Kde

Kde získat generátor červích děr v The Sims 4

Generátor červích děr v Sims 4 je jeden z nejzajímavějších objektů ve hřevám umožní cestovat do prostoru a prozkoumat cizí světy. Jak vytvořit generátor červích děr v The Sims 4 a Co je pro to třeba udělat — dále zvážíme.

Chcete-li zobrazit požadovanou sekci, vyberte odkaz:

Jak vytvořit generátor červích děr v Sims 4

Jak vytvořit vakcínu v The Sims 4 StrangerVille

Jak uvolnit domy v Sims 4

Jak udělat The Sims Razvis

Jak nainstalovat elektřinu v Sims 4

Užitečné tipy a závěry

Abyste mohli vytvořit generátor červích děr v The Sims 4, musíte dosáhnout úrovně 10 vědecké kariéry a vytvořit speciální zařízení na robotickém konstruktérovi. To bude vyžadovat 2 neobvyklé kovy, jako je death metal, flamingonium, cretinium, socialite, ironie nebo simtanium. Po vytvoření generátoru budete moci použít speciální nastavení, které vám umožní generovat červí díry ve hře. Tato funkce otevře vašim Simíkům nové možnosti a poskytne jim jedinečná dobrodružství v The Sims 4. Buďte pozorní a kreativní, abyste vytvořili ten nejunikátnější generátor červích děr a užijte si hru se svými Simíky.

Jak vytvořit generátor červích děr v Sims 4

Aby bylo možné vytvořit generátor červích děr v The Sims 4, váš Simík bude muset dosáhnout úrovně 10 v kariéře vědce a vytvořit generátor toku červí díry pomocí robotického konstruktéra. K tomu budete potřebovat 2 neobvyklé kovy (death metal, flamingonium, cretinium, socialite, irony nebo simtanium).

Zajímavé:  Kde najít korály v The Sims 4.

Jak se dostat do Sixamu

Existují dva způsoby, jak se dostat do Sixamu: pomocí generátoru červích děr – portálu postaveného vědcem Simem, nebo instalací vylepšení Wormhole Generator na vaši raketu, která stojí 1000 dolarů. V obou případech se generátor červích děr stane portálem do vesmíru.

Jak se dostat do Sixamu

Chcete-li navštívit Sixam, musíte dokončit vědeckou kariéru na úroveň 10 nebo upgradovat svou vesmírnou loď pomocí vylepšení Wormhole Generator. Sixim je mimozemská domovská planeta The Sims 4, kde může váš Simík prozkoumat několik nových oblastí.

Jak získat elektřinu ve hře Sims 4

V The Sims 4 jsou dva zdroje obnovitelné energie: solární panely a větrné turbíny. Oba tyto objekty se nacházejí v režimu nákupu v sekci «Dekorace» -> «Různé». Po výběru požadovaného objektu jej musíte nainstalovat na své místo a jeho energie bude automaticky přidána do obecného elektroměru.

Jak získat slávu v Sims 4

Pokud se váš Simík chce stát slavným ve světě The Sims 4, můžete použít speciální testovací cheaty pro vývojáře, abyste přidali veřejné mínění do nabídky nastavení postavy. Poté si můžete vybrat svou úroveň slávy, změnit svou reputaci a přidat nebo odebrat speciální charakterové vlastnosti.

Užitečné tipy

  • Pokud chcete, aby váš Simík co nejrychleji dosáhl 10. úrovně vědecké kariéry, použijte skutečný kód testingcheats ke změně jejich dovedností a odstranění potřeby odpočinku.
  • Abyste si s sebou do Sixim vzali co nejvíce zdrojů, nejprve přimějte svého Simíka, aby jeho oblíbené věci vnímal jako zdroje.
  • Optimalizujte svou spotřebu energie snížením počtu objektů spotřebovávajících energii.
  • Pokud nechcete trávit spoustu času návštěvou Siximu a chcete se okamžitě vrátit domů, stačí z nabídky vybrat „návrat domů“.
Zajímavé:  Kde v obchodě najít semena kanibalismu Proglotis v The Sims 4.

Závěry a závěry

Takže, způsob, generátor červích děr je jedním z nejzajímavějších objektů ve hře The Sims 4, poskytování schopnost cestovat do prostoru a prozkoumat cizí světy. Proveďte postupně instrukcevytvořit svůj vlastní generátor červí díry, pro otevření přístupu do Siksimu a učit se nové oblastech, vezměte s sebou správné množství ресурсов a optimalizovat úspory energie. Hrát si a užijte si svá dobrodružství ve vesmíru!

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»