Jak aktualizovat

Jak aktualizovat původní verzi pro sims 4

host

Ahoj! Odinstaloval jsem svou hru, abych ji mohl nainstalovat na externí disk, a nezačne se stahovat. Zlorigin/zclient a můj notebook jsem otevřel a zavřel asi 10x a jediné co to vyřešilo je, že se nainstalovalo 60mb rychlostí 160kb/s a pak se to zase zastavilo. Před odinstalováním a opětovnou instalací jsem omylem stiskl „opravit“ a pak to rychle zrušil a nyní se na rozšiřujících balíčcích hry místo „zařazeno do fronty“ zobrazuje „pozastavená oprava“, pro případ, že by to pomohlo najít problém. Také jsem si přečetl FAQ a zkusil jít na torrent, ale ZLOTracker je zavřený.
Také, když se nyní pokusím znovu otevřít zlorigin, zobrazí mi to chybu. Otevírám a zavírám vždy přímo ze zclient.

Růžový balónek

Dobrý den, stále se mi zobrazuje tato chyba. Když se pokusím stáhnout sims 4, zasekne se ve fázi přípravy stahování a tato chyba se po chvíli objeví.

Violetta2002

Právě jsem si stáhl hru, se Simíkem se vše spustí v pořádku, ale Biomutant nechce, objeví se tato chyba, co mám dělat?

katyas

Origin se neotevře! Vše jsem smazal a nainstaloval znovu krok za krokem — je to k ničemu! Všechny problémy jsou na snímcích obrazovky ((((

kerrog

Když spouštím ZLorigin, říká, že síťová autorizace je dočasně nedostupná, a když se přihlásím, říká, že nejsem online.

TaterTot827

Při pokusu o stažení Zclient mě to vždy zastaví a zobrazí chybu:

„Aplikaci se nepodařilo spustit souběžná konfigurace je nesprávná, podívejte se do protokolu událostí aplikace nebo použijte nástroj příkazového řádku sxstrace.exe pro další podrobnosti“

Firewall a antivirus nefungují.
Zclient mi ani nedá nic kromě vytvoření zástupce před zobrazením chyby. Děje se to už 2 hodiny. Restartovali počítač. Odinstaloval a znovu nainstaloval náš webový prohlížeč. V rozpacích, co teď bude dál

Zajímavé:  Jak aktualizovat yt yfcnjzib sims 4 z disku.

DarinaVaN

Zkusil jsem aktualizovat Sims 4 na nejnovější verzi a začalo se to načítat. Ale po 2-3 minutách rychlost stahování klesla na 0, i když to není možné, rychlost je vynikající, nikdy s tím nebyly žádné problémy.
Znovu jsem nainstaloval ZLOrigin, nastavil jej na bezpečný režim spouštění, odinstaloval The Sims, chtěl jsem si jej znovu stáhnout, myslel jsem, že nebudou žádné problémy. Ve výsledku stejná situace, pár minut, rychlost nula.
Jak mohu tento problém vyřešit, prosím o pomoc.

TonitoQVA

Schupfnudeln

Dobrý den, vývojáři. Nedávno začaly problémy s The Sims 4. Po aktualizaci a prvním spuštění hry se objevila následující chyba (připojena níže). Google na internetu, co je to za idiotství. Vyčistil jsem mezipaměť Zloorigin, poté kompletně přeinstaloval klienta a Zloorigin, v počítači nejsou žádné antivirové programy, aktualizoval jsem software hry. Obecně jsme zašli až k řešení problémů ve hře přímo ve zlém originu, ale zázrak se opět nekonal. Poté jsem hru zcela smazal a znovu stáhl aktuální databázi. Spouštím to — opět tato chyba. Co dělat a jak s tím žít?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»