Dům

Jak umístit římsu do domu v The Sims 4

Obvykle je pod vysokou a širokou střechou místo, které chcete použít, ale nemůžete se tam opravdu toulat kvůli omezení zdí, které se tvoří v důsledku konstrukce samotné střechy. Existuje však způsob, jak tuto oblast rozšířit. Začněme.

1. Postavte si svůj domov a nainstalujte jednoduchou sedlovou střechu na celou plochu podlahy. Musíme vypočítat, kolik celých segmentů stěny se vejde pod střechu. V mém případě je to pět, můžete mít více nebo méně.

2. Zjistili jsme počet segmentů, nyní by měla být odstraněna střecha a na podestě druhého patra by mělo být postaveno pět segmentů stěny na opačných stranách (na snímku obrazovky ve vzdálené části budoucího podkroví mám postavil „krabici“ 5×3 pro budoucí schodiště V zásadě to není nutné, stačí postavit pět stěn.

3. Jděte o úroveň výš a postavte jednoduchou sedlovou střechu ode zdi ke zdi. To bude vrchol naší půdy, kolem kterého budeme tančit a podél kterého vše zarovnáme.

4. Sestoupíme do druhého patra a vybereme „poloviční sedlovou“ střechu, postavíme ji napravo od „krabice“ (pokud nemáte krabici, ale jen pět stěn, měli byste snížit střechu na 1 buňka: 3×1 V mém případě střecha sousedí s krabicí a je standardní velikosti 3×3)

5. Položíme další „poloviční štít“ vedle prvního a další na konec.

6. A tuto poslední nainstalovanou střechu zúžíme na šířku na 1 buňku:

7. Vyberte druhou postavenou střechu a natáhněte ji doprava až na konec.

8. A pak zmenšíme jeho hloubku na 1 buňku:

Měli byste získat takovou střechu s otvorem:

9. Nyní hlavní pozornost. Vyberte tuto střechu, podržte Shift a přetáhněte šipku nahoru v rohu střechy, jak je znázorněno na snímku obrazovky:

Zajímavé:  Jak mít 4 domy v The Sims 2.

„Díra“ ve střeše se uzavře, ale stěny, které vám brání vytvořit slušnou místnost v podkroví, se výrazně zmenší. Snímek obrazovky ukazuje, že vzor střechy je „zaseknutý“ a neodpovídá sousednímu. Po dokončení stavby se nejedná o nic velkého, střechu stačí znovu natřít.

10. Kopírováním postavíme vpravo stejné střechy, jako jsme stavěli vlevo.

11. Pojďme se konečně podívat dovnitř a podívat se, jak skvěle nám vše vyšlo.

Podívejte, teď máme spoustu místa, ale na křižovatce střech jsou mezery, kterými dopadá světlo.

12. Mezery se zbavíme přidáním okapů na střechu. Vybral jsem si třetí, ale možná se bude hodit další.

Pojďme zkontrolovat. Snímek obrazovky ukazuje, že mezery zmizely. Skvělý!

13. Pojďme si vybrat podlahu, abychom viděli, co hra považuje za místnost. A je jasné, že podlaha není úplně zvýrazněná:

To opravíme zakrytím plochým čtvercovým nástrojem. Tahejte opatrně, protože mohou být přidány stěny. Jen jsem umístil čtverce bez natahování.

14. Obecně platí, že podkroví je připraveno. Zbývá jen přistavět schodiště do patra.

A samozřejmě vymalovat stěny, přidat podlahy, uspořádat nábytek a výzdobu. Takto vypadá moje podkroví:

15. Poslední dotek: zvýrazníme střechu ve třetím patře a dočasně ji posuneme na stranu, abychom pod ní mohli položit podlahu pomocí „plochých čtverců“. proč to dělat? Aby byl strop zobrazen v místnosti v režimu zvýšených stěn.

Naše podkroví je připraveno! Všechny předměty, i ty, které se nacházejí v blízkosti zdí, lze plně využít.

Doufám, že tato lekce bude pro vás užitečná a pomůže vám postavit nové nádherné domy pro vaše postavy!

Autor lekce: Akulina

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»