Jak se stát

Jak se stát duchem ve hře Sims 4

гайд

Paranormal Expansion Pack pro The Sims 4 přidává do hry nový obsah z jiného světa, od strašidelných domů až po kariéru paranormálního vědce. Zvláštní pozornost je věnována samotným duchům, kteří způsobují spoušť a mohou dokonce pohltit část duše vašeho Simíka. V této příručce vám řekneme vše, co potřebujete vědět o duchech v The Sims 4: Paranormal.

Wasteland Challenge: Jak dobře znáte svět Falloutu?
10 otázek
Odpovím na všechno!

Jak v The Sims 4 vyvolávat duchy?

Duchy ve hře nemůžete vyvolat sami. Stačí přivést své Simíky do Obytného domu Haunted House. Může být vybrán v jakékoli obytné oblasti namísto běžného domu. Duchové se objeví v noci.

Jak vyvolávat a komunikovat s duchy v The Sims 4: Paranormal. Druhy duchů

Druhy duchů

Ve hře jsou čtyři typy duchů:

  • ⋅ Zelený parfém. Malí a roztomilí duchové, kteří jsou pro vaše Simíky zcela neškodní.
  • ⋅ Žlutý parfém. Plachí duchové, se kterými můžete mluvit. Pro Simíky nepředstavují žádné nebezpečí.
  • ⋅ Modrý parfém. Vypadají smutně a smutně. Se Simíky se zachází neutrálně. Interakce s nimi vedou k velmi odlišným výsledkům.
  • ⋅ Červený parfém. Agresivní duchové, kteří děsí Simíky a mohou je zapálit. Zkuste se od nich držet dál.

Jak vyvolávat a komunikovat s duchy v The Sims 4: Paranormal. Druhy duchů

Interakce s duchy

Existují čtyři způsoby interakce s duchy v The Sims 4: Paranormal:

  • ⋅ Zkuste se ozvat (Pokus o komunikaci). Když vyberete tuto možnost, váš Simík se pokusí promluvit s duchem. Pokud vše půjde dobře, pak bude šťastný jak duch, tak samotný simík. Jinak se jejich nálada zhorší a vaše věci může zapálit sám duch.
  • ⋅ Nabídněte svou duši (Nabídněte duši). Simík se bude cítit špatně, ale na oplátku dostane drobnost, jako jsou sluchátka. Abyste se vzpamatovali, promluvte si s přátelským duchem Guidrym a řekněte mu, že jste prodali svou duši. V tomto případě vám dá kousek duše (odřezky duše). Pokud to sníte, zlepší se nálada vašeho Simíka. Někdy tyto částice duše zanechávají samotní duchové.
  • ⋅ Udělejte dárek (Současná nabídka…). Budete potřebovat předmět, který si Simík sám vyrobil. Na oplátku dostanete od ducha malou odměnu.
  • ⋅ Pozorujte ducha (Sledujte Spectre). Simík bude studovat chování ducha, čímž se dozví o jeho zvycích a záměrech.
Zajímavé:  Jak přestat být infikován The Sims 4.

Sims 4: Nejlepší způsoby, jak připravit své Simíky na Halloween

Zatímco The Sims 4 postrádá hororové prvky, které byste od Halloweenu očekávali, sváteční náladu lze začlenit do jakéhokoli herního stylu.

Existuje mnoho způsobů, jak může hráč implementovat halloweenské tradice The Sims 4 , i když samotná hra není příliš zaměřena na Halloween nebo horor. Jako hra, která nabízí několik možností k vytvoření nejrůznějších zajímavých scénářů a zpochybňuje představivost hráčů, má hra několik herních mechanismů, které jí umožňují být k těmto tradicím přátelští. A ačkoli to má ke skutečné hororové hře daleko, jak Resident Evil nebo Silent Hill Fanoušci Sims mohou do svého herního stylu začlenit strašidelné prázdninové prvky.
Sims franšíza , i když se zaměřoval na realističnost určitých aspektů hry, vždy obsahoval určité nadpřirozené prvky, které dobře fungovaly s hratelností. Duchové obsažení v základní hře poskytují hráčům nové a zábavné způsoby, jak se vypořádat se smrtí svých Simíků. Nejen to, ale také bylo vydáno několik balíčků, které obsahují nové okultní simíky, jako jsou upíři, kouzelníci a vlkodlaci, kteří byli zahrnuti do nového DLC. Vlkodlaci pro The Sims 4 , což jsou klasiky pro správnou halloweenskou atmosféru. . Díky tomu je snadné zavést do hry některé sváteční prvky, což hráčům dává nové možnosti vyprávění.

Jedním ze způsobů, jak mohou hráči ve hře implementovat halloweenské tradice, je vytvářet okultní Simíky, jako jsou duchové, upíři, vlkodlaci a kouzelníci, a hrát si s jejich příběhy. Hráči však mohou také použít » Paranormální jev “ stát se vyšetřovatelem paranormálních jevů a zbavit domovy kleteb, duchů a mučení od okultních tvorů. A pro realističtější herní zážitek si hráči mohou ve hře vytvořit vlastní halloweenskou párty a získat tak obohacující zážitek.

Zajímavé:  Jak nabídnout, že zůstanete přáteli v The Sims 4.

Pronásledujte ostatní Simíky a staňte se duchem v The Sims 4

Duchové jsou jednou z největších součástí Halloweenu a často se používají jako ústřední motiv kostýmů a dekorací. Zatímco ve franšíze The Sims duchové měli být původně nehratelní, in The Sims 4 Jakmile Simík zemře, jeho duch se může stát hratelnou postavou, buď pomocí cheatů k přidání ducha Sim do domu, nebo tím, že se s nimi spřátelíte. ghost sim a poté je přidejte do rodiny. Může přidat k zábavnému zážitku Halloween.
Byli tam duchové The Sims 4 po dlouhou dobu jako jeden ze dvou okultních typů zahrnutých v hlavní hře. Toto je podoba, kterou na sebe Simík bere po smrti a získává jedinečný vzhled v závislosti na tom, jak Sim zemřel a jak se aktuálně cítí. I když nemají tabulky schopností jako upíři, vlkodlaci a sesilatelé kouzel, mají také vlastní sadu správných schopností, jako je plovoucí předměty, lámání a opravování určitých předmětů, procházení Simíků a jejich odstrašování. Hraní za ducha také nabízí hráčům nový hlavní cíl v jejich příběhových liniích, kterým je zvrátit jejich smrt a vrátit je zpět The Sims 4 .

Přijměte paranormální život v The Sims 4

Paranormální jevy jsou také důležitou součástí halloweenských tradic a jsou přítomné buď v médiích, jako jsou filmy o paranormální jevy nebo ve hrách, jako je herní série Luigiho Mansion , které využívají nadpřirozené události a strašidelné aktivity k vytvoření strašidelného prostředí. a historie. Ačkoli tento typ mechaniky nebyl původně přítomen v hlavní hře, The Sims 4: Paranormal Stuff Pack se paranormální a nadpřirozené věci stanou součástí životů Simíků, kteří jsou plně lidé. A používání balíčku ve hře může učinit halloweenský příběh zajímavým i pro ty, kteří si neradi hrají za okultní Simíky.

Zajímavé:  Jak se stát gayem v Sims 4.

Jeden z hlavních aspektů balíčku Paranormální aktivita je kariéra vyšetřovatele paranormálních jevů. Jsou velmi podobní Krotitelům duchů, kteří se v nich objevují The Sims 3: Ambice, infiltrovat domovy ostatních Simíků a snažit se je zachránit před nadpřirozeným trápením. To zahrnuje komunikaci s majiteli domu, pozorování paranormálních aktivit a vymítání duchů, což je nový typ ducha, který je součástí balení. Kromě nové kariéry si hráči mohou také vybrat život ve strašidelném domě a stát se oběťmi svých vlastních duchů, které mohou buď přijmout, nebo bojovat přes noci plné. hrůza ve stylu Sims.

Zahrajte si okultní příběhy v The Sims 4

Upíři, vlkodlaci a kouzelníci jsou také základem halloweenských tradic. Stejně jako duchové se tyto okultní bytosti používají jako inspirace pro kostýmy a šperky. Čarodějnice v dlouhých černých šatech a zelené kůži, osamělí upíři žijící ve velkých sídlech a vlkodlaci mísící se s lidmi, dokud je úplněk nedožene k násilí, jsou nejčastější způsoby zobrazení těchto tvorů. Při použití jedné z okultních sad v The Sims 4 hráči získají přístup ke svým speciálním schopnostem a mohou prožívat své příběhy, aniž by byli omezováni běžným mediálním zobrazením těchto tvorů.
Na rozdíl od předchozích dílů franšízy, The Sims 4 hráči mohou buď použít okultní NPC, aby se stali upíry, vlkodlaky nebo sesilateli kouzel, nebo mohou vytvořit okultní Simíky pomocí Create-A-Sim, což hráčům poskytne více svobody v příbězích, které chtějí. hrát trik. Nejen to, ale mají své vlastní stromy schopností, přičemž okultní simíci získávají nové dovednosti, jak stárnou a více si uvědomují své okultní dovednosti. Tolik možností pro nové příběhy by pro většinu hráčů mohlo vést k vzrušujícímu Halloweenu Sims 4 , s novými Simíky, novými dramaty a novými výzvami, kterým musí jejich postavy čelit, když se jejich postavy přizpůsobují životu nelidských Simíků.

Zajímavé:  Jak se stát milionářem v The Sims 4.

Vytvořte si vlastní halloweenskou párty v The Sims 4

Vydání rozšiřujícího balíčku The Sims 4: Středoškolská léta pomohl hráčům, kteří raději hráli za neokultní Simíky žijící normálním životem život The Sims , což je jeden z nejběžnějších způsobů hraní hry. Hraní přes normálnější aspekty života Simíka, jako je cestování světy, získávání práce, navazování a opouštění vztahů nebo dokonce založení rodiny, je důležitou součástí hry a někteří hráči to raději dělají bez nadpřirozeného vlivu. . . Je však možné vytvořit si personalizovaný halloweenský zážitek pro obohacující zážitek, který neubere jejich preferovaný herní styl.

V rozšiřujícím balíčku The Sims 4: Roční období Do hry byl přidán kalendář pro sledování ročních období s několika přednastavenými svátky. Hráči si však také mohou vytvořit své vlastní svátky a nastavit své vlastní sváteční tradice, což Simíci mohou udělat ze seznamu, který pomohl vytvořit Sezony jeden z nejlepších rozšiřujících balíčků The Sims 4 . A tyto tradice zahrnují běžné halloweenské tradice, jako je trik nebo léčba a oblékání do kostýmů. Takže i hráči, kteří se ve své běžné hře raději vyhýbají nadpřirozenu, si mohou užít tradice Halloweenu vytvořením vlastní oslavy Halloweenu pro své Simíky.
Zatímco The Sims 4 není považována za vhodnou hru pro Halloween, může být pro hráče velmi zajímavé smíchat strašidelnou atmosféru dovolené s vlastním herním stylem. Vytváření nových postav a vymýšlení absurdních, nadpřirozených scénářů může být způsob, jak rozšířit svůj herní styl a učinit ho zábavnějším, a zároveň vytvořit perfektní scénář pro hráče, kteří si zažijí halloweenské tradice podle svých vlastních podmínek, s využitím vlastní představivosti a kreativity.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»