Charakter

Jak dokončit úkol v The Sims Freeplay nechte 4 postavy spát

Je nepravděpodobné, že nyní bude existovat člověk, který se vyzná v počítačových hrách, ale zároveň nezná sérii Sims. Tento simulátor života se stal neuvěřitelně populárním, i když se objevil jeho první díl – byli jste pozváni, abyste obývali tělo člověka, kterého jste vytvořili, a jednoduše žili jeho virtuální život. To zahrnovalo jídlo, úklid, práci, setkávání s lidmi, seberozvoj a mnoho dalšího.

Zdálo by se, že nápad je neuvěřitelně jednoduchý, ale lidem se opravdu líbil a hra si okamžitě začala získávat fanoušky. To vedlo k tomu, že se objevil druhý, mnohem pokročilejší a pestřejší díl, a poté třetí a čtvrtý (mezi kterými se vývojář rozhodl experimentovat a vytvořil The Sims ve středověku – experiment byl úspěšný, ale nedosáhl stejný úspěch jako hlavní hry, takže bylo rozhodnuto vrátit se na trať a vydat The Sims 4). Všechny tyto hry jsou ale počítačové hry, to znamená, že jsou velmi náročné na systém a hardware, na kterém běží. A co ti, kteří hrají pouze na mobilních zařízeních? Různé napodobeniny The Sims byly vydány více než jednou, ale všechny byly o několik řádů horší kvality. Nakonec se vývojáři rozhodli, že je čas vydat oficiální mobilní verzi legendární série, která se jmenovala Sims Freeplay. Dokončení mobilní verze se příliš neliší od toho, jak se to děje na počítači — proces je jen trochu zjednodušený. Abyste mohli rychle zjistit, jak hrát tento projekt, musíte si přečíst tento článek. Popisuje vlastnosti hry Sims Freeplay, jejíž průchod vám při opatrnosti nezpůsobí žádné potíže.

Zajímavé:  Jak změnit pohlaví postavy v Sims 4.

Jak hrát?

sims freeplay návod

Nejprve tedy musíte pochopit základy – jak hrát Sims Freeplay? Pasáž bude vyžadovat, abyste plně porozuměli hře, takže byste měli okamžitě pochopit, co se od vás vyžaduje. Vaším úkolem je plnit úkoly, které jsou vám dány, přicházejí v podobě různých přání nebo potřeb vaší postavy, takže jim věnujte velkou pozornost. Jak spravujete své Simíky? Pokud jste hráli The Sims na počítači, měli byste být schopni poměrně rychle přijít na to, jak ovládat postavy. Pokud ne, zde je několik pokynů. Nejprve musíte vybrat jednu ze svých postav z nabídky. Na začátku hry si můžete vytvořit jednoho hrdinu — pak nemusíte nikoho vybírat, protože on bude jediný, koho můžete ovládat. Ale můžete vytvořit několik postav najednou, sjednocených v jedné rodině nebo získat rodinu během procesu předávání — pak budete muset přepínat mezi hrdiny. Když je některý ze Simíků aktivní, můžete kliknout na libovolný bod na obrazovce – pokud je možné na něm provést nějakou akci, objeví se na obrazovce seznam možností. Ze všech možností si vyberete tu, kterou potřebujete, a váš Simík udělá, co jste mu řekli. Takto komunikujete s postavami ve hře Sims Freeplay. Průchod by vám nyní neměl způsobovat žádné potíže.

Jednotlivé mise

The sims freeplay plnění úkolů

Nyní je čas promluvit si o tom, jaká je skutečná pasáž hry The Sims Freeplay. Základem tohoto projektu je plnění úkolů, proto byste se na ně měli zaměřit pečlivěji. Takže stojí za to začít s jednotlivými úkoly, protože jsou nejběžnější a nejjednodušší. Když máte jediný úkol, musíte se seznámit s jeho obsahem a splnit pokyny – vždy se skládá z jednoho kroku, tedy jedné akce vašeho Simíka. Někdy to může být jednoduché, někdy to může být docela obtížné, protože dokončení úkolu může vyžadovat nějakou položku, kterou nemáte, nebo provedení nějaké akce, kterou váš Sim ještě neumí. To je to, co ztěžuje dokončení v Sims Freeplay. Láska je úkol, se kterým se mnoho hráčů potýká. Jeho podstata je jednoduchá – musíte přimět dalšího Simíka, aby se do vaší postavy zamiloval. Zdá se, že to není nic složitého, ale dosáhnout výsledků může být někdy extrémně obtížné a jejich dokončení zabere mnohem více času, než bychom si přáli. Úkoly však nejsou vždy jednotlivé.

Zajímavé:  Jak zvýšit věk postavy v The Sims 4.

Skupiny úkolů

sims freeplay návod láska

Existují mnohem složitější mise, které se skládají z několika úkolů najednou, což značně ztěžuje jejich plnění. Kromě toho se řetězec může skládat buď ze dvou nebo tří nebo dvaceti až třiceti úkolů. Jak je vidět, průchod The Sims Freeplay už nevypadá tak jednoduše a bez mráčku. Odměna je však mnohem působivější. Pokud za jednotlivé úkoly získáte trochu peněz, zkušeností nebo bodů za styl, pak vám řetězce otevírají nové možnosti – stavění budov, které pro vás byly dříve nepřístupné, posílání dětí do školy a tak dále. Vývojáři pečlivě promysleli příběhové mise a velmi harmonicky je zapadli do dění v herním vesmíru. Určitě si u toho užijete spoustu legrace. Užijete si jak jednotlivé úkoly, tak řetězové questy. A je nepravděpodobné, že byste se s Sims Freeplay nudili, protože pokaždé vám bude nabídnuto více a více nových příležitostí.

Úkoly sousedů

sims freeplay návod láska je ve vzduchu

Stejně jako většina mobilních her má i tento projekt svou vlastní pseudo-multiplayerovou komponentu. Jak jste již pochopili z předpony „pseudo“, nebudete moci přímo komunikovat se spoluhráči. Každý den se však na pozemcích vašich přátel objeví výzvy, které můžete splnit a získat odměny pro vás i vašeho herního kamaráda v The Sims Freeplay. Plnění úkolů vám přinese komunikační body, které jsou v této hře velmi důležité. No a hlavní skupiny úkolů byly zváženy – je čas podívat se na pár příkladů.

Posmívejte se jiné postavě

sims freeplay láska je ve vzduchu návod

To není nejpříjemnější úkol, protože to rozhodně sníží postoj druhého hrdiny k vašemu Simíkovi. Problém je ale v tom, že mnoho hráčů takovou funkci v komunikaci s ostatními postavami prostě nenajde. Není to tak jednoduché – faktem je, že vaše postava musí být velmi vtipná (ano, hra má ukazatel smyslu pro humor, který musíte rozvíjet), abyste mohli vtipkovat s ostatními. Proto načerpejte požadovaný indikátor a po chvíli ve sloupci „dospělý život“ uvidíte možnost „zesměšňovat“. Použitím na jiném Simíkovi bude tento úkol dokončen.

Zajímavé:  Jak pohřbít postavu v The Sims 4.

Mít dítě

návod k volné hře sims

Málokdo má s tímto úkolem v první fázi problémy, ale to se počítá pouze v případě, že hra vidí, že vaše novorozené miminko leží v kolébce. Ale mnoho hráčů s tím má problémy — z nějakého důvodu rodiče položili dítě na podlahu, ačkoli v domě je kolébka. Co je za problém? Měli byste pochopit, že toto není skutečný život, ale hra, takže všechny možné možnosti akce jsou zde předepsány programem. Pokud tedy umístíte manželskou postel jednou stranou ke zdi, pak v ní může ležet pouze jeden Simík, protože přístup pro druhého bude blokován zdí. Totéž se děje s kolébkou — pokud je přístup k ní nějak zablokován, Simíci položí dítě na podlahu. Umístěte ji tak, aby se ničeho nedotýkala ani na jedné straně – a tento úkol snadno splníte.

Relaxujte na nafukovacím křesle

questy a průvodce sims freeplay

Tento úkol vypadá extrémně jednoduše: vše, co potřebujete, je bazén a nafukovací lehátko k němu. Zde ale může nastat nečekaný problém, protože Simík může jednoduše odmítnout vlézt do bazénu. Ale musíte pochopit, že to dělá z nějakého důvodu. Nejčastěji lze problém vyřešit kontrolou barvy vody — pokud je žlutá nebo hnědá, pokud voda není čistá, znamená to, že je bazén příliš špinavý. Proto jej musíte nejprve vyčistit a poté dokončit tento úkol.

Láska je ve vzduchu

Tento řetězec hledání je jedním z nejznámějších a nejdelších, které vám hra Sims Freeplay může nabídnout. „Láska je ve vzduchu“ je quest, během kterého musíte navázat vztah s jinou postavou a přivést ho do manželství. To se provádí ve dvaceti různých krocích, z nichž každý může trvat od několika sekund (například polibek na tvář) až po několik hodin (společné sledování filmu). Stačí se řídit pokyny, které vám hra dává – a neměli byste mít problémy s jejím dokončením. Vše začíná tím, že se musíte osprchovat, a končí svatbou s jinou postavou. Co získáte za úkol Sims Freeplay „Láska je ve vzduchu“? Úplné splnění tohoto úkolu dává možnost svobodně se oženit s kteroukoli z vašich postav.

Zajímavé:  Jak úplně změnit postavu v cheatu The Sims 4.

Vlastnosti

V této hře je potřeba věnovat pozornost spoustě drobností. Pokud například zatřesete zařízením, když je hra zapnutá, vaši Simíci mohou zvracet a vy po nich budete muset uklízet. Všimněte si také, že na rozdíl od počítačové verze nelze v mobilní verzi přetočit čas zpět. To lze provést změnou uspořádání času na vašem zařízení, ale to je považováno za podvádění.

odpovědi na všechny otázky „jak hrát. «

Jak dokončit hru Sims FreePlay — tipy a odpovědi na úkoly

podrobnosti sekce: Jak hrát zobrazení: 208301

Jak porazit The Sims Free Play - tipy a odpovědi

Hra Hra Sims zdarma je jednou z nových populárních her pro zařízení Android a iOS, vytvořená na stejném principu jako The Sims, ale na rozdíl od jiných her z této série se The Sims FreePlay hraje v reálném čase.

Smyslem hry The Sims FreePlay je vytvořit si vlastní město, naplnit ho úplně jinými postavami a rozvíjet vztahy mezi nimi, to vše přímo z vašeho zařízení! Ve hře můžete dosáhnout úrovně 52 a vytvořit 31 Simíků.

Jak hrát Sims FreePlay?

 • Dokončete úkoly, které hra nabízí
 • Abyste mohli Simíky ovládat, musíte si v nabídce vybrat postavu, kliknout na požadované místo a vybrat akci z navržené nabídky

Jak stáhnout a nainstalovat hru Sims Free Play?

Hru si můžete stáhnout zdarma!

 1. Jít do androidtrh (v seznamu programů je Obchod Play) Nebo Aplikace Srore.
 2. Do vyhledávacího pole zadejte Sims Free Play
 3. V zobrazeném seznamu vyberte hru a klikněte zřídit.

Vývojáři pravidelně přidávají na trh aktualizace této hry, které obsahují nové úkoly k dokončení.

Musíte aktualizovat hru Sims Free Play na stejném trhu, kde je místo ikony zřídit budete mít obnovit.

Zajímavé:  Jak zakázat stárnutí všech postav v The Sims 4.

Grafika ve hře je vynikající, realistická, život je vzrušující.

Obecné informace o hře Sims FreePlay

Kategorie: Simulátor života
Požadováno: Android verze 2.2 a vyšší a iOS 4.3 a vyšší
Velikost: 466 MB
Cena: Volný
Hodnocení: 12+

Tipy, jak plnit úkoly ve hře Sims Free Play?

Hru Sims FreePlay musíte dokončit plněním herních úkolů, které přinesou další zisk a také vám řeknou, co dělat dál.

Existují tři typy úkolů:

 1. Jednotlivé úkoly prováděné ve vašem městě. Chcete-li je dokončit, musíte provést jednu akci. Za splnění takových úkolů budete odměněni simoleony, zkušenostmi nebo body za životní styl (SJ). Od verze 5.0.0 dostanete za splnění určitého počtu takových úkolů za týden klíče k výherním boxům.
 2. Skupiny úkolů prováděných ve vašem městě, například: „Cesta ke slávě“, „Tajemný ostrov“, „Příchod věku“, „Vyšší vzdělání“, „Útěk velkého ducha“. Takové úkoly se skládají z několika samostatných úkolů. Po splnění skupiny úkolů dostanete možnost postavit novou budovu (most na tajemný ostrov, střední školu), vychovat ze školáka teenagera či jiného zvláštní ocenění.
 3. Mise pro jednoho hráče prováděné ve městě vašich sousedůza které dávají komunikační body.

Jsou úkoly, ve kterých jako by chyběla logika a ať zkoušíme cokoli, nic se nemění. Co v takových případech dělat? Kde hledat tipy? Ostatní hráči Sims Free Play vám samozřejmě mohou poradit a odpověď najdete také na této stránce!

Tip pro dokončení úkolu v Sims FreePlay posmívat se další postavě:

Každý úkol ve hře Sims Free má nějakou nápovědu, jak jej splnit. Mimochodem, falešným úkolem je zesměšňovat.

 • Popisek po splnění úkolu posmívejte další postavu: Věnujte pozornost kategorii dospělost.
Zajímavé:  Jak přidat druhou postavu do The Sims 4.

Odpověď: Teenager by měl být vtipný před teenagerem.

Jak dokončit hru Sims Free Play – tipy a odpovědi na úkolyRady pro dokončení úkolu Hra Sims zdarma mít dítě:

Koupili jsme kolébku, klikli na ni, utratili 3 centy, čekali a dítě se objevilo na podlaze! Co dělat?

 • Popisek jak zvednout dítě z podlahy: Možná něco není v pořádku s kolébkou?

Odpověď: Dítě leží na podlaze, protože kolébka není správně umístěna (například u zdi). Je nutné správně umístit kolébku a vtáhnout ji (stejně jako nábytek) do kolébky. Můžete to také přetáhnout na dítě a bude v tom.

Rady, jak úkol dokončit Hra Sims zdarma relaxujte na nafukovacím křesle:

 • Popisek Po dokončení úkolu si odpočiňte na nafukovacím křesle: Věnujte pozornost barva bazénové vody.

Odpověď: Ani vy, ani váš Simík nemůžete relaxovat ve špinavém bazénu! Vyčistěte bazén!

Freeplay Secrets of the sims:

 • někteří hráči nechápou, proč se na trávě a místnostech objevují hnědé kruhy))) Myslíte si, že toto je způsob, jak získat bonusy tím, že toto odstraníte? Ne! Méně třeste telefonem nebo tabletem! Simíci jsou z toho nemocní!)))
 • Mnoho hráčů si stěžuje, že není možné procházet herní dobou. Někdy musíte dlouho a zdlouhavě čekat na dokončení určité etapy. Ne! Někdy nemusíte čekat! Změňte čas na svém zařízení a klidně jděte do práce, školy atd. A pak můžete změnit čas zpět)

Potřebujete tipy, jak plnit další úkoly v The Sims Free Play? Dotázat se! Odpovíme!

Také tipy a odpovědi pro absolvování jiných her:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»