Jak aktualizovat

Jak aktualizovat Sims 4 na Mac

Jak aktualizovat Sims 4 na Mac: pokyny krok za krokem

Silverkomp.ru

The Sims 4 je hra, která zůstává populární mezi hráči po celém světě. Hra byla vyvinuta společností Electronic Arts a je k dispozici pro Mac OS X, Windows a konzole. Aktualizace hry obsahují opravy chyb a nový obsah, který může zlepšit herní zážitek. Pokud nevíte, jak aktualizovat Sims 4 na Macu, poskytneme vám podrobné pokyny a tipy.

Zajímavé:  Jak aktualizovat The Sims 4 YouTube.

Než začneme, je důležité si uvědomit, že musíte mít originální kopii hry. Pirátské nebo nelicencované verze mohou obsahovat malware a nemusí podporovat aktualizace her.

Nyní přejdeme k našemu návodu.

Zkontrolujte aktualizace v Originu

Chcete-li aktualizovat The Sims 4 na Macu, musíte se ujistit, že v Originu nejsou dostupné žádné aktualizace. Origin je software používaný ke správě a spouštění her Electronic Arts. Pokud jste si The Sims 4 zakoupili přes Origin, aktualizace budou dostupné automaticky, ale pokud nedorazily, měli byste to zkontrolovat ručně.

Jak zjistím aktualizace v Originu?

Chcete-li začít, otevřete Origin a zadejte přihlašovací údaje k účtu. Dále najděte The Sims 4 ve své knihovně a klikněte pravým tlačítkem na ikonu hry. V zobrazené nabídce vyberte „Zkontrolovat aktualizace“, čímž zkontrolujete a stáhnete všechny dostupné aktualizace.

Co dělat, když se aktualizace neobjeví?

Pokud se po kontrole neobjeví aktualizace, měli byste se ujistit, že vaše kopie The Sims 4 je online. Chcete-li to provést, otevřete uživatelská nastavení v Origin a zkontrolujte, zda jste nezvolili režim „Nedostupné“. Pokud všechna nastavení splňují požadavky, ale aktualizace se stále nezobrazují, zkuste kontaktovat podporu Origin nebo software zcela přeinstalovat.

 • Otevřete Origin a vypněte z něj antivirové programy
 • Restartujte počítač a restartujte Origin
 • Odinstalujte The Sims 4 a Origin z počítače a znovu je nainstalujte
 • Kontaktujte podporu Origin prostřednictvím webu nebo telefonu

Před aktualizací vymažte mezipaměť hry

Vymazáním mezipaměti hry před aktualizací Macu můžete předejít chybám a problémům, které mohou nastat během procesu instalace aktualizace. Mezipaměti her jsou dočasné soubory, které se používají ke zrychlení hry, ale pokud nejsou odstraněny, mohou se hromadit a způsobit chyby.

Krok 1: Najděte složku The Sims 4

Než vymažete mezipaměť hry, musíte najít složku „The Sims 4“. Nachází se ve vašem systému v sekci Dokumenty. Jednoduše otevřete Finder a vyberte Dokumenty a poté vyhledejte složku The Sims 4.

Zajímavé:  Jak aktualizovat Sims 4 na verzi s kočkami.

Krok 2: Vymažte mezipaměť hry

Ve složce The Sims 4 najděte složku Místní mezipaměť. Otevřete jej a odstraňte všechny soubory uvnitř. Pokud nechcete smazat všechny soubory, můžete smazat pouze soubory zodpovědné za objekty a zvuky. Mají příponu „.cache“.

Vaše mezipaměť hry by nyní měla být vymazána a jste připraveni nainstalovat aktualizaci Sims 4 na svůj Mac. Pamatujte, že vymazání mezipaměti hry může nějakou dobu trvat, ale může pomoci předejít chybám a pádům hry v budoucnu.

Zakázat uživatelský obsah

Před aktualizací The Sims 4 na Macu je důležité zakázat vlastní obsah. To zahrnuje mody, vlastní položky, typy pleti a vlasů atd.

Zakázáním vlastního obsahu můžete předejít chybám, závadám a konfliktům během aktualizace.

Jak zakázat vlastní obsah v Sims 4 na Macu:

 • Spusťte hru a vyberte „Nabídka hry“.
 • Vyberte Možnosti hry.
 • Přejděte na kartu „Ostatní“.
 • Zrušte zaškrtnutí políčka vedle položky Další uživatelský obsah.

Jak povolit vlastní obsah po aktualizaci:

 • Spusťte hru a přejděte do «Galerie».
 • Vyberte Stahování.
 • Klikněte na Nabídka a vyberte Uživatelský obsah.
 • Zaškrtněte políčko vedle požadovaných prvků.

Po aktualizaci The Sims 4 na Macu nezapomeňte aktualizovat nebo přeinstalovat svůj vlastní obsah. To může pomoci vyhnout se chybám a problémům ve hře.

Stáhněte a nainstalujte aktualizaci

1. Zkontrolujte dostupnost aktualizace

Před stažením aktualizace se ujistěte, že ji skutečně potřebujete nainstalovat. Zkontrolujte dostupné aktualizace ve spouštěči hry.

2. Stáhněte aktualizaci

Pokud je ve spouštěči dostupná aktualizace, klikněte na tlačítko Aktualizovat a počkejte, až se stáhne. Aktualizace může trvat několik minut v závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení.

3. Nainstalujte aktualizaci

Po úspěšném stažení klikněte na tlačítko „Instalovat“ ve spouštěči hry. Proces instalace může také trvat několik minut.

 • Během instalace aktualizace nezavírejte spouštěč hry.
 • Ujistěte se, že váš počítač má dostatek místa na pevném disku pro instalaci aktualizace.
 • Pokud máte problémy s instalací aktualizace, zkuste restartovat hru nebo restartovat počítač.
Zajímavé:  Jak aktualizovat Sims 4 zdarma.

Po instalaci aktualizace si budete moci užívat nové funkce a opravy chyb v The Sims 4.

Zkontrolujte instalaci aktualizace ve hře

1. Zkontrolujte, zda je hra aktuální

Před instalací aktualizace se ujistěte, že hra na vašem počítači je nejnovější verze. Chcete-li to provést, musíte se přihlásit do Originu a zkontrolovat nové aktualizace pro The Sims 4.

 • Otevřete aplikaci Origin.
 • Vyberte sekci „Moje hry“.
 • Najděte Sims 4 a klikněte na něj pravým tlačítkem.
 • Vyberte „Zkontrolovat aktualizace“.
 • Pokud má vaše zařízení nainstalovanou aktualizaci, klikněte na Aktualizovat.

2. Zkontrolujte stahování

Pokud jste si stáhli doplňky nebo balíčky obsahu, před aktualizací hry se ujistěte, že jsou nainstalovány. Pokud zjistíte, že doplněk není nainstalován, stáhněte si jej před instalací aktualizace.

3. Zkontrolujte existující mody

Pokud máte nainstalované mody nebo vlastní obsah, zkontrolujte, zda podporují novou aktualizaci. Pokud tomu tak není, mějte na paměti, že instalace nové aktualizace může ovlivnit funkčnost vašeho uživatelského obsahu. Před instalací aktualizace si proto zazálohujte stávající uživatelský obsah.

4. Aktualizujte hru

Poté, co zkontrolujete, že je hra aktuální a jsou k dispozici soubory ke stažení, můžete nainstalovat novou aktualizaci. Chcete-li to provést, přihlaste se do aplikace Origin a aktualizujte Sims 4 na nejnovější verzi.

 • Otevřete aplikaci Origin.
 • Vyberte sekci „Moje hry“.
 • Najděte Sims 4 a klikněte na něj pravým tlačítkem.
 • Vyberte Aktualizovat.

Hledejte nové funkce a opravy chyb

Aktualizace hry je důležitá

Aktualizace The Sims 4 na Macu může být nejen zábavná, ale také užitečná. Každá aktualizace obsahuje nové funkce, opravy chyb a vylepšení výkonu. Bez aktualizace hry můžete přijít o nové funkce, které mohou výrazně zlepšit váš herní zážitek.

Zajímavé:  Jak aktualizovat doplňky v Sims 4.

Získejte nejlepší zážitek ze hry

Aktualizace mohou obsahovat opravy chyb, které mohou výrazně zlepšit zážitek ze hry. Ve hře byly například objeveny chyby, které vedou ke zkreslení obrazu nebo pádům hry. Takové chyby vás mohou při zdánlivě klidné hře potrápit. Získání nejnovější aktualizace pomůže vyřešit tyto problémy.

Tipy pro získávání aktualizací

Chcete-li dostávat aktualizace z The Sims 4 na Macu, ujistěte se, že máte navázané připojení k internetu. Poté otevřete aplikaci Origin a najděte hru Sims 4. Poté klikněte na tlačítko „Aktualizovat“. Pokud svou hru aktualizujete automaticky, nezapomeňte zkontrolovat nejnovější aktualizace.

Nezapomeňte, že pravidelná aktualizace hry je jedním z klíčů k lepšímu hernímu zážitku. Ujistěte se tedy, že je vaše hra vždy aktualizována na nejnovější dostupnou verzi!

Otázka-odpověď

Jak zjistit aktuální verzi Sims 4 na Macu?

Otevřete aplikaci Origin, najděte hru Sims 4 a klikněte na ni pravým tlačítkem. Vyberte „Podrobnosti o hře“ a aktuální verze hry se zobrazí na kartě „Přehled“.

Jak zkontrolovat aktualizace Sims 4 na Macu?

Otevřete aplikaci Origin a najděte hru Sims 4 Pokud je k dispozici aktualizace, místo tlačítka Hrát bude tlačítko Aktualizovat.

Jak stáhnout a nainstalovat aktualizaci pro Sims 4 na Mac?

Pokud je k dispozici aktualizace, klikněte v aplikaci Origin na tlačítko Aktualizovat. Počkejte, až se aktualizace stáhne, a poté klikněte na Přehrát. Pokud používáte pirátskou verzi hry, je nutné aktualizaci stáhnout a nainstalovat ručně.

Co dělat, když se aktualizace Sims 4 nenainstaluje na Mac?

Pokud se aktualizace nenainstaluje, zkuste restartovat počítač a zkuste to znovu. Pokud problém přetrvává, zkontrolujte dostupnost volného místa na disku, vypněte antivirus a zkuste aktualizaci nainstalovat ručně.

Jak uložit pokrok ve hře Sims 4 před instalací aktualizace na Mac?

Je možné, že se vaše uložené položky automaticky přenesou do nové verze hry, ale je lepší si před instalací aktualizace zálohovat soubory hry. Chcete-li to provést, zkopírujte složku „The Sims 4“ (obvykle umístěnou v Documents/Electronic Arts) na jiné místo na pevném disku nebo do externí složky.

Jaké problémy mohou nastat při instalaci aktualizace pro The Sims 4 na Mac?

Při instalaci aktualizace mohou nastat různé problémy, například nedostatek místa na disku, nízká rychlost internetu, problémy s antivirem atd. Chyby mohou být i v samotné hře po instalaci aktualizace, pokud nebyla kompatibilní s úpravami nebo vlastními objekty.

Je možné vrátit aktualizaci pro Sims 4 na Macu?

Oficiálně není vrácení aktualizace možné, ale starší verzi hry si můžete stáhnout a nainstalovat ručně. Chcete-li to provést, musíte odinstalovat aktuální verzi Sims 4 a stáhnout požadovanou verzi z internetu (například pomocí klienta Torrent). Návrat ke starším verzím však může způsobit problémy s ukládáním a kompatibilitou s úpravami.

Zajímavé:  Jak aktualizovat studio Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»