Kde

Kde si můžete dát masáž v The Sims 4

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Přátelé, nyní budeme mluvit o nové dovednosti, která byla do hry přidána s vydáním herní sady The Sims 4 Spa Day. Tato dovednost je zajímavá, protože si nepamatuji žádné analogy v předchozí sérii The Sims. Dovednost je velmi široká a zahrnuje hodně. Ale pokusím se zde vše plně popsat. Přeji hodně štěstí =)

Rozvíjení dovedností zdravého života v The Sims 4

Jako vždy začínáme vývojem. Je zajímavé, že jednoho dne nebudu začínat se svými články o dovednostech od tohoto bodu =)

Ideální nálada: pozorný. No samozřejmě, co jiného. Koneckonců, na vteřinu se vyrušíte a je to, máte zlomený vaz. Takže pojďme ven na šachy nebo si přečtěme něco nejasného a dáme se do práce. Ačkoli…. Proč to všechno potřebujeme, použijme ke zvýšení pozornosti nové vonné tyčinky nebo citrusovou koupel?

Co tedy potřebujeme. Za prvé asi knihy, i když jsem se bez nich vždy obešel. Ale jak na ně můžete zapomenout?

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Po procházení několika stránek a zjištění, že je čas přejít od slov k činům, mohou naši Simíci rozvíjet svou dovednost třemi způsoby. To je jóga, meditace a masáže (které byste měli dělat vy, ne vy). Ten úplně první považuji za nejlepší a dovednost se rozvíjí a přebytečný tuk se u našich Simíků spaluje. Zároveň můžete navštívit jedno z center zdravého životního stylu, kde můžete navštěvovat skupinové lekce jógy.

Zajímavé:  Kde vidět balíčky Sims 4.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Úrovně dovedností zdravého života v The Sims 4

Pojďme tedy k úrovním dovedností. Každá úroveň přidává novou pozici, nové interakce s ostatními Simíky a nakonec i schopnost teleportovat se. Je škoda, že to nemůžete udělat na zemi, musíte mít meditační křeslo =(

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Nové možnosti komunikace:

úroveň 2 — Diskutujte o kognitivních metodách koncentrace pozornosti (pozornost +1 po dobu 4 hodin na protivníka);
úroveň 4 — Nabídnout radu ohledně zmírnění psychického stresu (štěstí +2 na 8 hodin protivníkovi);
úroveň 6 — Navrhněte techniky pro převod do obrazu (inspirace +2 na 4 hodiny pro protivníka);
úroveň 8 — Doporučit auto-tréninková cvičení (důvěra +2 po dobu 8 hodin soupeři);
úroveň 10 — Sdílejte tajemství o detoxikaci (štěstí +3 na 4 hodiny protivníkovi).

Na základě toho všeho moje malá rada vám, čtenářům. Rozvíjejte tuto dovednost u několika Simíků najednou, aby spolu mohli chatovat a vzájemně si tak dávat užitečné náladovky. Jen to nepřehánějte, jinak byste mohli dostat nudnou náladu +1 na 2 hodiny.

Novinky v The Sims 4 Vaření:

úroveň 2 – kokosový dort =) (štěstí +1 na 4 hodiny);
úroveň 7 — výživný salát;
úroveň 10 — čistící čaj s citronem, medem a zázvorem (pozor +2 na 4 hodiny).

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Jóga v The Sims 4

Nyní přejděme přímo k rozvoji dovednosti. A první na tomto seznamu bude jóga.

Nejprve si něco málo povíme o skupinových lekcích, které probíhají v lázeňských centrech, kde jsou místnosti na jógu. Je tam instruktor a za poplatek (§110) můžete zahájit skupinové lekce jógy. Než začnete, obdržíte zprávu, že lekce začne za 30 minut. Tyto aktivity poskytují silnější náladu, než kdybyste je dělali sami.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Také vám radím pořídit si vonné tyčinky, které náladu z jógy vylepší. Například moodlet „Správné ásany“, který dává +1 k pozornosti po dobu 4 hodin, dá s vonnou tyčinkou +2 k pozornosti po dobu 4 hodin.

Zajímavé:  Kde hledat soubor automatického ukládání Sims 4.

Nyní přejděme k ásanám:

úroveň 1 – „Pozdrav“, „Mrtla“, „Pes dívá se dolů“, „Půlměsíc“, „Vašithasana“;
úroveň 2 — «Loď»;
úroveň 3 — «Trojúhelník»;
úroveň 4 — «Strom»;
úroveň 5 – „Bojovník“;
úroveň 6 – „Pán tance“;
úroveň 7 – „Most“;
úroveň 8 -stoj na rukou.

Vezměte prosím na vědomí, že ásany lze provádět různě v závislosti na úrovni dovedností a náladě Simíka. Některé ásany lze navíc provádět v několika fázích. Například ásany a stojky Warrior.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day
Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day
Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day
Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day
Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Meditace v The Sims 4

Nyní o meditaci. Dá se říci, že jde o užitečnou věc. Jen je škoda, že se nelze teleportovat kamkoliv a všude. Je vyžadováno meditační křeslo a nemůžete se teleportovat do jiných měst. Ale nic. Hlavní věc je, že nyní může náš Simík uklidnit své nervy a získat +2 štěstí na 4 hodiny. A pokud vonná tyčinka stále svítí, tak se naštěstí dá +3.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Masáž v The Sims 4

No a teď, podle mého názoru, to nejužitečnější na této dovednosti.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Můžete si dopřát masáž v lázních, nebo si doma postavit masážní stůl či křeslo. Nyní napíšu druhy masáží a jejich moodlety.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Moodlet můžete zvýšit o 1, pokud poblíž svítí vonné tyčinky. To znamená, že například švédská masáž nedá štěstí +1, ale +2.

Masáž rukou a nohou si můžete nechat udělat ve speciálním křesle. Obojí stojí 40 Kč. Moodlet se liší v závislosti na úrovni masážního terapeuta. Může dát nálady štěstí: +1, 4h, +2, 4h, +3, 6h.

Dovednost zdravého života v The Sims 4 Spa Day

To je vše. Starejte se o své zdraví, přátelé. Jak se říká — „Ve zdravém těle zdravý duch“

Text, snímky obrazovky: Eradreg.
Střih: Shadowsun.

Recenze Dovednosti zdravého života v The Sims 4 Spa Day

Recenze Dovednosti zdravého života v The Sims 4 Spa Day

The Sims 4 Spa Day Game Pack přináší do hry novou dovednost zdravého životního stylu. Simíci se nyní mohou naučit ovládat svou mysl, tělo a emoce. Čtením vzdělávacích knih, cvičením jógy, masáží nebo meditací postavy objeví zajímavé výhody pro hráče zdravého životního stylu. O nich bude řeč v naší recenzi.

Zajímavé:  Kde najít duchy ve hře The Sims 4 –

V září 2021 byla vydána aktualizace 1.79.93.1030, která rozšiřuje obsah herního balíčku The Sims 4 Spa Day, včetně dopadu na dovednost Zdravý životní styl. Naše recenze bere tyto změny v úvahu. Podrobně si o nových funkcích tohoto patche můžete přečíst v našem článku o něm.

Jak zlepšit dovednosti zdravého životního stylu

Jako většinu dovedností v The Sims 4 lze zdravý životní styl rozvíjet několika způsoby:

1. Prvním způsobem je samozřejmě četba odborné literatury. Pomocí počítače nebo knihovny si můžete zakoupit knihy o dovednosti. Jsou celkem tři:

Knihy o dovednostech zdravého životního stylu

Knihy o dovednostech zdravého životního stylu

  • Svazek 1. Posílení spojení mezi tělem a myslí.
  • Svazek 2. Kontrola nad emocemi — kontrola nad životem.
  • Svazek 3. Transformace energie emocí.

2. Jak jsem uvedl výše, váš student se bez praktického výcviku neobejde. Ale nebojte se, všechno není tak těžké, jak se zdá. Příležitostí k procvičování je spousta. Meditace, jóga, masáže, péče o nehty – to není tak malý výběr, nemyslíte?

Meditace, jóga a masáže v The Sims 4 Spa Day

Meditace, jóga a masáže v The Sims 4 Spa Day

Úrovně dovedností zdravého života v The Sims 4

úroveň 0-1 – můžete si vzít ásany „Pozdrav“, „Vasishthasana“, „Půlměsíc“, „Pes dívá se dolů“, „Mrtvola“.
úroveň 2 – můžete diskutovat o kognitivních metodách zaměření pozornosti, připravit kokosový dort bez cukru a vzít si „lodní“ ásanu a vést kurzy jógy a řízené meditace, stejně jako nabízet své služby u masážního stolu nebo křesla.
úroveň 3 – můžete si udělat aroma masáž a vzít si ásanu „Trojúhelník“.
úroveň 4 – můžete poradit, jak se zbavit psychického stresu a vzít si ásanu „Strom“.
úroveň 5 – můžete si udělat hlubokou masáž a vzít si ásanu „Bojovník“ a vznášet se ve vzduchu během meditace.
úroveň 6 – můžete si udělat sportovní masáž, nabídnout techniky pro ztělesnění obrazu a vzít si ásanu „Lord of the Dance“ a nabídnout své služby manikúry a pedikúry.
úroveň 7 – můžete se teleportovat, když se vznášíte ve vzduchu během meditace, připravit si obzvlášť výživný salát a vzít si ásanu „Bridge“.
úroveň 8 – můžete si udělat masáž kameny, doporučit autotréninková cvičení a vzít si ásanu „stoj na ruce“.
úroveň 9 – Můžete udělat masáž pro početí.
úroveň 10 – můžete sdílet tajemství detoxikace a připravit si očistný čaj s citronem, medem a zázvorem.

Zajímavé:  Kde najít miminka v The Sims 4.

Jóga v lázních Sims 4

Věděli jste, že jóga se cvičí k dosažení zvýšeného duševního a duchovního stavu? Chcete dosáhnout stejného? Poté si nejprve zakupte podložku na jógu v režimu nákupu a sestavení. Nemáte dostatek Simoleonů? Nezáleží na tom, protože téměř všechny lázně nabízejí kurzy jógy. Můžete studovat se skupinou pod vedením zkušeného trenéra, nebo můžete cvičit sami: prostoru je dost pro každého. Tímto způsobem můžete zlepšit své dovednosti v oblasti zdravého životního stylu již od dospívání. Pro děti jsou k dispozici i hodiny jógy, které však zlepšují jejich motoriku a inteligenci.

Lekce jógy ve 4denních lázních Sims

Lekce jógy ve 4denních lázních Sims

Takže, pojďme začít. Když kliknete na podložku, budete mít tři interakce: „Proveďte cvičení jógy“, „Vezměte si ásanu“ a „Dělejte jógu“. Podívejme se na každou v pořadí.
První je «Proveďte cvičení jógy» Když zvolíte tuto interakci, budete mít čtyři typy tréninku: koncentrace myšlenek, koncentrace energie, rozvoj mentálních schopností a rodinná jóga. Každé z cvičení ovlivňuje emocionální stav Simíka. Koncentrace myšlenek vede k bdělosti, koncentrace energie vede k vzrušení, rozvoj duševních schopností přinese inspiraci a rodinná jóga dodá smysl pro zábavu.

Pojďme dál, druhý –“Vezměte ásanu» Cvičení, které jsem uvedl výše, se skládají z ásan – jógových pozic. Výběrem interakce „Předpokládejte ásanu“ bude váš Simík stát v jedné z pozic, které si můžete vybrat z nabídky, která se otevře. Ve hře je celkem 12 ásan. Zvyšováním úrovně dovedností budete postupně odemykat vše. Vezměte prosím na vědomí, že Simíci to budou mít zpočátku těžké s obzvláště složitými polohami těla. Postavy nebudou vždy dělat ásany správně, ale se zkušenostmi se jejich animace změní a jejich pohyby budou jistější. Níže jsou uvedeny všechny ásany dostupné ve hře.

Zajímavé:  Kde získat tyl v The Sims 4.

typy ásan v józe Sims 4typy ásan v józe Sims 4 jógové ásanyjógové ásany typy ásan v józe Sims 4typy ásan v józe Sims 4

No, třetí, poslední interakce – “Dělat jógu» Když je vybrán, Simík bude cvičit všechny ásany, které má aktuálně k dispozici.

Skupinové kurzy jógy v lázních

Jak jsem řekl výše, kromě cvičení doma mohou Simíci přijít na skupinové lekce jógy do lázní. Instruktor, který školení povede, vás upozorní 30 minut před začátkem hodiny pomocí upozornění. Chcete-li cvičit se skupinou, klikněte na instruktora jógy (bude označen růžovou ikonou) a vyberte akci „Připojit se“. Školení trvá hodinu a půl a stojí §110. Během hodiny trenér a Simíci předvedou jedno z výše uvedených cvičení jógy. Navíc pod vedením trenéra mohou postavy provádět i ty ásany, které jsou jim při samostatném tréninku nedostupné. Vezměte prosím na vědomí, že se můžete stát účastníky kurzu pouze během vyhrazené půl hodiny, po této době již nebude akce „Připojit se“ k dispozici.

skupinové lekce jógy na veřejných prostranstvích

skupinové lekce jógy na veřejných prostranstvích

Pokud se lekce v nejbližší době neplánuje, můžete požádat instruktora, aby ji provedl za stejnou cenu. Stejně jako u plánovaných lekcí začne školení půl hodiny po vaší žádosti. Nebo můžete sami působit jako jógový guru a přivydělat si trochu peněz. Chcete-li to provést, musíte kliknout na podložku trenéra, kliknout na „učit jógu“ a vybrat typ lekce: otevřená — všichni přijdou, zavřená — ve vyskakovacím okně si vyberete, koho budete učit. Neexistuje žádný rozdíl v platbě za běžnou a soukromou lekci, každá postava zaplatí vašemu Simíkovi 110 Simoleonů za jógu a 80 za meditaci. A pokud vaše postava nepotřebuje peníze, můžete provádět bezplatné kurzy.

Meditace v The Sims 4 Spa Day

Zde je další způsob, jak zlepšit dovednost zdravého životního stylu. Stejně jako v józe můžete meditaci praktikovat pouze od dospívání. Je váš Sim dost starý? Pak mu pořiďte meditační křeslo „Sebekontemplace“ nebo „Ommmm Mami“ a nechte ho, aby začal relaxovat. Ano, odpočívej. Meditace je totiž cvičení zaměřené na dosažení stavu klidu. A když toho dosáhnete, vaše hlídka bude o krok blíže k levitaci a teleportaci.

Zajímavé:  Kde získat skicák v The Sims 4.

meditace a teleportace v Sims 4 Spa day

meditace a teleportace v Sims 4 Spa day

Během úspěšné meditace může Simík zlepšit dříve nabyté dovednosti a může zlepšit vztahy s ostatními postavami, například najít ve svém srdci odpuštění nepříteli. Myšlenky a nápady, které přicházejí na mysl vašeho svěřence během meditace, vedou ke zvýšení produktivity v práci nebo ve škole. Kromě toho může váš Simík, který se chce pohybovat ulicemi rychleji, získat schopnost teleportovat se do jakékoli veřejné oblasti ve městě. A nezapomeňte se blíže podívat na kolemjdoucí, svědci takového pohybu obvykle reagují vtipně.

Konečně, Simíci s dostatečně vysokou dovedností Zdravý život budou mít své meditační potřeby pozastaveny. To jim umožní užít si dovolenou, aniž by museli neustále zvyšovat potřeby svého Simíka.
Samozřejmě byste neměli od svých Simíků očekávat takové výsledky hned. Postavy, které teprve začínají zvládat meditaci, se spíše nudí, než že by se chtěly dostat do vzduchu.

Masáž v Sims 4 Spa Day

Všichni Simíci, počínaje dospíváním, mohou přijímat nebo dávat někomu jinému různé druhy masáží. Kvalita masáže závisí na úrovni znalostí zdravého životního stylu a sezení může zanechat pozitivní i negativní účinky.

masáž na masážním stole

masáž na masážním stole

V lázních si můžete domluvit schůzku s NPC masážním terapeutem (masáž zad) nebo NPC reflexologem (masáž paží a nohou). Ceny se pohybují od §40 do §380 v závislosti na typu masáže. Můžete také zavolat pracovníka lázní k vám domů, poté, co jste předtím umístili masážní stůl na místo. Kromě moodletů Sim během sezení naplňuje potřebu komunikace a zlepšuje vztah s masážním terapeutem.
Mimo lázně se můžete masírovat pomocí masážního stolu nebo křesla.
Přes rozmanitost druhů masáží je jejich animace značně monotónní. Rozdíly jsou pouze v masáži kameny, kde se používají kameny, a v aromaterapii, kde masér používá aromatické oleje.

Zajímavé:  Kde se teenageři scházejí v The Sims 4.

aroma a masáž lávovými kameny

aroma a masáž lávovými kameny

Typy masáží

Jméno Efekt Vlastnosti Stát
Ruční masáž Moodlet štěstí/Discomfort Moodlet Provádí se na masážním křesle 40 XNUMX §
Masáž chodidel Moodlet štěstí/Discomfort Moodlet Provádí se na masážním křesle 40 XNUMX §
Švédská masáž Moodlet štěstí/Discomfort Moodlet 120 XNUMX §
Ароматерапия Moodlet použitého aromatického oleje/Mudlet nepohodlí Druhy aromatických olejů:
• Yling-ylang (inspirace)
• Levandule (bdělost)
• Lotus (důvěra)
• Rozmarýn a máta (vzrušení)
140 XNUMX §
hluboká masáž Moodlet štěstí/Discomfort Moodlet 180 XNUMX §
Sportovní masáž Moodlet vzrušení/Discomfort Moodlet 230 XNUMX §
Masáž kameny Moodlet štěstí/Discomfort Moodlet 300 XNUMX §
Reprodukční Zvyšuje šanci mít dvojčata nebo trojčata;
Moodlet štěstí/Discomfort Moodlet
Děláno pouze pro ženy 380 XNUMX §

Poznámka: Vlastnosti masážních náladek jsou popsány v seznamu moodletů ze sady The Sims 4 Spa Day.

Manikúra a pedikúra v Sims 4 Spa Day

Masážní křeslo lze využít nejen k relaxaci a masáži samotné, ale také k péči o ruce a nohy. Kliknutím na něj můžete požádat specialistu v této oblasti o poskytnutí takové služby. Počínaje úrovní dovedností zdravého života 6 si Simíci mohou nejen užívat tyto kosmetické procedury, ale také nabízet své služby jako nehtové techniky. Po obdržení souhlasu jiného Simíka s manikúrou nebo pedikúrou se objeví nabídka pro výběr tvaru nehtů a barvy povlaku v případě rukou a pouze barvy nohou. Dostupné možnosti tvaru nehtů na ruce: balerína, kulaté, jehlové, mandlové, krátké, dobře upravené.

Služby manikúry a pedikúry v Sims 4 Spa DaySlužby manikúry a pedikúry v Sims 4 Spa Day Výběr stylu nehtů v The Sims 4 Spa DayVýběr stylu nehtů v The Sims 4 Spa Day

Přestože možnost poskytovat služby péče o nehty je spojena s dovedností zdravého životního stylu, samotný proces nepomáhá k jejímu zlepšení.

Zajímavé:  Kde se v Petrohradě prodávají kočky a psi Sims 4.

zdravé stravování

Jak každý ví, zdravý životní styl začíná zdravou stravou. Nová sada dokázala, že správnou výživou nejsou jen bylinkové saláty a cereálie na vodní bázi, ale také opravdu chutné pokrmy. Jak budete rozvíjet své dovednosti v oblasti zdravého životního stylu, objevíte recepty na jídla, jako je kokosový koláč bez cukru, ultrazdravý salát a čistící čaj s citronem, medem a zázvorem.

koláč bez cukru, ultrazdravý salát a čistící zázvorový čaj

koláč bez cukru, ultrazdravý salát a čistící zázvorový čaj

To je vše o dovednostech zdravého životního stylu. Osobně se mi tato novinka líbila. Konečně si Simíci budou moci odpočinout od všeho toho rozmanitého nezdravého jídla, které vývojáři tak často zavádějí do hry, a věnovat se skutečně zdravým aktivitám. Co myslíš? Podělte se o svůj názor na našem fóru.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»