Kde

Kde najít velikonoční vajíčka v The Sims 4

the-sims-4-jarní-výzva

Čas letí neúprosně rychle. zrovna včera byli všichni nadšení z nového přírůstku „Have Fun Together“ a dnes je jaro. Vývojáři to zahájili bez oznámení, na která jsme čekali, ale alespoň vydali nový patch pro The Sims 4, kterým nás vývojáři vyzvali. Tentokrát se zaměříme na jarní výzvy, které se skládají ze známé výzvy Easter Egg Challenge a nové Fruit Bounty Challenge. Ve skutečnosti po aktualizaci uvidíte okno, jako je toto, které říká jejich podstatu.

Test «Fructon»

Středem výzvy je tedy Jasmine Holiday, nová NPC a koordinátorka výzev. Najdete ho ve veřejné zahradě Willow Creek nebo Oasis Springs. Komunitní zahrady najdete v obytných čtvrtích. 22.03.2016_20-58-54 23.03.2016_15-18-39Je těžké si Jasmínu splést s ostatními Simíky – má na sobě růžovou bundu s ikonou ovoce na zádech a je s ní k dispozici pouze pět speciálních akcí! Bezejmenný„Zeptejte se na Fructonův test“ 5864658 65465 +Samotný test je založen na pěstování ovoce, které náš host potřebuje. Je připravena dát odměnu každému, kdo přinese Jasmine 20 kusů tohoto ovoce. Pokud jí Simík také přinese dokonalé ovoce, dostane speciální cenu. 22.03.2016_21-08-44Nejlepší způsob, jak začít s výzvou, je požádat Jasmine o balíček semínek pomocí „Vyžádejte si startovací balíček fruktonových semínek». Simík může získat pouze jeden balíček Fructonů jednou, takže je neplýtvejte. Samozřejmě ve městech najdete hotové stromy s ovocem, ale není jednodušší vypěstovat si vlastní? 54856789789798Balení je identické se standardními seedovými sadami základní hry, takže jej otevřete a ve vašem zavazadle se objeví frukton. Od Jasmine si můžete pořídit také balíček speciálních hnojiv, která lze aplikovat na strom s plody. 87898789897Pokud jste z nějakého důvodu ztratili balíček semínek, pak stromy s plodnicemi můžete najít například v Sylvan Glade — skryté oblasti ve městě Willow Creek. Zde si můžete přečíst, jak tuto stránku najít a dostat se na ni. ovocný strom na lesním poliBudete však muset počkat, až strom vyroste a přinese ovoce. ovocný-strom-na-sylvánské-mládeži-2Pak stačí zasadit frukton a počkat pár dní, než vyroste strom, ze kterého můžete získat 4 fruktony. 22.03.2016_21-42-00Jeden strom vyprodukuje 4 a více fruktonů, takže potřebné množství se nasbírá rychle. 22.03.2016_21-59-00Jakmile budete mít 20 plodů, rychle běžte k Jasmine pro svou odměnu. Provedeme akci „Dejte frukton“ a voila — 50% testu je dokončeno. ordlprvaZa to dostáváme slíbenou odměnu – přístup k nákupu zahradního květináče Fructon, který stojí pouhých 30 simoleonů. ordlprvaDruhá část testu je náročnější, vyžaduje poměrně vysokou zahradnickou zručnost a trpělivost. Potřebujete „podporit růst“ rostliny a postupem času můžete získat frukton ideální kvality. 22.03.2016_22-05-47Za ideální ovoce je náš Jasmine připraven dát speciální odměnu — zahradní květináč „Ideal Fruit“. Výsledkem jsou dva nové zahradní květináče, jako je tento 🙂 lshodldljldrolUpozorňujeme, že Jasmine nehodlá zůstat se Simíky, protože přijela pouze na dobu trvání testu a po jeho dokončení nás opustí. Tak se chopte chvíle 22.03.2016_20-55-19Co se týče plodů, ty zůstanou u Simíků i po jeho skončení, ale semena už nebude možné zakoupit, takže se vyplatí je pěstovat předem nebo hledat po městech.

Zajímavé:  Kde je sklad v Sims 4.

Výzva s malovanými vajíčky

K dokončení této výzvy nasbírejte 12 dekorativních malovaných vajíček. Najdete je v protokolech, které se náhodně objevují v mnoha oblastech. 23.03.2016_17-54-39Klikněte na protokol a vyberte „Hledat žáby“, poté Simík najde kromě žáby i malované vejce, nebo i dvě, pokud budou mít štěstí. Je však také možné, aby Simík našel vejce, které již máte – takže tento proces může být časově náročný. najdi-malovane-vajecka-sims-4Můžete je také najít při ošetřování rostlin nebo lámání kamenů. A pro zobrazení nalezených malovaných vajíček otevřete okno „Rodinné sbírky“, do kterého se dostanete přes zavazadlo. hledání-malovaných-vajíček-the-sims-4-lámání-kamenů the-sims-4-kolekce-rodinyMezi 10 dekorativních vajíček, která byla v loňském roce k dispozici, jsme přidali dvě nová, vzácná, která vynikají svou září. najdi-malovane-vajecka-the-sims-4-3Jakmile najdete všech 12 malovaných vajíček, odemkne se vám nový objekt – králík Bunya, který se nachází v Školce > Hračky. Beze jména-311

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»