Kde

Kde je registrační místo v Sims 4

Stáhnout Jak se přestěhovat v Sims 4: do jiného domu a města, sám nebo s rodinou

Otázka, jak se přestěhovat do jiného domu, města nebo koleje v The Sims 4, trápí většinu nových hráčů. A skutečně, tato možnost je velmi nenápadná.

Tento článek pokryje všechny části této otázky. Dozvíte se, jak vykopnout nedávno rozvedeného Simíka z rodiny nebo znuděného teenagera. Nebo jednoduše přestěhujte svou rodinu do dobrého domu, který jste našli v Galerii a sami postavili.

Jak přejít na Sims 4: jedna postava nebo celá rodina

To je pro hráče možná nejvíce matoucí část. Začněme tedy tímto.

Jak přesunout jednu postavu v Sims 4?

Jak přesunout jednu postavu ve hře Sims 4 může být nezbytné, pokud jsou vaši Simíci rozvedení nebo je čas, aby dospělé dítě začalo žít samo.

Chcete-li to provést, vyberte postavu, kterou chcete přesídlit, a klikněte na její telefon. Vyberte kartu s ikonou auta a poté akci — «Opustit rodinu a přestěhovat se».

Poté Simík provede akci s telefonem a objeví se vyskakovací okno. Na něm si můžete vybrat, které postavy se mají oddělit od rodiny a odejít. Také můžete převést část rodinného rozpočtu na stěhujícího se Simíka.

Zajímavé:  Kde najít třešně v The Sims 4 Willow Creek.

Hotovo!
Teď už zbývá jen vybrat město a dům, kam chcete jet.

Jak přesunout celou svou rodinu do Sims 4?

Ale co když jste unavení ze svého starého domu? V tom případě musíte vymyslet, jak přesunout celou vaši rodinu do Sims 4. Je to ale velmi jednoduché, nehledě na to, že i v tomto procesu přibyly nové funkce.

Chcete-li to provést, klikněte na telefon s libovolnou postavou a vyberte kartu s autem. Tam najdete akci «Přesunout rodinu». Vyberte jej a počkejte, až postava dokončí akce s telefonem.

Poté se budete muset podívat na obrazovku načítání. Dále si vyberte dům, do kterého se chcete nastěhovat. Po výběru můžete nábytek ze starého domova také prodat nebo si jej ponechat.

Pokud si nábytek ponecháte, budete moci po přestěhování najít všechny předměty ze starého domu v zavazadlech vaší rodiny. Pokud ho prodáte, budete mít více peněz, ale budete muset kupovat nové předměty.

Jak se přestěhovat do jiného domu nebo města v Sims 4?

Mnoho hráčů také nechápe, jak přestěhovat svou rodinu do jiného domu nebo se dokonce přestěhovat do nového města. Ale pokusíme se to vysvětlit co nejpodrobněji.

Jak se přestěhovat do jiného domu v Sims 4?

Nejprve vám řekneme, jak se v Sims 4 přestěhovat do jiného domu. Klikněte na telefon svého Simíka a vyberte kartu auto. Vyberte akci «Opustit rodinu a přestěhovat se» nebo „Přestěhujte rodinu“, podle toho, kolik Simíků chcete poslat do nového domova.

Poté se přesunete na mapu světa a svého pohybujícího se Simíka uvidíte v levém dolním rohu. Je čas vybrat si nový domov nebo pozemek!

Zajímavé:  Kde jsou lehátka v The Sims 4.

Pokud na této mapě kliknete na křížek vedle Simíka, postava se stane bezdomovcem.

Nyní si můžete vybrat, kde bude tento Simík bydlet.

Jakmile si vyberete místo, kde bude tento Simík bydlet, můžete si s jistotou stáhnout, že jste tohoto Simíka úspěšně přestěhovali z jeho starého domova.

Pokud nemáte dost peněz na koupi nového domu, můžete využít cheat kódy pro peníze.

Jak se přestěhovat do jiného města v Sims 4?

Stěhování do nového města v The Sims 4 je podobné jako přestěhování do nového domu. Ale existuje několik nuancí.

Na začátku budete muset provést úplně stejné akce jako při běžném přesunu – klikněte na telefon, vyberte záložku s autem a klikněte na «Opustit rodinu a přestěhovat se» nebo «Přesunout rodinu».

Poté se přesunete na mapu světa a svého pohybujícího se Simíka uvidíte v levém dolním rohu. Ale teď se musíme podívat Levý HORNÍ roh. Tam najdete ikonu s mapa světa. Klikněte na to.

Kliknutím na něj se dostanete na stránku výběru světa. Zde si můžete vybrat kterékoli z herních měst, kam se přesunete.

Klikněte na svět, do kterého chcete přesunout svého Simíka. V novém městě si budete muset vybrat svůj vysněný dům (nebo prázdný pozemek, pokud nemáte moc peněz).

Jak mohu pozvat jinou postavu, aby se přesunula do The Sims 4?

Chcete se přestěhovat ke své drahé polovičce nebo nejlepší kamarádce a trávit spolu čas? K tomu je také speciální herní akce! A nemusíte ani chodit na kartu „Správa města“, abyste zjistili, jak pozvat další postavu, aby se přesunula do The Sims 4.

Důležité!
Pamatujte, že tato akce bude dostupná pouze v případě, že máte s druhou postavou velmi dobrý vztah. Měli byste být alespoň přátelé.

Zajímavé:  Kde najít detkl pro vylepšení kuchyně v The Sims 4.

Pozvěte požadovanou postavu na své stránky nebo se s ní setkejte kdekoli. Poté si s ním trochu promluvte a klikněte na „Přátelské akce» v menu komunikace. Když si to prohlédnete, uvidíte akci «Požádejte o připojení k rodině». Klikněte na to.

Pokud k takové akci nedojde, znamená to, že váš vztah k postavě není dostatečně blízký.

Dále bude vše jako při normálním stěhování – budete si moci vybrat, kolik postav z rodiny se přesunete na vaše stránky a do kterého domu se přestěhujete. Simíka můžete přestěhovat k sobě domů nebo k němu.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»