News

Jak získat inspiraci pro náladu v Sims 4

Inspirovaní a vysoce inspirovaní Simíci mohou vytvářet úžasná umělecká díla, chutná jídla a nejprodávanější knihy a také prosperovat ve své tvůrčí kariéře. S těmito pěti jednoduchými způsoby, jak dosáhnout této neuvěřitelně obohacující nálady, si okamžitě uvědomíte potenciál svých Simíků, což je může učinit populárními, úspěšnými a bohatými!

The Sims 4 pokračuje v tradičním přístupu hry: můžete vytvářet, upravovat své Simíky a žít jejich životy, stavět jim domy a města, pomáhat jim postupovat v kariéře, zlepšovat jejich dovednosti, pomáhat jim najít lásku a přátelství, zakládat rodiny. Někteří hráči rádi vytvářejí dokonalé Simíky, kteří žijí v krásných domovech a mají úspěšnou kariéru, zatímco jiní z nich rádi dělají zlé a dokonce je přinutí strašlivě zemřít pro zábavu!

Tato zábavná a časově náročná série her se postupem času zlepšuje. The Sims 4 přidali funkce, jako je nálada, osobní aspirace a rozmary, které jsou navrženy tak, aby obohatily herní zážitek, než aby je jen posílaly do práce a uspokojily základní potřeby (hlad, sprcha, hygiena, komunikace, zábava a spánek).

Jak najít inspiraci ve hře Sims 4?

Typy nálad, jako je „sebevědomý“, „energický“, „šťastný“, „koketní“, „hravý“ a „inspirovaný“, poskytují silnou podporu určitým aspektům života Simíků, ať už se zabývají sociálními vztahy nebo se snaží zlepšit své profesionální dovednosti nebo si přejí získat větší odměnu za své úsilí, ať už jde o míchání koktejlů, vaření pokrmů, vytváření nejprodávanějších románů nebo uměleckých děl hodných vystavení v galeriích.

Nálada „inspirace“ umožňuje Simíkům úspěšněji dosahovat tvůrčích úspěchů, a to i v oblasti vaření, malování, psaní a hraní na hudební nástroje. Zde je pět snadných a zábavných způsobů, jak své Simíky inspirovat nebo je přimět, aby se cítili velmi inspirováni.

Zajímavé:  Jak zahrnout mapu města do The Sims 4.

Kreativní vlastnost

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

Všichni Simíci mají čtyři vlastnosti, které si můžete vybrat během fáze návrhu Simíka v „režimu vytváření“. Ovlivňují jejich celkové aspirace (které lze kdykoli změnit bez ztráty pokroku). Kreativní vlastnost přirozeně dělá Simíky lepšími ve hře na hudební nástroje, talentovanějšími v psaní, vaření a malování a poskytuje jim náhodné výbuchy inspirace, když by ostatní Simíci byli klidní, vystresovaní nebo dokonce trapní.

Fan Club Stardew Valley na Telegramu

Tato užitečná vlastnost by měla být dána těm Simíkům, kteří se snaží uspět na poli umění a chtějí si vybudovat kreativní kariéru.

Sprcha inspirace

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

Když se hygienická úroveň vašeho Simíka sníží (ačkoli na to nemusíte čekat – můžete se osprchovat kdykoli), vyberte nabídku „Sprcha“ a klikněte tam na možnost „Chytrá sprcha“. Ujistěte se, že to uděláte ve známé, vysoce kvalitní sprše, abyste se vyhnuli negativním důsledkům nekvalitní instalace.

To okamžitě přidá inspiraci do nálady vašeho Simíka. Optimální by bylo udělat to bezprostředně před odchodem do práce (pokud Simík buduje kreativní kariéru — umělce nebo umělce), stejně jako předtím, než se pustí do malování, hudby nebo psaní knihy.

Inspirativní umění

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

K tomu budete potřebovat stůl, židli a počítač. Vyberte počítač svého Simíka, poté vyberte „Síť“ a poté „Zobrazit umění“. Váš Simík se bude cítit více posílený, nabitý energií umění, které síť nabízí, a bude se cítit inspirován na několik dalších hodin.

Sebeinspirace

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 8 hodin

Vhodné, pokud máte dovednosti ve hře na jakýkoli hudební nástroj dostupný v The Sims 4 (kytara, klavír, housle a varhany, pokud máte rozšíření The Sims 4 Upíři).

Zajímavé:  Jak otevřít příkazový řádek v The Sims 4 na Macu.

Chcete-li se inspirovat, vyberte si vybrnkávání (kytara), vybrnkávání (klavír) nebo smyčce (housle). Efekt inspirace zde trvá celých osm hodin a zlepšuje dovednost Simíků s tímto nástrojem, takže je to skvělá možnost, jak se dostat do velmi inspirované nálady.

Nechte tvůrčí šťávu proudit

jak-vyrobit-svého simíka-inspirovaného-v-sims-4

Zisk: +1
Délka: 4 hodiny

Každý inspirovaný Simík s mixologií úrovně 5 nebo vyšší může udělat nápoj „Próza a rekvizita“ za 80 Simoleonů. Po vypití tohoto nápoje získá váš Simík +2 inspiraci a +2 štěstí.

Váš Simík už musí mít inspiraci k jeho vaření. To je dobrý impuls, užitečný v situacích, kdy se snažíte dosáhnout nejvíce inspirovaného stavu. Pokud je vaše úroveň mixologie nízká, najměte si mixologa a požádejte ho, aby vám tento nápoj vyrobil. Nezapomeňte, že pití nápojů negativně ovlivní močový měchýř vašeho Simíka, takže věnujte zvýšenou pozornost úrovni jeho hygienických potřeb. Bottoms Up!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»