Jak nakupovat

Jak koupit auto v The Sims 4

Stáhněte si dopravu pro The Sims 4. Sportovní auta, vzácná auta, motorky, autobusy a dokonce i letadla s helikoptérami, to vše najdete v této kategorii, bohužel pracovní doprava do hry ještě nebyla zavedena, ale můžete použít tuto dekoraci doprava pro pořizování snímků obrazovky a na některých předmětech můžete dokonce sedět na židlích!

Mnoho hráčů The Sims 4 je nešťastných z toho, že vývojáři do hry nezavádějí vozidla, jako tomu bylo v předchozích dílech hry. Hlavním důvodem je to, že EA opustilo otevřená města, jako tomu bylo v případě The Sims 3. Pak si ale hned vzpomenu na druhou část hry, ve které také nebyla žádná otevřená města, ale přesto jste si mohli pořídit vlastní osobní dopravu . Osobně mě velmi potěšilo, když jsem sledoval, jak můj Sim jede do práce nebo na veřejné prostranství ve vlastním autě, a ne ve služebním autě nebo v taxíku!

Právě pro hráče, kteří se bez aut neobejdou, jsme na našem webu vytvořili sekci s dekorativními vozidly, ve které najdete více než 300 unikátních aut, ale i dekorace pro stavbu garáže a značení pro stavbu parkoviště!

Bohužel je nebudete moci použít k určenému účelu, protože. Toto vozidlo je čistě dekorativní, ale auta můžete použít jednoduše pro vytvoření požadované atmosféry nebo pro snímky obrazovky a některá auta lze dokonce použít jako židle!

Tento katalog obsahuje sadu více než 140 vozů, z nichž většinu tvoří drahé sportovní vozy nebo vozy elitního statutu. Stáhněte si a uhaste svou potřebu rychlosti ve své oblíbené hře The Sims 4!

Zajímavé:  Kde koupit The Sims 4 v Čeljabinsku.

STÁHNOUT Z DISKU YANDEX:

Přesuňte obsah složky Mods do vaší složky Mods, ve výchozím nastavení se nachází na: «Dokumenty/Elektronické umění/The Sims 4/Mods«.

Pokud vám tento katalog nestačí, nebo máte zájem o vozy pro střední třídu, doporučujeme navštívit hlavní sekci s vozy!

Herní sada Sims 4 Jungle Adventure přidala možnost cestovat neprostupnými tropickými pralesy. Pokud jste se v The Sims 4 vydali do džungle, pak budete určitě potřebovat mačetu. V tomto návodu vám řekneme, kde koupit mačetu v The Sims 4.

Zpočátku se při první návštěvě Selvadorady mačeta objeví v Simíkově zavazadle. Ale v procesu prozkoumávání džungle můžete ztratit svou mačetu. Nezoufejte – koupíte ho na trhu od místních obchodníků. Vedle Jaguára v jídelně Tree jsou stoly, kam obchodníci umisťují své zboží.

Kde koupit mačetu v Sims 4 | Snímek obrazovky 3
Kde koupit mačetu v Sims 4 | Snímek obrazovky 4

Přijďte na trh a prostudujte si sortiment zboží v regálech. Když najdete mačetu, klikněte na ni a nakupujte. Můžete také komunikovat s obchodníkem a zakoupit si mačetu prostřednictvím dialogu. Trh a obchodníci mají zvláštnost — potřebná věc není vždy k dispozici. Sortiment na trhu se ale mění několikrát denně, takže to není až tak velký problém.

Doufáme, že vám tento návod pomohl a nyní víte, kde koupit mačetu ve hře Sims 4!

Mnoho hráčů se zajímá o otázku, jak koupit auto v The Sims 4. Přece jen se občas chcete pochlubit svým bohatstvím a pochlubit se svým železným koněm před celým městem. V The Sims 4 si bohužel nemůžete koupit auto, se kterým můžete jezdit po městě nebo do přírody. Vývojáři se k tomu museli uchýlit, protože svět The Sims 4 je rozdělený do lokací, a není bezproblémový jako v předchozích dílech.

Existují tedy způsoby, jak si v Sims 4 koupit auto?

Ano! Stále existuje jedna cesta. Je pravda, že auto bude plnit pouze dekorativní roli a zdobí prostor před vaším domem.

Zajímavé:  Jak koupit pokoj v The Sims 4.

Přejděte do konstrukčního režimu a otevřete kartu „položky podle účelu“. V dětské sekci najdete několik autíček.

Jak koupit auto v Sims 4

Vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a umístěte jej na plochu před domem.

Jak udělat auto větší v Sims 4

Pěkné, že? Nyní potřebujeme zvětšit stroj na vhodnou velikost. V The Sims 4 můžete zvětšovat objekty současným stisknutím tlačítek:

Tlačítko ] je hranatá závorka (tvrdý znak v anglickém rozložení).

V konstrukčním režimu vyberte auto nástrojem „ruka“ a několikrát za sebou stiskněte Shift+]. Pokud se změny neprojeví okamžitě, jednoduše pohněte myší.

Kde najít auto v Sims 4

Tímto jednoduchým způsobem jste se v The Sims 4 stali majitelem luxusního vozu.

Nový způsob, jak získat auto v Sims 4

Nedávno jsem se dozvěděl o dalším způsobu, jak získat auto v Sims 4. Můžeme mít k dispozici jakékoli auto, které jezdí po městě. Chcete-li to provést, musíte zadat speciální kód.

1

Pokud vám něco není jasné, tak se podívejte na další video, ve kterém nejprve postavíme garáž a pak tam dáme auto.

Pokud znáte další způsoby, jak koupit auto v The Sims 4, podělte se o ně v komentářích. Přeji dobrou hru!

  • Kniha hrdinů Malfurion Návod Sylvan
  • Prokletí mrtvých bohů prokletá zbraň jak otevřít
  • Návod na meteorologickou stanici Klondike
  • Minecraft pro procházení fnaf map
  • Kde je základna enklávy ve spadu 3 na mapě

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»