Jak

Jak chodit na skupinovou jógu v The Sims 4

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Jóga

Jóga (pův. Jóga) — interakce se sebou samým, prezentovaná v The Sims 2 и «The Sims 4: Lázeňský den».

The Sims 2 [ ]

Jóga TS2

Postavy se 3 nebo více body dovedností Body Culture mohou cvičit jógu. Jóga rozvíjí dovednosti tělesné kultury a vášeň pro fitness. [ TS2:UV ] Existuje také skrytá dovednost jógy, ale cvičení jógy je spojeno s dovedností tělesné kultury, nikoli se zkušeností jógy. Postavy s vysokou úrovní dovedností Body Culture mohou vykonávat různé pozice a je méně pravděpodobné, že upadnou, což zastaví jejich jógovou praxi. Pokud postava cvičí jógu, mohou se k ní připojit ostatní, bez ohledu na úroveň dovedností tělesné kultury.

Těhotné Simíky nemohou cvičit jógu samy, ale mohou se přidat k ostatním.

Na rozdíl od většiny interakcí souvisejících se zlepšováním tělesné kultury jóga nijak zvlášť nesnižuje potřebu hygieny. Jóga nezvyšuje tělesnou teplotu postav. [TS2:VG]

The Sims 4: Lázeňský den [ ]

TS4 GP02 jógová pozice

Kurzy jógy vám umožní rozvíjet dovednost zdravého životního stylu. Ke cvičení jógy také potřebujete speciální podložku na jógu. Jógu se můžete naučit i s instruktorem.

Zajímavé:  Jak nechat manžela žít s vámi v The Sims 4.

Pokud postava dělá jógu dlouhou dobu, stane se fit a svalnatá. Chcete-li zlepšit své dovednosti v oblasti zdravého životního stylu, aniž byste se stali kulturistou, můžete zkusit masáž nebo meditaci.

Na jógové podložce můžete cvičit cvičení, jógu nebo ásany. Pokud postava cvičí nebo přijímá ásany, pouze si zvýší kondici a dovednosti zdravého životního stylu, ale provádění cvičení dodá postavě určité emoce.

Dokončení cvičení dá postavě emoce +1 podle typu cvičení. Existuje také šance, že postava získá sebevědomí, protože cvičením jógy zeštíhlí. Soustředěním myšlenek postava získá emoci pozornosti, která jí umožní rychle rozvinout dovednost zdravého životního stylu. Existují tři typy cvičení:

  • Rozvoj mentálních schopností: Dává postavě inspirativní emoce po dobu 8 hodin.
  • Koncentrace myšlenek: Dává postavě pozorný cit po dobu 8 hodin.
  • Koncentrace energie: Dává postavě emoce vzrušení po dobu 8 hodin.

Jak hrát jako instruktor jógy a meditace v The Sims 4

Tato příručka vám ukáže, jak hrát jako a Jóga a Instruktor meditace in The Sims 4. Projděte si průvodce a postupujte podle pokynů krok za krokem, abyste mohli hrát jako instruktor jógy a meditace.

První věc, kterou budete muset udělat, je přejít do nabídky Aspirace a tam musíte získat odborníka na sebeobsluhu, který vás odmění. Můžete postupovat jako instruktor jógy. Když jej získáte jako první, váš Simík si také vybere vlastnost členství v lázních, ve které získáte bezplatné procedury v lázeňských pozemcích, jak je znázorněno na obrázku níže.

Musíte si koupit podložku na jógu nebo meditační stoličku a začít trénovat své wellness dovednosti, dokud nedosáhnete úrovně 2. Když se dostanete na úroveň 2, zahájíte hodiny meditace. Tyto lekce můžete provozovat na kterémkoli komunitním pozemku, takže musíte také zřídit lekce jógy nebo prostory meditačního studia v tělocvičnách nebo parcích.

Zajímavé:  Jak zahnat smrt v kódech The Sims 4.

V zimní sezóně nemusíte cvičit jógu venku, protože váš Simík umrzne, takže se musíte ujistit, že lekce budou venku jen za teplejšího počasí a zimy. Jak je znázorněno na obrázku níže, musíte si zařídit lekce jógy uvnitř a získat ostrov pro aklimatizaci na chlad a výhody pro jógu odolné vůči ledu.

Chcete-li nastavit lekce jógy, musíte mít podložku pro instruktora proti běžným podložkám na jógu a pro meditaci fungují všechny stoličky a polštáře stejně. Nebude žádná specifická meditační stolička, takže musíte mít jednu stoličku otočenou k ostatním. Můžete mít až pět simů, kteří se mohou připojit k vaší hodině, a účastníci zaplatí za jógu 110 Simoleonů na osobu.

Za meditaci dostanete 80 Simoleonů na účastníka, takže si musíte vybrat, zda budete instruktorem jógy nebo hostitelem řízené meditace, abyste si vydělali peníze. Pokud se rozhodnete vést lekci jógy a meditace, budete lekci instruovat zdarma.

Když pořádáte veřejné sezení, bude to zdarma a nedostanete zaplaceno, ale na veřejném sezení se může kdokoli připojit k hodině jógy zdarma. Pokud pořádáte soukromou třídu, můžete do vaší třídy pozvat pět simíků. Meditační lekce jsou ve srovnání s lekcemi jógy snazší, protože meditační lekce nebudou organizovat náhodní Simíci.

Ale v józe mohou náhodní Simíci získat podložku pro instruktora a v této situaci musíte počkat, až najdete příležitost být instruktorem.

Můžete také mluvit s instruktory jógy a požádat je, aby převzali lekci. Odbornost v péči o sebe ztrojnásobí vaše příjmy z jógy a meditací. Získáte 230 Simoleonů za každého Simíka, který se zúčastní vaší lekce jógy, a 240 Simoleonů za každého Simíka, který od vás absolvuje lekce meditace.

K dokončení aspirace potřebujete vydělat pět tisíc Simoleonů za výuku a získat pověst sebeobsluhy. K tomu musíte kliknout na jógovou podložku nebo meditační stoličky. Poté musíte kliknout na možnost propagace služeb, jak je znázorněno na obrázku níže.

Zajímavé:  Jak rychle vyrůst psa ve hře Sims 4.

Musíte to udělat desetkrát a mezi každou akcí bude dvacet hodin cooldown. Pokud se chcete stát lázeňským pravidelným návštěvníkem, musíte uspořádat dvacet lekcí jógy a meditace nebo si zajistit lázeňské služby v lázeňském místě. Každému Simíkovi musíte poskytnout deset různých typů služeb a pokaždé, když službu poskytnete, dostanete zaplaceno.

Když chodíte na lekce, musíte na hřiště pozvat další simíky, a když dorazí, musíte je pozvat do svých lekcí pořádáním soukromých lekcí jógy nebo meditací.

Jakmile dokončíte aspiraci specialisty na péči o sebe, musíte získat inspiraci pro Zen Guru nebo vnitřní mír, abyste dosáhli pokroku ve zdraví. Pokud máte rozšiřující balíček, musíte vytvořit jógový klub, abyste vytvořili úzký kruh stejně smýšlejících nadšenců jógy. Obrázek níže ukazuje, že můžete použít klubové perkové body k odemknutí bonusu za dovednosti pro trénink wellness.

Když dosáhnete úrovně 7 ve wellness dovednostech, použijete k teleportaci meditaci. Takže pokud máte místo na svém domácím pozemku, můžete si také vytvořit domácí studio jógy, abyste mohli lekce vést z domova, a také musíte pozvat další simíky, aby se připojili k vašim lekcím, jak je znázorněno na obrázku níže.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»