Domácí zvířata

Jak si koupit zvířátko v The Sims 4

Domácí mazlíčci Sims 4

Zcela nový přírůstek do již známého simulátoru života se bude více věnovat dětem. Děti vašich hlavních hrdinů už dlouho sní o tom, že se v jejich domě objeví nějaké legrační zvíře — kočka, papoušek nebo jiná zvířata. Některé se dají zkrotit, na jiné se jednoduše podíváte během hry The Sims 4 Pets, jejíž torrent si u nás můžete stáhnout na našem bezplatném webu videohry.

Příběh

V podstatě se budete věnovat ochočování psů, koček a papoušků, které budete vychovávat, venčit, cvičit, ale s ostatními zvířaty je malý problém. Budete je sledovat. Když se například procházíte po okraji vašeho města, ptáci – holubi, vrány a další ptáci – vás mohou posrat. Zvířata v tomto novém rozšíření se používají hlavně jako dekorace pro hru. Stále ale budete mít možnost pořídit si mazlíčka do bytu či domu a vychovávat ho podle vlastních pravidel. A další zvířata jsou jednoduše předem naprogramována k provádění určitých úkolů během hraní.

Gameplay

Nejprve musíte svého mazlíčka ochočit. Zpočátku to nebude snadné. Toulavého psa si můžete adoptovat a vycvičit, můžete si pořídit kočku, papouška, pohladit morčata, ale i s nimi nastanou určité problémy. Ale přesto je můžete zkrotit později. Ale s ostatními zvířaty ve hře musíte mít oči otevřené. Psi na ulici vás mohou napadnout, kočky jsou také agresivní, takže mějte svá ochočená zvířata na vodítku The Sims 4 Pets si můžete zdarma stáhnout přes torrent z našeho herního webu.

Zajímavé:  Jak si pořídit zvířátko v The Sims 4 2019.

Zajímavá fakta

Přestože máte omezený výběr zvířat, která si můžete ve hře ochočit, i tak budete mít ve hře spoustu interakcí s různými podpůrnými tvory. Bude jich hodně, takže zábavu ve hře máte zaručenou. Barevný herní doplněk pro děti!

Vlastnosti hry The Sims 4 Domácí mazlíčci

  • Interakce domácích mazlíčků a zvířat s vašimi hrdiny. Budete dávat příkazy zvířatům, která jste si ochočili, ale na hmyz je třeba být opatrný. Včely, vosy, mravenci – mohou kousnout nejen vás, ale i vaše oblíbené mazlíčky.
  • Učte hrdinské příkazy. Správné provedení příkazů přinese dobré bonusové prostředky do vaší herní pokladny. Vaši mazlíčci vám pomohou, stejně jako vy pomáháte jim!

Na této stránce si pomocí tlačítka níže můžete zdarma stáhnout The Sims 4 Pets přes torrent.

Screenshoty z The Sims 4 Pets

Domácí mazlíčci Sims 4 Domácí mazlíčci Sims 4 Domácí mazlíčci Sims 4 Domácí mazlíčci Sims 4 Domácí mazlíčci Sims 4 Domácí mazlíčci Sims 4

Video ke hře Sims 4 Pets

Systémové požadavky The Sims 4 Pets

  • Operační systém: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 nebo Windows 10
  • Procesor: Dvoujádrový 1.8 GHz procesor
  • RAM: 2 GB
  • Grafická karta: 128 MB s podporou Shader Model 3 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 / Intel GMA X4500)
  • Zvuková karta: zvukové zařízení kompatibilní s DirectX® 9.0c
  • Volné místo na pevném disku: 25 GB

Informace o torrentu

Typ publikace: RePack od Xatabu.
Verze hry: 1.61.15.1020 (x64), 1.61.15.1520 (x32).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»