Kde

Kde najít krvavé balíčky v The Sims 4

Se sadou Vampires se vaši Simíci mohou stát nesmrtelnými bytostmi prodchnutými mocnými silami a navštívit Forgotn Hollow, temný domov upírů.

Často kladené otázky

Je ve Forgotn Hollow tajné místo?
Ne, ve Forgotn Hollow není žádné tajné místo.

Jak pobyt na slunci ovlivňuje upíry?
Úroveň upírské energie velmi rychle klesá při delším pobytu na slunci, upír může zemřít.

Proč se dovednost Vampirism tak rychle zvyšuje? Kolik úrovní má dovednost Vampirism?
Dovednost Vampirism má 15 úrovní, takže úroveň dovednosti se rychle zvyšuje.

Jak zvýšit hladinu upírské energie?
Prostřednictvím spánku nebo temné meditace.

Jak uhasit žízeň?
Svou žízeň můžete uhasit pitím krve jiné postavy nebo používáním krevních vaků nebo používáním krvavého ovoce a pokrmů na jejich základě.

Kde najdu krvavé plody?
Blood Fruits můžete najít rostoucí ve Forgotn Hollow nebo si je objednat online, pokud jsou vaše schopnosti vampirismu dostatečně vysoké.

Jak vytvořit upíra v CAS?
Klikněte na tlačítko „Přidat postavu“ — „Přidat okultní postavu“ — „Přidat upíra“

Jak proměnit stávajícího Simíka v upíra?
Stávající Simík může být proměněn v upíra přátelským upírem, který má schopnost Vytvořit upíry.

Jak funguje schopnost ovládat duši?
Upír může ze svých obětí „vysát duši“, a tím je přimět zapomenout na všechny existující vztahy.

Je možné změnit schopnosti upíra?
Ano, k tomu je třeba připravit a vypít nápoj „Dose of Change“.

Vyrůstají upíří děti?
Upíří děti přestanou stárnout, když vstoupí do fáze „mladého“ věku.

Jsou nějaké schopnosti zděděné od upírských dětí?
Schopnost „netopýří forma“ se přenáší na ty děti, které rodiče počali v podobě netopýrů.

Zajímavé:  Kde najdete Květ smrti v The Sims 4.

Je možné vyléčit vampirismus?
Ano, můžete připravit nápoj, který léčí vampirismus tím, že dosáhnete úrovně 15 dovednosti vampirism.

Jak koupit encyklopedii Vampires?
První díl encyklopedie Vampires si můžete koupit přes počítač poté, co postava dosáhne druhé úrovně dovednosti upírství. Další svazky budou k dispozici pro nákup, jak se vaše dovednosti budou zvyšovat.

Mellios

Ověřeno
Zprávy 753 Úspěchy 340 Ocenění 517
Nemám nic otevřeného. Hra je oficiální, hraji přes Orijen.

Upíří archetypy/obočí/oční důlky se nacházejí v sekci „obličej“ (a jsou dostupné pouze pro upíry). Běžní Simíci jej bohužel nemohou používat. Ale upíří kosmetiku si můžete stáhnout někde na internetu nebo si ji změnit sami pomocí Sims 4 Studio (zaškrtnutím políčka lidé), myslím, že je to docela možné)

Poslední úprava: 20. července 2017
Reakce: Astet_MR

mirio

Ověřeno
Zprávy 40 Úspěchy 55 Ocenění 13

Moc se mi líbili upíři ve třetím díle s přídavkem „Supernatural“ a upíři v tomto díle mě ohromili. A líbilo se mi to víc. Zejména nové životní cíle pro upíry.

Dasha112

Ověřeno
Zprávy 5 Úspěchy 95 Ocenění 1

Dobré odpoledne Můj Simík má životní cíl „Dobrý upír“. Jedním z úkolů je požádat dva Simíky, aby pili krev, ale každý má na jeho žádost negativní reakci, něco jako „Dej ode mě ty tesáky pryč“. Myslel jsem, že to závisí na vztahu, ale jeho nejlepší přátelé mu také odpovídají, takže je nemožné úkol dokončit. Co rozhoduje o tom, zda se Simík nechá kousnout? Nebo je to chyba v mé hře?

Kitty Moore

Ověřeno
Zprávy 34 Úspěchy 45 Ocenění 0

Dobré odpoledne Můj Simík má životní cíl „Dobrý upír“. Jedním z úkolů je požádat dva Simíky, aby pili krev, ale každý má na jeho žádost negativní reakci, něco jako „Dej ode mě ty tesáky pryč“. Myslel jsem, že to závisí na vztahu, ale jeho nejlepší přátelé mu také odpovídají, takže je nemožné úkol dokončit. Co rozhoduje o tom, zda se Simík nechá kousnout? Nebo je to chyba v mé hře?

Zajímavé:  Kde jsou hřiště v The Sims 4.

Je třeba zlepšit vztahy. Pokud to nevyjde, najděte si nové přátele — možná budou souhlasit.

Windwald

Ověřeno
Zprávy 107 Úspěchy 140 Ocenění 18

Možná neformální hodnocení, ale

Situace: Zdá se, že dívka přišla do vesnice, do domu, kde bydleli její rodiče. No, teď se rodiče zbláznili a žijí někde v sešlé japonské metropoli, ale dívka se rozhodla ověřit, zda je pravda, že v místech vojenského mládí jejích rodičů žili v Ompirs. Nastěhuje se do této chatrče a hned první noc letí do Ompira! Proplíží se zavřenými dveřmi, takový parchant, vplíží se do druhého patra a kousne ji do krku!
Další noc se dívka zasypala česnekem a všude rozvěsila girlandy z této zeleniny. Také jsem pěstoval petržel před domem, jen pro dobro všech.

Ale začala se cítit hůř a myslím, že se unaví a bude muset začít hru znovu. Dívka ale najednou dva dny po sobě zvrací běžné jídlo a pak se těsně před odchodem do práce promění v Ompira!
No, tento jasný blesk ji nijak zvlášť nepřitahuje. A tak shromáždí místní a zjistí, že v oblasti je šest upírů. Shromáždí gang těchto upírů a zorganizuje bojový klub v jedné z místních stodol! Kde se o víkendech scházejí upíři po týdnu práce a střídají se v loupání tuřínu.

Dívka začne kopat a v bojovém klubu zjistí, že existuje starodávný svazek — jako tezaurus o upírech — a jsou o nich všechny informace. Dívka si objedná tuto knihu online a začne ji studovat. Obyčejných lidí je ale v okolí čím dál méně a není kdo jíst. A každý večer musíte jíst živé tělo. Žáby samozřejmě můžete sát, ale žáby málo zasytí, a tak dívka posbírá pytlíky krve, knihu, konzervu chilli (kdo ví proč) a vydá se do japonské metropole, kde je spousta jídla. tedy lidé.

Zajímavé:  Kde změnit jazyk v The Sims 4.

Ve městě každou noc chodí do místních karaoke barů a střešních klubů, odtahuje stranou důvěřivé a vysává z nich samotnou podstatu. Když je problém yum vyřešen, dívka pokračuje ve studiu Ompires. Dívka přitom při jednom ze závodů o mňam narazí na podivného přimhouřeného šviháka, který nepodléhá jejímu kouzlu! Navíc je v přírodě první, kdo se nevzdává. A s jejími tesáky roztaženými směrem k jeho krku ji zasáhne do obličeje a odkutálí se pryč.

Na místním hentai a festivalu lásky ho najde dívka a vynese ho na světlo. Ukázalo se, že sám frajer povýšil své znalosti o Ompirs na 5. úroveň! A proto ví, co jsou to kouzla a jak s nimi zacházet. Typ Van Helsing.

Zároveň dočte knihu až do konce a dozví se, že je možné vytvořit lék na ompirismus! K tomu je třeba vzít deset bylinek, kde se vlk vykakal, deset krvavých plodů a deset svazků kopru a poté rozmixovat v mixéru. On a Van Helsing, tedy Akira (tak se jmenuje), spolupracují, dávají dohromady peníze na tento byznys a v noci hackují servery Pentagonu. A pak smíchají lektvar.

Dívka se napije a přestane být Impériem! Ona a Helsing se vezmou a mají milence.

Ale ten laskavější vyroste a najednou narazí na tuto knihu a pak začne křičet: «Hrabě Drákula je můj idol, proč je sakra Ompír.» Když dítě dosáhne puberty, uteče z domova, jde právě do té vesnice, najde Ompíra, strčí mu zuby do krku, stane se šéfem bojového klubu a rodiče sedí ve své japonské metropoli a přísahají, že vychovali blázna. . A pak táta nabije kuši svěcenou vodou a jde za ním.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»