Domácí zvířata

Jak odstranit zvířátko v The Sims 4

Silverkomp.ru

Simulátor života The Sims 4 umožňuje hráčům mít domácí mazlíčky, včetně psů a koček, kteří se mohou stát plnohodnotnými členy rodiny virtuálních postav. Mohou však nastat situace, kdy hráč bude chtít odstranit svého mazlíčka, včetně psa. To může být způsobeno různými důvody, například alergií na domácí mazlíčky nebo jednoduše nepřipravenou virtuální rodinou na péči o psa.

I když se může zdát, že odstranění psa ve hře není příliš obtížné, stále existuje několik kroků, které musíte dodržet. Hráči by měli pochopit, že jakákoli akce, která zahrnuje odstranění postavy ze hry, bude mít vždy nějaké důsledky. Před vyřazením psa ze hry byste proto měli vše pečlivě zvážit a být připraveni na změny během hry.

V tomto článku představíme podrobný návod, jak odstranit psa v The Sims 4, s cílem mluvit o nejúčinnějším a nejbezpečnějším způsobu, jak toho dosáhnout.

Krok 1: Čas zastavení

Prvním krokem před smazáním svého psa v The Sims 4 je zastavit čas ve hře. To je nezbytné, aby se vaši ostatní mazlíčci a postavy nepokračovali ve vývoji a žili své životy, zatímco vy budete zaneprázdněni odstraňováním psa.

Zajímavé:  Jak vychovat domácího mazlíčka Sims 4 cheaty.

Chcete-li zastavit čas ve hře, musíte kliknout na tlačítko „Pozastavit“ v pravém horním rohu obrazovky. Po kliknutí na toto tlačítko se hra zastaví a vy můžete bez přerušení bezpečně pokračovat v procesu odebrání psa.

Také, pokud máte pro hru mody nebo doplňkové soubory, které ovlivňují herní čas, ujistěte se, že jsou deaktivovány, než začnete psa mazat, abyste zachovali stav ostatních postav a mazlíčků.

Krok 2: Vyberte si psa

Pokud již máte ve svém domě psa, kterého chcete odstranit, otevřete režim úprav domu a vyberte Simíka, kterého chcete tohoto psa odstranit.

Pokud chcete odstranit již vytvořeného psa, najděte ho na pozemku nebo v domě. Klikněte na něj pravým tlačítkem a vyberte „Nastavit interaktivní objekt“ -> „Pes“.

Pokud chcete vytvořit nového psa, přejděte do režimu vytváření postavy a vyberte možnost «Pes». Zde si můžete vybrat plemeno, barvu, vlastnosti a jméno pro svého nového mazlíčka.

Je důležité pochopit, že odebrání psa se týká pouze jedné postavy. Pokud máte více Simíků, kterých se týká vaše rozhodnutí odebrat psa, musíte psa odebrat zvlášť pro každou postavu.

Krok 3: Použijte akci Pet Manager

Chcete-li odstranit psa v The Sims 4, můžete použít akci „Správce mazlíčků“. Zpočátku je tato akce dostupná pouze ve hře „Kočky a psi“.

Chcete-li otevřít správce domácích zvířat, přejděte do režimu World Management (tlačítko zeměkoule v pravém rohu obrazovky) a vyberte rodinu se psem, kterého chcete odebrat. Poté klikněte pravým tlačítkem na portrét psa a vyberte „Otevřít správce mazlíčků“.

  • Ve správci mazlíčků vyberte kartu „Odstranit mazlíčka“ a klikněte na tlačítko „Odstranit“.
  • V potvrzovacím okně, které se objeví, vyberte možnost „Smazat mazlíčka trvale“.
  • Pes bude poté okamžitě odstraněn z vaší hry.
Zajímavé:  Jak oslavit narozeniny vašeho mazlíčka v The Sims 4.

Je důležité si uvědomit, že odebrání psa ze hry je konečné a nelze jej vrátit zpět. Před smazáním si proto hru určitě uložte a dobře si promyslete.

Krok 4: Vyberte akci „Dát“.

Jakmile vyberete psa, kterého chcete odebrat, dalším krokem je vybrat akci Vzdat se. Tato akce vám pomůže zbavit se psa, aniž byste ublížili ostatním postavám ve hře.

Chcete-li vybrat akci «Dát», jednoduše najeďte na psa a klikněte pravým tlačítkem. V nabídce, která se otevře, vyberte „Dát“ a potvrďte akci.

Jakmile psa dáte pryč, zmizí z vašeho domu a již nebude mít vliv na náladu vašich postav. Při rozdávání svých mazlíčků však buďte opatrní, protože to může negativně ovlivnit vaši reputaci v komunitě Simíků.

Obecně platí, že výběr akce „Vzdej se“ je nejbezpečnějším a nejhumánnějším způsobem, jak odstranit psa v The Sims 4. Pokud se však rozhodnete odebrat psa jiným způsobem, buďte připraveni na následky, které mohou ve hře nastat. .

Krok 5: Potvrďte smazání

Upozornění před smazáním

Když kliknete na tlačítko smazat, zobrazí se zpráva potvrzující odebrání psa. Toto varování zajišťuje bezpečnost uživatelů Sims 4, aby náhodou nesmazali své milované mazlíčky.

Potvrdit vymazání

Pokud opravdu chcete psa smazat, klikněte na tlačítko „Ano“. To pošle psa do «nebe» v Sims 4 a trvale ho odstraní ze hry.

Zrušit mazání

Pokud jste omylem klikli na tlačítko „Smazat“ nebo jste si to rozmysleli, klikněte na tlačítko „Ne“. Tím se vrátíte do psího přehledu beze změn a váš pes zůstane ve hře.

Vezměte prosím na vědomí, že odebrání psa je nevratné. Pokud svého psa odeberete, nebudete ho moci získat zpět.

Zajímavé:  Jak si vzít domácí mazlíčky v The Sims 4.

Krok 6: Ujistěte se, že pes je pryč

Krok 6.1:

Zkontrolujte seznam domácích mazlíčků ve hře, abyste se ujistili, že váš pes chybí.

Klikněte na ikonu nabídky v pravém horním rohu obrazovky a vyberte „Pets“.

Procházejte seznam a najděte psa, kterého jste právě odebrali.

Pokud tam není, pak jste psa úspěšně odstranili ze hry.

Krok 6.2:

Pokud je pes stále přítomen v seznamu mazlíčků, zkuste jej uložit a ukončit hru.

Poté hru restartujte a znovu zkontrolujte seznam mazlíčků.

Pokud je pes stále přítomen, je možné, že jste po jeho odstranění z domova neuložili změny.

Opakujte kroky pro odebrání psa od začátku a ujistěte se, že jste uložili změny před ukončením hry.

Krok 6.3:

Pokud nic z výše uvedeného nefunguje, můžete zkusit kontaktovat podporu Sims a nahlásit problém.

V zoufalých případech, kdy pes neodejde ani po všech akcích, možná budete muset hru přeinstalovat.

Před smazáním hry nezapomeňte uložit všechna data, abyste neztratili postup ve hře.

Otázka-odpověď

Jak odstranit psa v Sims 4?

Chcete-li odstranit psa v The Sims 4, musíte otevřít konstrukční režim, vybrat psa, kliknout na něj pravým tlačítkem a vybrat „Smazat“.

Je možné odebrat psa bez otevření stavebního režimu?

Ne, psa můžete odebrat pouze v konstrukčním režimu.

Co se stane, když odeberete psa?

Pes bude odstraněn ze hry a již nebude moci být na hrací ploše.

Jak odebrat pouze jedno štěně z vrhu?

Musíte vychovat štěně do stádia mladého mazlíčka, pak ho vybrat v konstrukčním režimu a smazat.

Jak přimět psa, aby opustil svůj prostor?

Můžete postavu požádat, aby psa přivolala, a vybrat interakci „Vezmi domů“.

Je možné odebraného psa vrátit?

Ne, vymazaného psa nelze vrátit do hry.

Zajímavé:  Jak přimět vašeho mazlíčka vyrůst v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»