Kde

Kde mohu získat energetické nápoje v The Sims 4?

Kde získat palivo v Sims 4. Jak získat potřebné zdroje v Sims 4

Pokud hrajete The Sims 4 a zvláště pokud dáváte přednost ovládání her prostor, s největší pravděpodobností vás zajímá tímhlejak získat potřebné zdroje. V tomto článku se podíváme na několik důležitých otázek týkajících se získávání zdrojů ve hře, například kde se dostat palivo, hnojivo, vytvořte generátor změny toku červí díry a získávat druhotné suroviny.

Chcete-li přejít do sekce, která vás zajímá, vyberte odkaz:

Kde získat palivo ve hře Sims 4

Kde se dá napít z Kava Sims 4

Je možné v The Sims 4 odstranit cenzuru

Jak získat více peněz ve hře Sims 4

Kde najít přísady do lektvaru v The Sims 4

Užitečné tipy a závěry

Ve hře The Sims 4 můžete získat palivo ze dvou obnovitelných zdrojů energie: solárních panelů a větrných turbín. Oba objekty jsou umístěny v sekci «Dekorace» a jsou k zakoupení. Použití těchto zdrojů neovlivňuje úroveň pohodlí postav. Umístění baterií a větrných turbín na místě umožňuje postavám získat palivo pro další potřeby pomocí solární nebo větrné energie. Tímto způsobem mohou hráči ušetřit peníze za nákup palivových zdrojů a učinit svou hru šetrnější k životnímu prostředí a energetickou účinnost. Rozmanitost zdrojů energie ve hře Sims 4 ji učinila atraktivnější a zajímavější pro hráče, kterým záleží na zachování přírodních zdrojů.

Kde získat palivo ve hře Sims 4

Palivo v The Sims 4 lze získat ze dvou zdrojů, jako jsou solární panely a větrné turbíny. Oba objekty jsou umístěny v režimu nákupu (sekce „Dekorace“ > „Různé“). Obě možnosti nemají vliv na potřebu pohodlí postav.

Zajímavé:  Kde najít veterinární kliniku v The Sims 4.

Kde získat hnojiva ve hře Sims 4

Existují dva způsoby, jak získat hnojiva v The Sims 4: nákup a použití rostlin v inventáři Simíků. V sekci „Semena“ si můžete zakoupit potřebné druhy hnojiv. Chcete-li koupit hnojivo, klikněte na záhon, záhon nebo květináč a zvolte „Koupit hnojivo“.

Dalším způsobem, jak získat hnojivo, je koupit ho v zahradním obchodě na hlavním náměstí Hanford-on-Bagley. Jako hnojivo mohou sloužit i další rostliny z inventáře Simíků.

Jak vytvořit generátor toku červí díry

K vytvoření generátoru toku červí díry budete potřebovat: 2 surové kovy, 2 surové krystaly a 2 libovolné prvky. Generátor můžete vytvořit v sekci „Deskové hry“ a vybrat „In-line generátor červích děr“.

Pokud jste vybrali „Pokusit se kontaktovat mimozemšťana“, může se z generátoru objevit mimozemšťan, se kterým můžete komunikovat a dokonce ho pozvat, aby vás v budoucnu navštívil.

Jak získat recyklované materiály v The Sims 4

Pokud chcete v The Sims 4 získat recyklované materiály, existují dva způsoby: recyklovat něco v recyklátoru nebo třídit odpadky. Pokud tento úkol splníte s jedním Simíkem, započítá se to všem postavám, které ho mají.

Chcete-li získat součást ekologického upgradu, musíte ji vyrobit v konvertoru nebo ji s malou šancí najít v popelnici.

Užitečné tipy a závěry

Kromě výše uvedeného ресурсов, v Sims 4 je další předmětyke správě vaší hry svět, takový jako semena, rostliny a nářadí.

Procházet sekce obchodu moudřestát se úspěšnějším zemědělec a získat větší uspokojení ze hry. Zpravidlatím více zdrojů používáte, tím rychleji postupujete ve hře.

Doufáme, tento článek vám pomohl získat potřebné ресурсы a lépe spravovat svůj herní svět v The Sims 4. Hledaný podělili byste se o své radu? Opusť je v komentářích!

Kde mohu získat energetické nápoje v The Sims 4?

sims-new.my1.ru

->
Zajímavé:  Kde je spouštěč Sims 4.
->
Funkční jídlo pro Sims 4 [93]
Recepty pro Sims 4 [31]
Dekorativní jídlo pro Sims 4 [1020]
-> ->
->

Online celkem: 57
Hosté: 22
Uživatelé: 35

Registrováno na webu:

—>ER, saravr, NikaV, skripka-lisa, Ymi, lenok94, alchonok, gal, nnn, MoonFairy, I-Gloo, Lis@, Zhosya, Lady_Grey, Lantana, Sam_Fisher, volkha3803, _Fallen-Angel_, Ketar Bigfatcat, Calanie , Serg, cerea, Pyppy, JPND, Arazella, Alyonochka))), Gen-chenz, evnos, Neka, Poli555016, Valkyrie, Schocoladka, dalfas, Elka, RainbowSheep, Mala_vka777, BJL, ksenia,9589, seznam NastenkaF240500mst] —>

Energie | Kyle juice: dekorační předmět pro vaše hráčské simíkyzdroj-originál
formát: balíček
Dostupné pouze uživatelům

Roskomnadzor zablokoval přístup k Patreon a některým FO např. na https://we.tl/
Proto doporučujeme nainstalovat do prohlížeče jakoukoli pohodlnou verzi VPN.

Mnoho obsahu bylo vytvořeno před dlouhou dobou as vydáním nových oprav některé soubory
zlomil ve hře (věci v CAS, předměty z Nákup/Výstavba: sedadla, okna, dveře atd.).
S mazáním tohoto obsahu nespěchejte – lze jej opravit
programová pomoc
studio sims 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»