Kde

Kde je ta složka v Sims 4?

The Sims 4 je nejnovější verze hry o životě virtuálních lidí. Možnost pozorovat postavy, naplňující jejich životy různými událostmi, si mezi hráči získala velkou oblibu.

Hra si získala velkou popularitu, což vedlo k vytvoření obrovského množství modifikací. Pojďme zjistit, jak nainstalovat doplňky pro Sims 4.

Jak nainstalovat doplňky pro Sims 4

Instalace oficiálních doplňků

V obchodě Electronic Arts jsou nabízeny nejen malé domácí úpravy, ale také velké oficiální doplňky. Chcete-li je nainstalovat, musíte provést několik kroků.

  • Spusťte klienta Origin.
  • Pokud jste doplněk nezakoupili digitálně, uplatněte kód produktu.
  • Přejděte na Moje hry, kde klikněte pravým tlačítkem na obrázek The Sims 4 a vyberte Zobrazit podrobnosti hry.
  • Nyní vyberte doplněk a stáhněte si jej.

Instalace doplňků ve formátu .package

Nejprve byste si měli stáhnout modifikaci, která se vám líbí. Pokud je soubor zazipovaný, rozbalte jej. Výsledný soubor by měl být zkopírován do složky Mods, která se nachází ve složce Sims 4, která se nachází v sekci dokumenty. Úpravy můžete nejen házet, ale můžete pro ně vytvořit samostatné složky, abyste se později nespletli. Po instalaci hledejte nainstalované objekty v režimu nákupu, konstrukčního režimu a během vytváření postavy.

nainstalovat doplňky pro Sims 4

Nastavení postav

Stáhněte si „Sims“, které se vám líbí. Uvidíte několik souborů s příponami .hhi, .trayitem, .sgi a další. Je třeba je přesunout do složky Tray, která se nachází v adresáři The Sims 4. Tento postup má příjemné plus – při instalaci nemusíte hru vypínat, můžete ji zkopírovat přímo během procesu. Zbývá jen najít nové postavy v herní knihovně.

Zajímavé:  Kde žije Emilia v Sims 4.

Domy, které mají přípony .bpi a .blueprint, se instalují podobným způsobem. Když je zkopírujete do stejné složky, můžete je najít v herní knihovně a umístit je na volné místo ve městě.

Významné okamžiky

Obsah vytvářený uživateli by měl být do hry přidáván opatrně. Může se stát, že přidáte nekompatibilní objekty nebo je nesprávně nainstalujete, což povede k nemožnosti spuštění hry. Doporučujeme přečíst si návod od autorů úprav.

nainstalovat doplňky pro Sims 4

Kromě malých modů, které nahrazují postavy a domy, existují globální a skriptové mody, které mají větší vliv na hratelnost. Pokud stahujete doplňky ve velkém množství, nezapomeňte je roztřídit do různých složek. Můžete k nim připojit obrázky a snímky obrazovky — tímto způsobem se rozhodně nespletete.

Nyní víte, jak správně nainstalovat úpravy a doplňky pro The Sims 4. V tomto procesu není nic složitého, ale musíte jednat opatrně, jinak mohou ve hře nastat problémy.

Jak stáhnout dům v sims 4

Ahoj všichni! Od té doby, co se domy pro The Sims 4 objevily na kanálu Build Together, nebyl den bez otázek typu „jak stáhnout dům“. Všichni pravděpodobně již víte, jak nainstalovat domy v The Sims 3, myslím, že by zde neměly být žádné otázky. The Sims 4 je trochu jiný. Toto je úplně jiná hra, vývojáři ji udělali více „na míru“ pro síť, takže neposkytli možnost instalace dalších materiálů offline, chybí spouštěč hry (spouštěč).

Účelem tohoto krátkého návodu je sdělit a jasně ukázat, jak stahovat z této stránky a instalovat doma do vaší hry Sims 4.

Jak nahrát dům z galerie Origin ↑

Umístění tlačítka galerie v nabídce hry The Sims 4

V The Sims 4 se veškerý další obsah stahuje a instaluje z online komunity Origin (galerie). Galerie je přístupná z menu hry — v pravém horním rohu je tlačítko „otevřít galerii“, pokud na něj kliknete, otevře se okno, ve kterém můžete najít, zobrazit a stáhnout další obsah do vaší hry, nahraný uživatelem četných komunitních uživatelů.

Zajímavé:  Kde jsou 4 potřebné body v The Sims.

Jak stáhnout dům z herního menu The Sims 4

Do galerie Origin můžete vstoupit také prostřednictvím internetového prohlížeče, musíte zadat do adresního řádku: http://www.thesims.com/ru_RU/gallery (pro využití všech nabízených funkcí se musíte přihlásit; na váš účet).

Pro zjednodušení hledání v galerii je na konci článků popisujících domy přímý odkaz na stavbu v galerii Origin — hledejte zelené tlačítko.

Stáhnout z galerie Origin

Chcete-li si v galerii stáhnout další materiály do své hry, jednoduše vyberte objekt, který se vám líbí (oblast, místnost, postava) a stiskněte tlačítko s obrázkem složky (Přidat do „mých stažených souborů“).

Jak nainstalovat dům v Sims 4 z webu Origin

Poté spusťte hru a najděte ve své knihovně vše, co bylo dříve přidáno ke stažení na webu galerie Origin. Hra musí být připojena k síti.

Jak stáhnout a nainstalovat dům pro Sims 4 z této stránky bez připojení k Origin ↑

Existuje alternativní způsob instalace dalšího obsahu ke stažení do Sims 4, v našem případě sekcí z tohoto webu.

Jak stahovat a instalovat domy v Sims 4

  1. Na stránce s popisem domu najdeme na konci záznamu velké červené tlačítko s nápisem: „Stáhnout dům“, klikněte na něj a stáhněte si soubor do počítače z disku Yandex.
  2. Najdeme stažený soubor, rozbalíme jej z archivu, otevřeme a vidíme mnoho (7-10) souborů s nesrozumitelnými příponami (.bpi, .trayitem a .blueprint — písmena za tečkou).

Stáhnout dům v sims 4

Důležité! Aby bylo možné dům nainstalovat, verze hry nesmí být starší než ta, ve které byl dům vytvořen.

No, to je vše, omlouvám se, jestli to nebylo moc krátké. A klidně pište komentáře a dotazy, pokusím se na vše odpovědět. Ahoj všichni!

Příspěvek uveřejnil autor Masha v sekci Akta X. Uložte si permalink do záložek.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»