Jak

Do které složky Sims 4 mám umístit formát dpi?

Vše o dalších materiálech — Strana 43 — Fórum věnované hrám The Sims 4,3,2,1

Pohlaví:
Od: Ruská federace

Stav: Není skladem

Instalace souborů *.sims3pack
Podívejme se, jaké soubory jste rozbalili. Všechny textové soubory a obrázky lze bezpečně smazat soubory ve formátu *.sims3pack jsou umístěny ve složce D: My DocumentsElectronic ArtsThe Sims 3Downloads;

Dále — buď prostřednictvím zástupce na ploše (pokud jste v něm nic nezměnili), nebo nalezením souboru Sims3Launcher.exe na: The Sims 3GameBin (složka s nainstalovanou hrou) spusťte „Spouštěč Sims 3“ nebo jednoduše Spouštěč.

Po instalaci lze vybrané soubory smazat, jak je znázorněno na snímku obrazovky. Pokud nějaké soubory nejsou nainstalovány, NEODSTRAŇUJTE je.
Chcete-li nainstalovat tvrdohlavé soubory, stáhněte si recompressor odtud a umístěte jej například do . Moje dokumenty Elektronické umění. Dále předáme tvrdohlavé soubory ze složky Downloads přes rekompresor (stačí soubor chytit myší a přetáhnout ho na rekompresor.) Poté znovu spustíme Launcher a nainstalujeme tyto soubory, jako všechny ostatní. Pro ty, kteří jsou obzvláště tvrdohlaví, jsou vyžadovány 2-3 „proběhnutí“ rekompresorem. Pokud to nepomůže, zbývá udělat jediné – aktualizovat hru na nejnovější verzi.

Instalace souborů *.package
Chcete-li nainstalovat soubory ve formátu *.balík nejprve vytvořte složku ve složce s nainstalovanou hrou (například: „D:GamesThe Sims 3“) Mods , vytvořte v něm složku Balíčky a hodíme do něj všechny soubory ve formátu *.package
Aby se tyto soubory objevily ve hře, musíte vytvořit soubor ve složce The Sims 3 zdroj.cfg . Chcete-li to provést, ve složce The Sims 3 klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Nový – Textový dokument“. Dále zkopírujte níže uvedený text do tohoto dokumentu:
Priorita 500
PackedFile DCCache/*.dbc
PackedFile Packages/*.package
PackedFile Packages/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*/*.package
PackedFile Packages/*/*/*/*/*.package

Uložte dokument s názvem Výzkumné i rasshireniem .cfg (Uložit jako. -> Vyberte typ souboru „Všechny soubory“, zadejte název Resource.cfg)

Zajímavé:  Jak zvýšit reputaci v kódu Sims 4.

Vytvořený soubor zdroj.cfg vložte jej do složky The Sims 3

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»