Domácí zvířata

Jak si pořídit zvířátko v Sims 4 2019

Chcete mít v The Sims 4 zvířátko? Zjistěte, co dělat!

Jste hrdým majitelem hry The Sims 4 a chcete do ní přidat ještě více funkcí a zábavy? Věnujte pozornost skutečným ocasatým mazlíčkům v The Sims 4: Cats & Dogs. Nový přírůstek do hry vám umožní kamarádit se se čtyřnohými kamarády, mít zvířátko a starat se o něj.

Chcete-li získat zvířátko v The Sims 4, musíte si vybrat jeho typ (kočky nebo psy) a barvu. Poté můžete začít vytvářet jedinečný vzhled vašeho mazlíčka. Vyberte si jeho velikost, tvar těla, barvu očí a srsti. Můžete k němu přidat i různé doplňky, aby byl jeho vzhled ještě individuálnější.

Jakmile váš mazlíček dorazí k vám domů, budete se o něj muset starat, jako by to bylo skutečné živé zvíře. Krmte ho, hrajte si s ním a dbejte na jeho hygienu. Váš mazlíček může onemocnět, takže byste si měli být vědomi jeho zdraví a ošetřit ho, pokud onemocní.

Chov domácích mazlíčků Sims 4

Virtuální mazlíčci v The Sims 4 vyžadují neustálou pozornost a péči. Je důležité se naučit, jak je správně vychovávat a starat se o ně, aby byly šťastné a zdravé.

Pravidelná péče

Hlavním aspektem výchovy domácího mazlíčka je pravidelná péče o něj. Nezapomínejte ho včas nakrmit, vyměnit podnos nebo ho venčit a dbát na jeho hygienu. Aby bylo zvíře šťastné, musí být čisté a dobře upravené.

Zajímavé:  Jak porodit zvířátko v The Sims 4.

Týmový trénink

Zvířátko lze naučit různé příkazy, takže na vaši žádost provádí různé akce. Chcete-li svého mazlíčka naučit příkaz, vyberte akci, kterou ho chcete naučit provádět, a zopakujte ji s ním. Postupně váš mazlíček začne chápat, co po něm chcete a bude automaticky plnit příkazy.

Socializace

Kromě základních potřeb je pro vašeho mazlíčka také důležitá interakce s ostatními zvířaty a lidmi. Představte svého mazlíčka ostatním mazlíčkům v parku nebo pozvěte přátele, aby si spolu hráli. Váš mazlíček tak bude společenštější a šťastnější.

Trest a odměna

Nezapomeňte trestat a odměňovat svého mazlíčka na základě jeho chování. Pokud váš mazlíček udělá něco špatného, ​​řekněte mu „ne“ a dejte mu najevo, že jeho činy jsou nepřijatelné. A pokud váš mazlíček poslouchá příkaz nebo se chová dobře, pochvalte ho a dejte mu náklonnost nebo pamlsek. Váš mazlíček tak pochopí, že jeho chování má následky.

Dodržováním těchto tipů můžete úspěšně vychovat své mazlíčky Sims 4 a užívat si jejich přítomnost ve hře.

Jak si pořídit zvířátko ve hře Sims 4

1. Otevřete vytvoření režimu sim a vyberte svého mazlíčka. Vybrat si můžete psa, kočku nebo třeba křečka.

2. Po výběru mazlíčka upravte jeho vzhled, barvu, plemeno a jméno. Můžete si také vybrat jeho vlastnosti a dovednosti.

3. Po vytvoření mazlíčka přejděte do konstrukčního režimu a postavte mu samostatný dům nebo místo, kde bude bydlet. Zvažte potřeby svého mazlíčka, jako je místo na hraní, odpočinek a použití toalety.

4. Poskytněte svému mazlíčkovi jídlo, hračky a speciální předměty, které pomohou uspokojit jeho potřeby.

5. Věnujte čas a pozornost svému mazlíčkovi. Hrajte si s ním, berte ho na procházky, trénujte jeho dovednosti a odměňujte ho za dobré chování.

Zajímavé:  Jak vyléčit domácího mazlíčka v The Sims 4.

6. Nezapomínejte na zdraví vašeho mazlíčka. Navštivte svého veterináře, když váš mazlíček potřebuje léčbu nebo očkování.

7. Užijte si čas strávený se svým mazlíčkem v The Sims 4 a vytvářejte nové vzpomínky a dobrodružství.

Jak se starat o virtuální mazlíčky v The Sims 4

Jídlo Hygiena Pozornost a komunikace
— Pravidelně krmte svého mazlíčka. Vyberte si vhodné jídlo z možností dostupných ve hře. Každý mazlíček má jiné preference ohledně jídla, takže si uvědomte jeho preference. — Zajistěte svému mazlíčkovi přístup k vodě a místo na záchod. Pravidelně čistěte odpadkový koš nebo oblast vašeho domova. Zajistěte svému mazlíčkovi čistotu a péči, aby se cítil příjemně. — Věnujte svému mazlíčkovi čas a pozornost k posílení vzájemného pouta. Hrajte si, mazlejte se a komunikujte s ním. Odpočiňte si od svého podnikání a věnujte čas svému mazlíčkovi.

Pamatujte, že péče o virtuální mazlíčky je skvělý způsob, jak zpestřit váš herní zážitek a vytvořit hluboké pouto s vašimi virtuálními postavami. Buďte pozorní a postarejte se o své mazlíčky, budou vás milovat a potěší vás svou společností ve hře „Sims 4“.

Jak komunikovat s domácími mazlíčky v The Sims 4

1. Pořiďte si domácího mazlíčka. Abyste si s ním mohli hrát, budete si muset pořídit zvířátko. Hra obsahuje různé druhy domácích mazlíčků, včetně koček, psů, křečků a dokonce i koní. Vyberte si domácího mazlíčka, který odpovídá vaší velikosti a osobnosti.

2. Bonusové akce. Vyberte aktivitu Pet Love a vytvořte si se svým mazlíčkem silné pouto. Pomůže to posílit vztahy a zvýšit štěstí vaší Simíkové rodiny.

3. Postarejte se o svého mazlíčka. Domácí mazlíčci také potřebují péči a pozornost. Pravidelně je krmte, hrajte si s nimi a trávte s nimi čas. Péče o vaše mazlíčky jim pomáhá zůstat zdraví a šťastní.

Zajímavé:  Jak adoptovat zvířátko v The Sims 4.

4. Trénujte svého mazlíčka. V The Sims 4 můžete své mazlíčky naučit různé příkazy a triky. To pomůže zlepšit jejich dovednosti a zvýšit úroveň důvěry mezi vámi a vašimi mazlíčky.

5. Prozkoumejte svět se svým mazlíčkem. Ve hře The Sims 4 vás domácí mazlíčci mohou doprovázet na všech vašich dobrodružstvích. Prozkoumejte svět se svým mazlíčkem, hrajte si v parku nebo vyrazte na výlet. Je to skvělý způsob, jak posílit pouto mezi vámi a vašimi mazlíčky.

Celkově interakce s domácími mazlíčky v The Sims 4 nabízí mnoho příležitostí pro zábavný a obohacující herní zážitek. Nezapomeňte věnovat svým mazlíčkům dostatek pozornosti a péče, aby byli ve virtuálním světě hry šťastní a zdraví.

Jak naučit svého mazlíčka novým příkazům v The Sims 4

V The Sims 4 máte možnost komunikovat s virtuálními mazlíčky, učit je nové příkazy a rozvíjet jejich dovednosti. Naučíte-li svého mazlíčka novým povelům, pomůže vám to lépe ovládat jeho chování a posílí vztah mezi vámi.

Chcete-li svého mazlíčka naučit nové povely, postupujte takto:

1. Vyberte si vhodný tým. Než svého mazlíčka naučíte nový povel, přemýšlejte o tom, co byste chtěli, aby dělal. Může to být například „Sedni si“, „Lehni si“, „Dej mi tlapku“ atd. Vyberte příkaz, který chcete ve hře použít.

2. Navažte kontakt se svým mazlíčkem. Přibližte se ke svému mazlíčkovi a navažte s ním kontakt. Ukažte mu něhu a péči, aby cítil vaši lásku a spojení. To pomůže vybudovat důvěru.

3. Použijte příkaz v kombinaci s pípnutím. Když je váš mazlíček blízko vás, vyslovte zvolený příkaz a současně vydávejte zvukový signál, například cvaknutí jazykem nebo lusknutí prsty. Opakujte tento postup několikrát, aby váš mazlíček spojil příkaz se zvukem.

Zajímavé:  Jak si vyrobit zvířátko v The Sims 4.

4. Povzbuďte a odměňte svého mazlíčka. Když váš mazlíček splní příkaz správně, pochvalte ho a dejte mu odměnu, jako je náklonnost, pamlsek nebo hračka. To pomůže pozitivně posílit učení.

5. Opakujte trénink a cvičení. Abyste svému mazlíčkovi pomohli posílit nový povel, opakujte trénink několikrát denně. Postupně ztěžujte své cvičení přidáváním dalších příkazů nebo vyžadováním příkazu, který má být proveden v obtížných situacích.

Naučit svého mazlíčka novým příkazům v The Sims 4 je proces, který vyžaduje čas a trpělivost, ale s dostatkem praxe a důslednosti můžete dosáhnout úspěchu. Nezapomeňte, že každý mazlíček je jedinečný a může vyžadovat individuální přístup k výcviku.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»