News

Do které složky si mám stáhnout nábytek v Sims 4?

**Funkční kvality interiéru** hrají důležitou roli při vytváření pohodlného a praktického prostoru. Jsou zodpovědní za to, že design odpovídá potřebám uživatele a optimálně využívá dostupný prostor. Mezi klíčové funkční vlastnosti interiéru patří: Ergonomie: poskytuje pohodlné rozložení a umístění nábytku, což usnadňuje…

Jaká je technická specifikace v interiérovém designu

**Co je technická specifikace (TOR) v interiérovém designu?** Technická specifikace (TOR) je základní dokument v procesu navrhování interiéru, který definuje požadavky a očekávání klienta od projektu. Slouží jako vodítko pro návrháře, který zajišťuje, že konečný výsledek odpovídá přáním a potřebám.

Co je textura v interiérovém designu

**Co je textura v interiérovém designu?** Textura je smyslový aspekt povrchu, který vytváří vizuální dojem a hmatový pocit. V interiérovém designu hraje klíčovou roli při vytváření hloubky, zájmu a atmosféry, přeměňuje prostor na vícerozměrný a příjemný zážitek. Existuje…

Zajímavé:  Jak chodit s kočkou Sims 4.

Co vytváří vizuální hluk v interiéru

Vizuální hluk v interiéru je přemíra prvků, které odvádějí pozornost a vytvářejí pocit nepořádku. Pro vytvoření harmonického a přívětivého prostředí je důležité minimalizovat vizuální šum. Důvody vizuálního hluku v interiéru: Nadměrné množství nábytku: místnost působí přeplněně a…

Co vidět pro interiérové ​​designéry v Bologni

Interiéroví designéři, kteří plánují navštívit Bolognu, najdou ve městě spoustu inspirace. Za prvé stojí za to navštívit palác Poggi, který je součástí Muzea univerzity v Bologni. Tento nádherný renesanční palác je známý svými freskami, které vyprávějí o historii města. Designéři mohou najít inspiraci v.

Co ukazuje číslo ncs v interiéru?

**Co číslo NCS prozrazuje v interiérovém designu** Číslo **NCS** (Natural Color System) je **univerzální barevný jazyk**, který se používá v mnoha oblastech včetně interiérového designu a architektury. Umožňuje přesně detekovat a vykreslovat barvy bez ohledu na použitý materiál nebo osvětlení. Číslo…

Co potřebujete pro interiér vašeho pracoviště

Interiér pracoviště hraje důležitou roli při zvyšování produktivity a vytváření pozitivního pracovního prostředí. Zde je několik klíčových prvků, které je třeba vzít v úvahu při vytváření funkčního a inspirativního pracovního prostoru: Ergonomický: Vyberte si nábytek, který poskytuje dobré držení těla a podporu, jako je ergonomický…

Co můžete dát za interiér vašeho domova?

Dárky pro domácí interiéry jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou péči a pozornost svým blízkým. Při výběru dárku vezměte v úvahu styl a barevné řešení domova a také individuální preference obdarovaného. Zde je několik nápadů, které pomohou vytvořit zvláštní atmosféru a zpříjemní každý domov.

Čím může profese interiérového designéra zaujmout?

Proč je profese interiérového designéra atraktivní díky širokým možnostem seberealizace? Interiérový designér vytváří vizuálně přitažlivé a funkční prostory s využitím svých znalostí designu, umění a architektury. Tato profese nabízí mnoho výhod: Kreativní práce: Návrháři interiérů dostávají kreativní…

Zajímavé:  Jak připojit dvojité příslušenství k mixéru Sims 4.

K čemu se hodí ocel v interiéru?

**Co se v interiéru kombinuje s ocelí?** Ocel jako materiál se vyznačuje odolností, pevností a estetickým vzhledem. V interiérech dodává prostoru moderní a industriální vzhled, který lze kombinovat s různými designovými styly. **Neutrální barvy:** Bílé, šedé a černé barvy jsou.

10 nejlepších modifikací nábytku v The Sims 4

The Sims 4 má od roku 2014 spoustu rozšiřujících balíčků, herních balíčků a balíčků obsahu. Každý obsahoval nové prvky interiéru, které vám umožnily postavit domovy pro vaše Simíky s jakýmkoli životním stylem: od bezdomovce vlkodlaka s otrhanou pohovkou a prasklinami ve zdech až po minimalistického Simíka se základní výzdobou ve stylu IKEA.

The Sims 4

Pokud vám nestačí široká škála herního nábytku, mody vždy přijdou na pomoc. Komunita Simer je známá svou vřelou láskou k dodatečnému obsahu ve hře, takže na speciálních stránkách můžete najít miliony souborů s nábytkem. Pomohou vám lépe hrát postavy, které máte na mysli, a zpestří hru.

Instalace modů

The Sims 4

Instalačním úpravám jsme se rozhodli věnovat zvláštní pozornost. Protože tyto informace mohou být užitečné pro začátečníky.

Řekněme, že instalace nábytkových modů pro The Sims 4 se prakticky neliší od načítání dalšího dodatečného obsahu do hry. Chcete-li začít s obsahem ke stažení, musíte najít složku Mods. Nejčastěji se nachází podél následující cesty:

C:UsersUserNameDokumentyElectronic ArtsThe Sims 4Mods

Pokud je dodatečný obsah, který jste si stáhli, ve formátu .package, můžete jej hodit do složky Mods bez jakéhokoli zpracování. Nepřidává do hry žádný skript. Soubory se skripty mají odpovídající rozlišení — .ts4script. Umístíme je také do složky bez zpracování třetí stranou.

Důležité! Nezapomeňte v nastavení hry povolit hře používat obsah třetích stran.

Zajímavé:  Jak hrát The Sims 4 na systému 32.

Chcete-li to provést, přejděte na kartu „Nastavení hry“ — „Další“ v nabídce a zaškrtněte políčko „Povolit uživatelský obsah a mody“. Bez toho nebudou do hry zahrnuty všechny modifikace, které jste nainstalovali. Kromě toho byste měli zaškrtnout políčko „Povolené úpravy skriptů“.

The Sims 4

Po zaškrtnutí všech políček ve hře byste ji měli restartovat, aby všechny provedené změny fungovaly. A doporučení od zkušených hráčů: vytvořte samostatné složky pro každou sadu modů. Je vysoká pravděpodobnost, že spolu mohou začít konfliktovat. A abyste nehledali jeden zatracený mod z tisíce (a složky některých hráčů mohou zabírat i desítky GB paměti), je jednodušší vybrat konkrétní složku s problematickými soubory. Pokud vás sada omrzí, můžete ji rychle smazat.

Při údržbě takových složek se snažte nepoužívat v názvech azbuku (ruštinu). Toto je běžná chyba a hra nemůže vždy najít soubory, kde jsou v cestě k souboru ruská písmena.

Nábytek v japonském stylu

The Sims 4

Snili jste o umístění svého Simíka do stylového japonského bydlení? Kanto Living tento problém řeší a nabízí vám skvělé řešení interiéru. Váš nový domov Sims 4 získá jedinečný orientální nádech díky kombinaci tmavého dřeva a světlé látky v místnosti s nízkým sezením. Tato sada nábytku obsahuje stylové kousky, které dodají vašemu Simíkovi eleganci a sofistikovanost.

Set obsahuje židli, sedací soupravu a pohovku, konferenční stolek, výstavní stolek a skříň z tmavého dřeva. Útulnou atmosféru můžete vytvořit také stojací lampou a ozdobit stěny šikmými obrazy. Jako finální tečku vývojáři do setu přibalili koberec, který dotvoří váš interiér.

Dětský pokoj v královském stylu

The Sims 4

Toto je přesně ten mod, díky kterému budete dojemně ječet! Jedná se o neuvěřitelně roztomilou sadu nábytku do dětského pokoje malé princezny. Pokud jste jako dítě snili o životě v paláci a spaní v Popelčině kočáru, pak můžete uspořádat takový dětský pokoj pro svého malého Simíka. Ach ano, vejde se sem jen batole (období dospívání Simíka mezi kojencem a dítětem, které chodí do školy).

Zajímavé:  Kde najít alabastr v The Sims 4.

Sada obsahuje 11 předmětů, jako je postel, pohovka, vysoká stolička, nočník, koberec a nástěnné obrazy s větvemi stromu. A hrad si můžete postavit z obyčejné police, knihovny, komody s oblečením a dvou dalších dekorativních prvků. Sada obsahuje tři druhy barev — růžovou, modrou a béžovou.

Pokoj Xing Qiu a Chun Yun

The Sims 4

Genshinisté, povstaňte! Obsah pro vás! Jedná se o sadu 24 položek, přizpůsobených stylu jednoho z regionů Teyvat — Li Yue. Můžete vyzdobit místnost, ve které podle zápletky bydlí exorcista Chun Yun a milovnice knih Xing Qiu. Povlečení na manželskou postel je vyrobeno podle barev oblečení těchto dvou postaviček.

Nábytková sestava však zaujme nejen nevšední postelí. Sada obsahuje knihovny, police, masky hilichurl a další tematické doplňky. I Vyjednávací klub je na slavnostním piedestalu! Velmi atmosférický set pro opravdového fanouška Li Yue!

Velká vana uprostřed místnosti

The Sims 4

Dodejte svým Simíkům nádech luxusu umístěním obrovské vany přímo do středu místnosti! Dodává luxus při koupání. Neexistuje žádný moodlet, ale vaše pocity z takové koupele budou jedinečné. Sada obsahuje i sprchu pro ty, kteří preferují rychlé opláchnutí. Ale jak luxusní! Takové koupele v původní hře nenajdete.

Kromě koupelnové sestavy jsou to: malý stolek na kolečkách, dvě umyvadla (levé a pravé) a dekorativní půlkruhový prvek na vanu. Navíc police s dekorem ve tvaru kovových kuliček, ozdobný stojan na ručníky a vlastně 2 ručníky. Součástí setu je i osvětlení v podobě jednoho stylového kovového stropního svítidla. Esteticky příjemné, cool, chytlavé.

Kompaktní nábytek

The Sims 4

Tento mod je ideální pro doplněk Tiny Living Pack. Najdete v ní fantasticky útulné předměty do nejmenšího pokojíčku. S různými předměty přidanými do hry mohou hráči přidat do místnosti rozmanitost a styl. Realističnost je doplněna detailním propracováním každé položky.

Zajímavé:  Kam přidat vlastní obsah v The Sims 4.

Styl použitý v modifikaci se vrací do roku 2013 s kostkovaným vzorem a knírem jako akcentujícím prvkem. Zajímavé lustry, plakáty, rostliny v květináčích jsou skvělou možností, jak vytvořit designový pokoj pro některého studenta módy z těch let nebo jen trochu osvěžit váš stávající interiér dalším obsahem vytvořeným uživateli.

Estetický zahradní set

The Sims 4

Přestože The Sims 4 již vydali katalog související s designem zahrady a okolí, tato sada osloví milovníky vintage. Nábytek z tmavého dřeva, houpačky a květiny na pergolách vás mohou chytit za srdce.

Sada obsahuje různé prvky, které umožní vaší fantazii při plánování místní oblasti popustit uzdu a vytvořit stylový a útulný venkovní prostor. V setu najdete plot s brankou, podlahu, velké altány a výzdobu areálu čerstvými květinami. Vytvoří útulné místo pro odpočinek a trávení času s rodinou a přáteli. Animované fontány dodají zahradě vašeho Simíka zvláštní kouzlo a působivý efekt.

Dekorativní květináče dodají vaší zahradě a dvorku zeleň. Sada navíc obsahuje velký výběr aktualizovaných rostlin, které lze vysadit bez květináčů. Přístřešek na nářadí (a díra ve dveřích, která připomíná skříň jistého ikonického zlobra) by byla užitečná funkce, jak mít zahradní nářadí a doplňky na jednom místě.

The Sims 4

Pokud máte slabý počítač, buďte opatrní: sada může trochu zatěžovat váš systém kvůli zvýšenému počtu polygonů na některých předmětech.

Set do obývacího pokoje

The Sims 4

Název sady Lina Livingroom Decor nás odkazuje výhradně na dekoraci obývacího pokoje. Předměty v této sadě jsou však tak všestranné, že mohou zpestřit jakýkoli pokoj vašeho Simíka.

Ložnice, chodba — všude, kde můžete připevnit předměty a učinit interiér pohodlnější a teplejší. Dávají hře lehký nádech počátku 2000s, připomínající Deník Bridget Jonesové, Mean Girls a další komedie, které jsme z té doby milovali. Vývojáři pravděpodobně hledali vibrace z tak okouzlujících a domáckých časů, když do sady přidali 15 nových položek.

Zajímavé:  Jak povolit woohoo mod v Sims 4.

Realistické domácí spotřebiče

The Sims 4

Altara Kitchen Appliances přidává do hry realistické domácí spotřebiče. Bohužel do hry nepřidává nové skripty, ale je čistě dekorativní. Opravdu můžete používat pouze kávovar. Zbývající předměty budou plnit úlohu statických rekvizit. Žádné planetární mixéry nebo fungující pánve, bohužel.

Ale stojí za zmínku, že sada dodá vaší kuchyni realismus. Jako by vaše postava měla ve skutečnosti spoustu pokročilých domácích spotřebičů. Nebo chcete replikovat svůj vlastní dům a tato sada bude užitečná pro vaši hru.

Sada dobrot

The Sims 4

Díky vlastní úpravě od SimmerKate vaši Simíci rozhodně nebudou hladovět. Mod přidává do hry oblíbené občerstvení a nápoje, které lze často vidět v amerických supermarketech. Sada obsahuje kávové nápoje, klasické energetické nápoje, místní americké chipsy a sladkosti.

Vaši Simíci rozhodně nedostanou gastritidu z konzumace svačin. Proto si můžete dopřát jeden SIM den bez výčitek svědomí. Nebo sada osloví hráče, kteří chtějí vytvořit spálenou kybernetickou kotletu, která se živí energetickými nápoji a chipsy.

Novoroční nálada v ložnici

The Sims 4

Na závěr vás zveme, abyste se ponořili do novoroční pohádky. Zdá se, že tento mod bude fungovat pouze pro novoroční svátky vašich Simíků (které se objevily v rozšíření Roční období). Ale tato řešení interiéru vypadají velmi stylově, abyste je nechali po celý kalendářní rok!

Studené odstíny předmětů vás odkazují na skandinávský styl. Všechno je severní a vzdálené, ale zároveň tak teplé a měkké. hlavně ta rozkošná kostkovaná deka na posteli. Dekorativní větve s hvězdami, lucernami a svíčkami jsou obzvláště atmosférické dekorace pro nejjasnější novoroční noci.

Tím jsou uzavřeny nejlepší nábytkové mody v The Sims 4. Samozřejmě je prostě nemožné vměstnat všechny hodnotné sady do malého článku, takže se o své oblíbené úpravy podělte v komentářích!

Zajímavé:  Jak zakázat režim notebooku v Sims 4.

Foto v záhlaví: simscommunity.info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»