Móda

Jak deaktivovat některé mody v The Sims 4

Máme 22 odpovědi na otázku Jak deaktivovat některé mody v Sims 4? S největší pravděpodobností to bude stačit k tomu, abyste dostali odpověď na svou otázku.

 • Jak odstranit cenzuru v Sims 4 bez modů?
 • Jak odstranit nepotřebné mody v Sims 3?
 • Jak odstranit cenzuru v Sims Mobile?
 • Jak resetovat rozpočet v Sims 4?
 • Jak odstranit objekt v bytě Sims 4?
 • Jak odstranit pirátskou verzi Sims 4?
 • Jak vyčistit The Sims?
 • Jak deaktivovat některé mody v Sims 4? Odezvy uživatelů
 • Jak deaktivovat některé mody v Sims 4? Videoodpovědi

Lasha zástupkyně odpovídá

Nastavení lze změnit zde: „Možnosti => Jiné => Povolit vlastní obsah a mody“. Po povolení modů musíte hru restartovat. Po spuštění The Sims 4 s povolenými mody přejděte do hry a zkontrolujte, zda vše funguje správně (viz 22. listopadu 2015

Jak odstranit cenzuru v Sims 4 bez modů?

Přejděte do nabídky nastavení hry. Vyberte „Jiné“ a zaškrtněte políčko vedle „Uživatelský obsah a úpravy“. Restartujte The Sims 4.

Zajímavé:  Jak zavést mody do The Sims 4.

Jak odstranit nepotřebné mody v Sims 3?

Otevřete Odinstalovat program v části «Programy». Zde najdete základní hru a všechny doplňky a katalogy nainstalované na vašem počítači. Klikněte na sadu, kterou chcete odstranit, a poté klikněte na Odebrat. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na hru a vybrat možnost Odinstalovat.

Jak odstranit cenzuru v Sims Mobile?

Jakékoli úpravy mobilní hry jsou považovány za hacking. Není tedy možné se cenzury legálně zbavit.

Jak resetovat rozpočet v Sims 4?

upravit_částku finančních prostředků“, do které musíte zadat zápornou částku, abyste ji odečetli z rodinného rozpočtu. Funguje také pouze po zadání kódu vývojáře.

Jak odstranit objekt v bytě Sims 4?

Pouze s pomocí modu, který obsahuje režim ladění, pomocí kterého můžete smazat jakýkoli objekt v životním režimu podržením Shift, kliknutím na objekt a výběrem Destroy Object. Po instalaci předmětů narazíte na stejné problémy jako Simíci, kteří žijí v bytě s rysem „Potřebuje opravu“.

Jak odstranit pirátskou verzi Sims 4?

První způsob: Přepněte ovládací panel do režimu zobrazení „Kategorie“, pokud se okamžitě neotevře, vyberte řádek „Odinstalovat programy“ Klikněte pravým tlačítkem na The Sims 4 a v rozevírací nabídce vyberte možnost odinstalovat . Poté postupujte podle pokynů na obrazovce, klikněte na „OK“ a zavřete kartu 1. dubna 2022

Jak vyčistit The Sims?

Zkuste toto: Ukončete hru Přejděte do složky DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4saves. Zde najděte soubor slot_00000001. Uložit. Toto je automaticky uložený soubor Smažte tento soubor a vymažte mezipaměť hry. Chcete-li to provést, přejděte na DocumentsElectronic ArtsThe Sims 4.

Jak odstranit všechny mody v Sims 4: podrobný algoritmus akcí

Informační

The Sims 4 je jedna z nejpopulárnějších her se simulací života, která hráčům umožňuje vytvářet si vlastní postavy a řídit své životy. Ve hře jsou k dispozici stovky modifikací, které mohou zlepšit hratelnost a udělat hru ještě zajímavější.

Zajímavé:  Jak udělat dívky v modifikacích Sims 4.

Někdy však mohou hráči potřebovat deaktivovat mody v The Sims 4, například pokud se vyskytnou problémy s hrou, pády nebo závady. Bez zkušeností v této věci může dojít k určitému zmatku: jak deaktivovat mody? V tomto článku se podíváme na podrobné pokyny k tomuto problému.

Deaktivace modů v The Sims 4 je jednoduchý postup, který lze dokončit během několika minut. Hlavní je řídit se pokyny a nezapomenout si uložit svůj postup ve hře.

Zakázání modů v Sims 4

Úpravy jsou jednou z hlavních funkcí The Sims 4, která umožňuje přidávat do hry nové prvky, měnit její vzhled a zlepšovat hratelnost. Někdy však nastanou situace, kdy potřebujete zakázat mody, například k vyřešení problémů s kompatibilitou nebo dokončení úkolů v režimu kariéry. V tomto článku se podíváme na to, jak vypnout mody v The Sims 4 na PC a Mac.

Nejjednodušší způsob, jak zakázat mody, je použít vestavěnou možnost hry. Chcete-li to provést, musíte spustit The Sims 4 a v hlavní nabídce vybrat „Možnosti hry“. Poté vyberte sekci „Pokročilé“ a zrušte zaškrtnutí políčka „Použít uživatelský obsah“. Poté hra automaticky deaktivuje všechny mody.

Pokud si chcete vybrat, které mody nechat povolené, můžete použít správce modů. Chcete-li to provést, musíte nainstalovat speciální aplikaci, například Správce modů nebo Sims 4 Studio. S jejich pomocí můžete spravovat nainstalované úpravy, povolit a zakázat je, jak chcete.

Dalším způsobem, jak zakázat mody, je jejich odstranění ze složky Mods. Chcete-li to provést, přejděte do složky hry (obvykle se nachází ve složce „My Documents“) a najděte složku „Mods“. Uvnitř této složky jsou všechny nainstalované modifikace. Chcete-li modul zakázat, jednoduše jej smažte z této složky. Pokud chcete modul vrátit, jednoduše jej zkopírujte zpět do složky Mods.

Zajímavé:  Jak nainstalovat mody v The Sims 4.

A konečně, pokud ke spuštění hry používáte Steam nebo Origin, můžete použít jejich správce modů. Chcete-li to provést, klikněte na hru ve své knihovně, vyberte „Vlastnosti“ a přejděte na kartu „Obsah“. Zde můžete spravovat nainstalované úpravy a zakázat je, jak chcete.

Proč potřebujete deaktivovat mody?

Mody v The Sims 4 mohou být užitečné pro hru přidáním nových funkcí a objektů. Někdy však mohou způsobit chyby a problémy ve hře.

Povolení příliš mnoha modů může zpomalit hru, což může vést k poklesu FPS (snímků za sekundu) a zadrhávání. Mody třetích stran mohou navíc způsobovat konflikty mezi sebou nebo s původními prvky hry, což může vést k jejich nefunkčnosti.

Vypnutí modů se často používá jako řešení problémů při spouštění hry nebo během hry. Pokud se hra nespustí správně nebo se zhroutí, pak může být deaktivace modů jedním ze způsobů, jak problém vyřešit. Pokud si také všimnete některých neobvyklých prvků ve hře, pak přeuspořádání a deaktivace modů může pomoci najít zdroj problému.

Důležitým bodem je zabezpečení vašeho počítače a osobních údajů. Některé mody mohou obsahovat viry nebo spyware, které mohou ukrást osobní data a informace z vašeho počítače. Pokud nedůvěřujete zdroji modu nebo jste si jej stáhli z podezřelé stránky, je lepší jej zakázat nebo odebrat ze hry.

Jak zakázat mody v Sims 4

Mody jsou doplňky, které do hry přidávají nové prvky, jako jsou nové šaty nebo domácí dekorace. Někdy ale mohou vést k chybám a pádům ve hře. Pokud tedy potřebujete zakázat mody v Sims 4, postupujte takto:

 1. Otevřete klienta Origin.
 2. Klikněte na tlačítko «Moje hry».
 3. Najděte hru Sims 4 a klikněte pravým tlačítkem na její ikonu.
 4. V kontextové nabídce, která se zobrazí, vyberte „Vlastnosti“.
 5. V okně Vlastnosti vyberte kartu Doplňky.
 6. Zrušte zaškrtnutí políčka vedle každého modu, který chcete zakázat.
 7. Klikněte na tlačítko «Použít» nebo «OK».
 8. Nyní můžete hru spustit bez modů.
Zajímavé:  Jak hrát modifikace The Sims 4.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud máte mody uložené ve složce Mods, kterou jste vytvořili ručně, budete také muset smazat všechny soubory mod z této složky.

To je vše, úspěšně jste deaktivovali mody v The Sims 4.

Otázka-odpověď

Jak zjistit, jaké mody jsou nainstalovány v The Sims 4?

Chcete-li zjistit, jaké mody jsou nainstalovány v The Sims 4, spusťte hru a přejděte do nabídky Nastavení. Zde vyberte kartu „Hraní“ a najděte sekci „Vlastní obsah a úpravy“. Zde uvidíte seznam všech nainstalovaných modů a materiálů.

Jak odstranit mody v Sims 4?

Chcete-li odstranit modifikace v The Sims 4, otevřete složku Mods, která se nachází v Documents/Electronic Arts/The Sims 4. Poté vyberte mody, které chcete odstranit, a odstraňte je. Nezapomeňte také odstranit soubory .package a .ts4script, které byly spojeny s odstraněnými mody.

Mohu vypnout všechny mody najednou?

Ano, můžete zakázat všechny mody najednou. Chcete-li to provést, spusťte hru, přejděte do nabídky „Nastavení“ a vyberte kartu „Hra“. Zde najdete možnost „Povolit uživatelský obsah a úpravy“. Jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka vedle této možnosti a všechny mody budou deaktivovány.

Jak deaktivovat jeden konkrétní mod v Sims 4?

Chcete-li deaktivovat jeden konkrétní mod v The Sims 4, spusťte hru a přejděte do nabídky Nastavení. Poté vyberte kartu Gameplay a vyhledejte sekci Custom Content and Mods. Zde uvidíte seznam všech nainstalovaných modů a materiálů. Jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka vedle názvu modu, který chcete deaktivovat.

Co dělat, když deaktivace modů v Sims 4 nepomohla

Pokud deaktivace modů v Sims 4 problém nevyřeší, může pomoci přejmenování složky Mods. Chcete-li to provést, přejděte do složky Documents/Electronic Arts/The Sims 4 a najděte složku Mods. Přejmenujte jej na jakýkoli jiný název, například „Mods_disabled“. Nyní spusťte hru bez modů a zjistěte, zda to problém vyřeší. Pokud problém přetrvává, zkuste zkontrolovat integritu herních souborů přes Origin.

Zajímavé:  Jak aktualizovat mody v The Sims 4.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»