Kde

Kde je poustevnická jeskyně v The Sims 4

Jak kempovat v The Sims 4? | Snímek obrazovky 1

Vývojáři The Sims 4 nás i nadále těší tím, že do jejich simulátoru života vydávají nové přírůstky a herní sady. Herní set „Hike“ vám umožní strávit víkend o samotě s přírodou a dokonce najít poustevníka v lese. Jste připraveni naučit se, jak vyrazit na túru a objevit novou tajnou oblast v The Sims 4? Pak čtěte pozorně a opakujte po mně!

Jak kempovat v Sims 4?

Nejprve si samozřejmě musíte zakoupit herní set „Hike“. Jeho cena v internetovém obchodě se pohybuje kolem 1000 rublů.

Jakmile si nainstalujete tento doplněk, objeví se na mapě města les Granite Falls. Klidně tam pošlete svou postavu.

Jak kempovat v Sims 4

Po příjezdu na místo je potřeba najít tajnou chodbu vedoucí k novému tajnému místu v Sims 4. Oblast lesa je poměrně velká a budete ji muset pracně najít. Stan jsem postavil hned u vchodu :-).

Jak kempovat v Sims 4

Když najdete vchod, klikněte na něj a vyberte „prozkoumat“.

Průzkum probíhá stejně jako na předchozích tajných místech – Silvan Glade a Forgotten Grotto. V dialogových oknech, která se objeví, musíte vybrat jednu ze dvou možností. Pokud zvolíte špatnou možnost, budete muset začít znovu.

Správná kombinace odpovědí

Chcete-li se dostat na tajné místo, vyberte následující možnosti odpovědi:

  • Pohyb vpřed;
  • Projděte si web;
  • Vyrazit na cestu;
  • Přejděte na postavu.
Zajímavé:  Kam přidat psa do The Sims 4.

Existuje další kombinace dialogů. V tomto případě vyberte následující možnosti:

  • Pohyb vpřed;
  • Nepřestávej;
  • Ignorovat položku;
  • Přejděte na postavu.

kak-v-sims-4-otpravitsya-v-pohod-2

Gratulujeme! Po načtení se ocitnete na skrytém místě.

Jdu na Sims 4

Když prozkoumáváte nová území, věnujte pozornost domu poblíž mostu. Je domovem poustevníka, který vás může naučit vyrábět jedinečné lektvary, pokud se s ním spřátelíte.

Skryté umístění v Sims 4Jak najít poustevníka v Sims 4

Pokud se vztah vašeho Simíka s poustevníkem vyvine velmi dobře, pak bude možné pozvat ho k vám domů. Za to můžete získat úspěch ve hře.

Doufám, že se vám bude v The Sims 4 líbit kempování. Hodně štěstí a uvidíme se tam!

TS4 Island Life: Jeskyně Sulani

rozšiřující balíček Island Living, která nedávno vyšla ve čtvrtém čísle v The Simové, doopravdy změní pravidla hry. Před jeho vydáním bylo mnoho fanoušků Sims znepokojeno samotnou povahou předchozích balíčků vydaných pro The Sims 4 a mnoho fanoušků se buď vrátilo k předchozím verzím hry, nebo franšízu úplně opustilo. Ale nedávno vydaný (červen 2019) balíček Ostrovní život Expanze přinesla do hry tolik nového obsahu, že znovu podnítila lásku mnoha fanoušků k sérii. Jeden z charakteristických rysů The Sims 4 v každém z jejich obvodů byla tajná místa a oblasti. A pro novou oblast Sulani (která je součástí Island Life Expansion) je novým a vzrušujícím místem jeskyně Sulani.

8 Hledejte vodopád

Kde najdete jeskyni Sulani? Toto je jednoduchá a složitá otázka. Hráči musí nejprve cestovat do světa tropického ostrova Sulani. Hráči pak musí najít oblast ve světě známou jako „Mua Pelam“. Tato oblast obsahuje aktivní sopku, krásný vodopád, neoficiální jeskyni s mořskou pannou a samotnou jeskyni Sulani.

Související: 10 nejlepších tropických budov pro život na ostrově

Jeskyni však může být docela obtížné najít na první pokus. Nejlepší způsob, jak najít jeskyni, je jít do Mua Pelam a pak najít vodopád. Jeskyně by měla být napravo od vodopádu.

Zajímavé:  Kde hledat soubor automatického ukládání Sims 4.

7 Dokončete malbu

Jakmile najdete vchod do jeskyně Sulani, všimnete si, že u ústí jeskyně je velká a neúplná freska. Je důležité poznamenat, že Island Living je hra, která zdůrazňuje důležitost hráčských akcí (příkladem toho je skutečnost, že hráči, kteří jsou ohleduplní k životnímu prostředí, by měli být odměňováni stále bujnější vegetací), a že pokračující návštěvy jeskyně (s stejný Sim ) povede ke změnám v malbě. Nástěnná malba se bude pomalu rozšiřovat, jak bude Sim pokračovat v návštěvě a prozkoumávání jeskyně.

6 najdi mořskou pannu z mořských řas

Hráči jsou nadšeni, že mohou prozkoumat životy nového okultního druhu, který byl ve hře představen: mořské panny. Někteří hráči začínají svou hru s mořskými pannami a vytvářejí je přímo na obrazovce vytvoření sim.

Související: 10 rozšiřujících balíčků, které chceme navštívit The Sims 4

Zatímco ostatní hráči se snaží sami zažít transformaci z lidí na okultní bytosti a zkoumat způsoby, jak takové věci organicky zažít. Nejlepší způsob, jak se stát mořskou pannou v The Sims 4, je koupit si ruské mořské řasy. Existuje několik způsobů, jak to udělat, ale nejlepší způsob, jak to udělat, je prozkoumat jeskyni Sulani (která je domovem mnoha mystických tvorů) a udělat si nějakou práci s řasou.

5 Najděte poklad

Někteří hráči hlásili, že našli zakopaný poklad jak v ústí jeskyně (při pádlování na pláži), tak hluboko uvnitř samotné jeskyně. Na mnoha ostrovech, které tvoří Sulani, lze nalézt několik kusů pokladu a každý kus pokladu vyzařuje specifickou emocionální auru, která odráží několik základních emočních stavů, ve kterých se Simíci mohou nacházet.

4 Vraťte se často

Každý průzkum jeskyně Sulani bude jedinečným zážitkem pro dobrodružné Simíky, kteří se snaží cestovat do nejtemnějších hlubin. Každá návštěva hlubin jeskyně nabídne Simíkovi nový zážitek a popis zmíněné události, rozšíří nástěnnou malbu a zvýší pravděpodobnost, že Simík za své cesty obdrží vzrušující odměnu nebo dokonce poklad.

Zajímavé:  Kde najít pařez pro fazole v Sims 4.

Pokud budete toto místo navštěvovat tak často, jak je to jen možné, maximalizujete potenciální odměny, které může každý Simík získat za svá dobrodružství.

3 Jděte do práce (pouze ochránci přírody)

Ochránci přírody jsou jedni z nejdůležitějších Simíků v Sulani, protože zasvětili své životy zajištění blaha každého Simíka, rostliny a tvora na ostrovech, které tvoří tropickou oblast Sulani. Ochránci přírody tráví dny prozkoumáváním sulanských ostrovů a ujišťují se, že dělají vše, co mohou, pro ochranu životního prostředí tím, že odebírají vzorky vodopádu, původní rostliny, uklízejí odpadky a zkoumají jeskyni, aby našli jakékoli informace, které mohou získat a které by jim mohly pomoci v úsilí o ochranu přírody. Pro ty, kdo se podílejí na ochranářské práci, jsou jeskyně Sulani a okolní oblasti jedny z nejlepších oblastí v celém Sulani pro terénní práce potřebné k postupu v této kariéře.

2 Prozkoumejte jeskyni Mermaid Grotto

Na opačné straně ostrova, jako jeskyně, je malá oblast, kterou fanoušci nazvali jeskyně mořské panny, protože stvoření tuto oblast často navštěvuje. Neexistuje žádná přesná poloha, takže hráči budou muset prozkoumat ostrov ve hře sami, ale přibližná poloha je naproti ústí jeskyně.

Pokud se smrtelný simík snaží spřátelit s mořskými pannami nebo pokud okultní simík hledá další svého druhu, pak se jeskyně mořské panny nachází právě zde. Je důležité si uvědomit, že se nejedná o oficiální místo, ale o oblast, kterou si fanoušci pojmenovali kvůli četnosti NPC Mermaid, které se v oblasti objevují.

1 Zažijte všechny jedinečné interakce

Když Sim cestuje hlouběji do jeskyně, dojde k několika jedinečným událostem a existuje pouze jeden způsob, jak zažít každou jedinečnou interakci v jeskyni – často se vracet a spamovat možnost prozkoumat. Události zahrnují mořské panny, podivná světla a další tematické interakce v jeskyních. Tyto interakce se mění s tím, jak jsou průzkumy Simíků častější, protože každá návštěva spouští novou událost a může mít za následek nový nebo dva emocionální efekty pro dotyčného Simíka. I když je důležité poznamenat, že během cesty může docházet k určitým opakovaným interakcím. To ale neznamená, že všechny interakce hráč zažil. Pokračujte v průzkumu, dokud nebude freska a jeskyně kompletní, abyste objevili všechna tajemství jeskyně Sulani.

Zajímavé:  Kde Kleptman prodává věci ze Sims 4.

Další: 10 plně funkčních malých domečků pro The Sims 4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»