Jak aktualizovat

Jak aktualizovat svět kouzel Sims 4

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

The Sims 4: Svět kouzel

The Sims 4: Svět kouzel

Obálka The Sims 4 Realm of Magic

Vývojáři

Vydavatelé

Série

Styl

Platformy

Datum vydání

Windows, makra
10 Září 2019 roku
PlayStation 4, Xbox jeden
Října 15 2019 let

Herní mód

Omezení

ESRB: T -Puberťáci
PEGI: 12+
RARS: 18+

Dopravce

Systémové požadavky

Управление

Předměty

Stvoření

svět(y)

«The Sims 4: Svět kouzel» (pův. The Sims 4: Říše kouzel) — osmá sada pro hru The Sims 4, vyvinuté společností Maxis a vydané společností Electronic Arts. Herní sada byla oficiálně oznámena na EA Play 8. června 2019 a začala se prodávat 10. září 2019 na Windows a macOS a na konzolích PlayStation 4 a Xbox One 15. října 2019 [1].

Zajímavé:  Jak aktualizovat Sims 4 v zóně.

Popis [ ]

Navštivte nadpřirozený svět a ovládněte kouzla v The Sims 4: World of Magic. Toto venkovské městečko se neliší od ostatních, ale jakmile se otevře tajný portál, svět bude plný magie. Na vaše postavy čekají lektvary, kouzelné hůlky, plovoucí svět a ne vždy úspěšná kouzla! Ovládněte magii, přivolejte kouzelné mazlíčky na ochranu a ponořte se do nového okouzlujícího světa.

  • Fascinující město. Když vaše postava najde magický portál, otevře se vám dveře do fantasy světa, kde na každém rohu číhají záhady. Pořiďte si kouzelného mazlíčka, kouzlete na ostatní Simíky a připravte lektvary pro přátele a nepřátele.
  • Umění magie. Naučte se základy, učte se od odborníků na magii a dokončete výpravu, abyste se stali čarodějem. Najděte a používejte kouzla: nechte postavy bojovat, vytvořte jídlo nebo dokonce proměňte jiné postavy v neživé předměty. Vytvářejte lektvary, které pomohou postavám se zamilovat, zvednou kletby nebo je učiní nesmrtelnými!
  • Kouzelná zvířátka. Kouzelný mazlíček – nebo ochránce – vám pomůže naplnit váš osud stát se kouzelníkem. Přivolejte draka, vílu nebo kouzelného mazlíčka, který nejlépe odpovídá osobnosti vaší postavy, dejte mu jméno a stane se vaším osobním strážcem.
  • Nadpřirozené oblečení. Staňte se skutečným čarodějem tím, že budete nosit speciální oblečení. Pro přípravu lektvarů u kotlíku se hodí extravagantní oděv, pro kouzlení se hodí skromný oblek. Doplňte vzhled kouzelnými hůlkami a košťaty a nezapomeňte vyzdobit pokoj kouzelnými předměty.

Inovace [ ]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»