Domácí zvířata

Jak vytvořit zvířátko v The Sims 4

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

Hrát společně

Hlavní novinkou The Sims 4: Cats and Dogs je možnost vytvářet domácí mazlíčky – psy a kočky. K tomuto účelu existuje editor tvorby mazlíčků. Domácí mazlíčci jsou jedineční a mají mnoho různých povahových rysů.

Při vytváření vlastního mazlíčka si můžete upravit jeho postavu, tvar obličeje, délku a barvu srsti, délku ocasu, vybrat mu kostým atd.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

Je zde zastoupeno mnoho plemen psů a koček.

 • pastýř,
 • australský ovčák,
 • basenji,
 • Border kolie,
 • bulteriér,
 • boxer,
 • atd.

Příklady plemen koček v Sims 4:

 • bengálská kočka,
 • barmská kočka,
 • britská krátkosrstá kočka,
 • asijská kočka,
 • a mnoho dalších.

Můžete také kombinovat druhy a vytvářet křížence.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

Kliknutím na obličej mazlíčka vstoupíte do jeho editačního režimu. Zde si můžete přizpůsobit tvar hlavy, vzhled očí (včetně jejich barvy), uší a nosu a v případě koček i délku tykadel.

Typ těla a hmotnost

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

V dalším kroku budete moci upravit tělesný typ vašeho mazlíčka. K dispozici jsou různé standardní tvary karoserie. Skutečný tvar, který zvolíte, určuje váhu a svaly zvířete, ale tyto parametry můžete ručně změnit pomocí posuvníků na levé straně obrazovky.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

Poté se dostanete do nabídky úprav ocasu. Hra vám nabídne několik šablon, ze kterých si můžete vybrat.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

V této nabídce si můžete přizpůsobit barvu svého mazlíčka — všechny druhy skvrn a celkový odstín srsti.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

V další nabídce můžete změnit tloušťku a délku srsti a také typ srsti. Hra nabízí mnoho možností, ze kterých si můžete vybrat, včetně toho, že můžete svého mazlíčka udělat úplně plešatý.

Zajímavé:  Jak adoptovat zvířátko v The Sims 4.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

Zde můžete svého mazlíčka obléknout do jednoho z prezentovaných kostýmů. Výběr je poměrně široký a zahrnuje některé neobvyklé druhy oblečení: masku jednorožce, oblek burrito nebo kostýmy superhrdinů.

Vytvoření domácího mazlíčka v The Sims 4: Kočky a psi

V konečné nabídce můžete svého mazlíčka ozdobit libovolnými barvami. Zde jste omezeni pouze svou vlastní fantazií a můžete si vytvořit jakékoli zbarvení, které chcete.

KOČKY A PSI JSOU VENKU! — The Sims 4

Podobné hry.

 • Výcvik mazlíčků v sims 4: kočky a psi
 • Sims 4: Přehled změn koček a psů
 • Brindleton Bay — nový svět v sims 4: «kočky a psi»
 • Další funkce doplňku sims 4: kočky a psi

Stavba domu s „mazlíčkem“ v The Sims 4

Dnes ve hře Sims 4 stavíme dům pro rodinu tří Simíků: otce, matku a dívku. K jeho umístění budete potřebovat pozemek 30 krát 20. Pokud se rozhodnete stáhnout tento dům do svých Sims 4, připravte se na setkání s legrační rostlinou přežvýkavců.

Jako domácí mazlíček - přežvýkavá rostlina

Zatímco The Sims 4 nemá doplněk se zvířaty, myslím si, že hybrid, který vypadá jako kráva v květináči, bude pasován za domácího mazlíčka (k dispozici jsou akce „krmit“ a „hrát“).

Dům se ukázal jako kompaktní: v přízemí je koupelna, kuchyňské studio a obývací pokoj. Vedle chodby je malá šatna s policemi na boty a oblečení. Obývací pokoje (dětský pokoj a ložnice manželů) jsou umístěny ve druhém patře.

Návrh ložnice s nebesy v Sims 4.

V dětském pokoji je koutek s místem na spaní vyzdoben neobvyklým způsobem: dívčí postýlka je skryta za závěsy, stěna je zdobena nálepkami na zeď ve tvaru zajíců.

Místo na spaní a stůl pro SIM kartu

Kromě obvyklého pracoviště se stolem a poličkami je zde samostatný koutek pro vyšívání.

Dětský design v Sims 4

Kromě hlavní budovy je zde malá zahrada se záhony a ovocnými stromy a bazén s „lehátkem“. Zatímco hra neposkytuje skládací židle pro relaxaci, dostaneme se ze situace pomocí dostupných prostředků: pomocí kódu zkombinujeme tvarově vyhovující židli a otoman.

Zajímavé:  Jak si vybrat kouzelné zvířátko v The Sims 4.

Alternativa pohodlné skládací židle pro relaxaci

Pokud si chcete v The Sims 4 postavit dům s takovou lenoškou, věnujte pozornost umístění otomanu: pokud jej otočíte špatně, váš Simík si lehne na lenošku vzhůru nohama.

Příspěvek uveřejnil autor Masha v kategorii Domy v Simících 4 se štítky Bez doplňků, Až 3 Simíci. Uložte si permalink do záložek.

31 komentářů k „Stavbě domu s „mazlíčkem“ v The Sims 4“

Olya SIMS 4 říká 19. června 2017 v 09:32:

Milá Masho, odpověz mi prosím na jednu otázku. Mám Sims4, koupil jsem ho za 1999 rublů. a stáhl jsem si to v aplikaci Origin, můžu si stáhnout tuto paní v Sims 4, když je v aplikaci Origin? Odpovězte prosím na mou otázku, budu vám moc vděčná!

Máša říká 19. června 2017 v 10:07:

Pokud máte licencovanou hru, která pracuje s aplikací Origin, pak si domeček můžete stáhnout jakkoli, pohodlnější je to ale z galerie Origin. Najdete ho v galerii přímo ve hře pomocí mého ID: stroimvsims, nebo můžete kliknout na zelené tlačítko a kliknout na tlačítko „stáhnout“ na webu Origin. Viz Jak stahovat domy v Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»