Jak aktualizovat

Jak aktualizovat origin pro sims 4

EA app (Origin) – freewarový klient pro elektronickou distribuci a spouštění her Electronic Arts. Platforma je kompatibilní s operačními systémy Windows (od verze 7 SP1), Mac OS (10.9 a starší).

Existují dřívější klientská vydání (9.13.0 a nižší) na XP, Vista. Tyto produkty však poskytují omezenou funkčnost a není zaručeno, že budou správně fungovat.

Chcete-li využít plnou funkčnost služby, doporučujeme stáhnout si zdarma instalační program EA z oficiálních stránek pro MacOS, Windows pomocí našich odkazů. Zde jsou nejnovější verze platformy s rozhraním v ruském jazyce.

Důležité detaily instalace

Během procesu instalace klienta si budete muset vytvořit účet EA (pokud jej nemáte). Při registraci je nutné zadat:

 • region (země);
 • datum narození;
 • Emailová adresa.

Dále budete muset nastavit své vlastní ID, heslo, vybrat bezpečnostní otázku a uvést na ni odpověď. Zbytek požadovaných informací se zadává na žádost uživatele.

Hráči, kteří mají profil na EA Store nebo Download Manager, mohou odtud používat své přihlašovací jméno a heslo. Všechny účty byly automaticky převedeny do aplikace EA (Origin).

Možnosti platformy

Klientský program zjednodušuje přístup ke hrám vytvořeným EA, partnery společnosti. Člen komunity má k dispozici následující funkce:

 • zobrazování prodejních a propagačních nabídek podle cenových kategorií;
 • prohlížení her, včetně popisů, snímků obrazovky, upoutávek, systémových požadavků;
 • Vyhledávání.

Uživatel má možnost vybrat si hry podle žánru nebo podle populárního vývoje. Některé produkty jsou nabízeny napříč platformami. Klient po zakoupení softwaru pro Windows obdrží zdarma verzi pro Mac OS a naopak.

Zajímavé:  Jak aktualizovat Sims 4 na nové.

Hru stačí poprvé spustit pouze s připojením k internetu. Poté můžete hrát offline. Online režim se používá k zadání aktivačního kódu produktu z klienta nebo prostřednictvím webového prohlížeče.

Výhody

Nejnovější verze aplikace EA (Origin) ke stažení na PC od nás je motivována sadou užitečných funkcí platformy:

 • automatická aktualizace zakoupených her;
 • ukládání dat „virtuálního světa“ v cloudu;
 • povídat si s přáteli;
 • herní vysílání;
 • přístup do fóra.

EA App (Origin) také nabízí vrácení peněz za produkt, který se vám nelíbí, v rámci programu Great Game Guarantee.

Mobilní verze klienta

V současné době není možné nainstalovat aplikaci EA (Origin) na zařízení iPhone nebo Android. Mezi nejbližší plány EA ale patří spuštění mobilní verze klienta. Očekává se, že software bude dostupný pro oba populární systémy: Android a iOS.

EA APP — Výměna původu

Vývoj společnosti Origin pokračuje aplikací EA, herní platformou nové generace vyvinutou na základě zpětné vazby hráčů. Obsahuje nové funkce a obecná vylepšení, jde o rychlejší, pohodlnější a aktuálnější aplikaci pro počítače se systémem Windows 10, 11, 8, 7. Aplikace EA je plnou náhradou za zastaralou platformu Origin.

Je také možné přepínat mezi aplikací Origin a EA. Všechna stahování a nákupy jsou sdíleny a propojeny s vaším účtem EA.

Závěr

Stáhněte si aplikaci Origin a EA v ruštině, naše webové stránky nabízí zdarma. Představeny jsou nejnovější oficiální verze klientů pro operační systémy Windows a Mac OS.

Platforma funguje zcela zdarma. Alternativně má klient možnost placeného předplatného EA Play (Pro) s 10procentní slevou na nákupy a bezplatným testováním vývojářských novinek.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»