřebné změny. Nejčastěji je používají vývojáři ke zkrácení doby testování.

V našem případě může cheat kód pro peníze dát vaší rodině nějaké peníze. Nebo to můžete udělat takto: určitá částka byla vždy na vašem účtu. Zajímavý? Pak vám řekneme, jak zadat kód do hry!

Zadejte cheat kód do hry

Nejprve musíte otevřít takzvanou „konzolu“. S jeho pomocí budeme zadávat cheat kódy. Chcete-li jej otevřít, musíte zadat určitou kombinaci kláves Ctrl + Shift + C. V této konzoli zadáme kódy a aktivujeme vlastnosti, které potřebujeme.

Tabulka cheatů

Dále vám poskytneme tabulku kódů pro zvýšení finanční situace vaší rodiny.

Důležité! Před zadáním kódu, který potřebujete do konzole, je potřeba zadat vývojářský kód testingcheats true a poté samotný kód z tabulky. Například: testingcheats true money 10000.

Kód účinek
matka Přidá 50 000 Simoleonů do aktuální rodiny
kachování и poupě Přidá 1 000 Simoleonů do aktuální rodiny
peníze Nastavuje přesnou částku peněz pro aktuální rodinu (před použitím zadejte kód vývojáře testy jsou pravdivé). Příklad: peníze 10000 XNUMX.
FreeRealEstate na Když tento kód zadáte při výběru rodinného pozemku, všechny domy pro vašeho Simíka se uvolní. Chcete-li deaktivovat, zadejte FreeRealEstate off.
Zajímavé:  Jak psát knihy rychleji v The Sims 4.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Cheaty za peníze

Kódy pro peníze přítomný ve všech hrách v sérii The Sims.

klapaucius a poupě [ ]

В The Sims existují kódy klapaucius и poupě. klapaucius funguje pouze v verze bez aktualizací. Oba dávají současné rodině 1000 dalších Simoleonů.

Přihlaste se do okna konzoly:
zadáním: CTRL + SHIFT + C
a pak: klapaucius
Poznámky: Poskytuje současné rodině 1000 dalších Simoleonů. Pouze ve verzi The Sims žádné aktualizace.

Přihlaste se do okna konzoly:
zadáním: CTRL + SHIFT + C
a pak: poupě
Poznámky: Poskytuje současné rodině 1000 dalších Simoleonů. Ve verzi The Sims s aktualizacemi.

Kromě toho můžete do konzole zadat klapaucius nebo rosebud a poté zadat „;!“ neomezeně mnohokrát. vedle něj. Každý z nich („;!“) dá navíc §1000, respektive, čím více znaků zadáte, tím více peněz rodina dostane.

Jiný [ ]

TS kód rosebud

  • Claposias byl jedním z „designérů“ Kyberiády Stanislawa Lema.
  • Klapaucius byl pravděpodobně vyměněn, protože hráči si ho těžko pamatovali.
  • Slovo „Rosebud“ (přel. Poupě) může být odkaz na film Občan Kane režiséra Orsona Wellese, který vypráví příběh od dětství až po smrt bohatého novinového magnáta Charlese Fostera Kanea. Fráze „poupě“ byla jeho posledním slovem.

kaching [ ]

Kód kachování lze zadat The Sims 2 и The Sims 3. Tento kód dává rodině 1000 Simoleonů.

Přihlaste se do okna konzoly:
zadáním: CTRL + SHIFT + C
a pak: kaching
Poznámky: Poskytuje aktuální rodině dalších 1000 Simoleonů.

Motherlode [ ]

Motherlode s kódem TS2

Kód matka byl poprvé představen v The Sims 2. Dává rodině 50000 XNUMX Simoleonů. Stejně jako mnoho jiných kódů, i tento funguje The Sims 3 и The Sims Středověk. Přítomno také v The Sims 4.

Přihlaste se do okna konzoly:
zadáním: CTRL + SHIFT + C
a pak: motherlode
Poznámky: Poskytuje aktuální rodině dalších 50000 Simoleonů.

rodinné fondy [ ]

Fondy rodiny kódů TS2

rodinné fondy lze použít k navýšení nebo snížení rodinného rozpočtu o určitou částku nebo jej nastavit na určitou úroveň. Může být použit v městské obrazovce. Teoreticky jej lze použít na jakoukoli rodinu ve městě, ale v praxi existují omezení.

Zajímavé:  Jak si vzít NPC v The Sims 4.

Před použitím tohoto kódu v The Sims 3, musí být aktivován vývojářský kód, ale není to nutné v The Sims 2. V The Sims 2Aby tento kód fungoval, vyžaduje «Noční život«nebo novější verzi hry. Tento kód je užitečný pro hráče, kteří chtějí snížit finanční prostředky své rodiny, na rozdíl od jiných peněžních kódů, které je pouze zvyšují.

The Sims 2

Přihlaste se do okna konzoly:
zadáním: CTRL + SHIFT + C
a pak: rodinné fondy
Poznámky: Použijte +/- pro zvýšení/snížení rozpočtu domu, jinak nastavte prostředky na . Je možné, že některé domy mají stejná jména. Proto by měl být použit tento kód pouze pro domy, které mají jedinečná jména. V ruské verzi hry hráč v řádku pro zadání kódu neuvidí jména svých rodin (pokud jsou napsány v ruštině). Své příjmení tedy budete muset psát naslepo.

The Sims 3

Přihlaste se do okna konzoly:
zadáním: CTRL + SHIFT + C
a pak: rodinné fondy
Poznámky: Vyžaduje aktivaci testingCheatsEnabled

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»