Kde

Kde je módní získat květinu smrti v The Sims 4

Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

V The Sims 4 je Květ smrti strašidelná rostlina používaná k oživení nebo omlazení Simíků a také k usmíření Smrti, pokud má v úmyslu vzít Simíkovi život. Do hry byla přidána pátá aktualizace „Seasons“, její sezóna je zima.

Existuje mnoho způsobů, jak získat květinu: od umělého šlechtění až po náhodné objevení. Každá možnost vyžaduje jiné dovednosti nebo znalosti.

Co je potřeba

Květina smrti v The Sims 4 je vyžadována v následujících případech:

 • Příprava Ambrosia. Jedná se o speciální pokrm, který se odemyká na poslední úrovni dovednosti Gourmet Cooking. Můžete jej použít k oživení ducha nebo resetování životního měřítka aktuální postavy. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 • K uklidnění Smrti a vyhnout se smrti postavy kvůli nešikovnosti. Aby váš Simík nezemřel, když po jeho duši přijde stará žena s kosou, musí mít zachránce Sim v zavazadle Květ smrti. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 • Umělé stárnutí. Způsobeno přidáním vůně Květiny smrti do květinového aranžmá. Lze to provést s květinářským stolem a dovedností květinářství úrovně 9. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

Pokud je dán starší postavě, může zemřít.

Kde nás najdete

Existuje také několik způsobů, jak najít květinu smrti v Sims 4:

 1. Obsahuje balíček vzácných rostlinných semen. Koupit je můžete dvěma způsoby. První, ve stavebním režimu na záložce „Dvor“ v sekci „Aktivní volný čas“ (vyžaduje zahradnické dovednosti úrovně 10). Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheatyDruhým způsobem je kliknout na záhon k výsadbě. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 2. Najděte strašáky v kapsách. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 3. Získejte to od delfína při hraní míče. Chcete-li to udělat, jděte do města Sulani a až tam uvidíte v jezírku delfína, požádejte ho, aby ukázal trik.
 4. Můžete si ho také přidat do zavazadla nebo si jej koupit pomocí cheatu.
 5. Můžete křížit granát a orchidej (více o tom níže).
Zajímavé:  Kde se můžete potápět v The Sims 4.

Jak si vypěstovat vlastní

Chcete-li vypěstovat Květ smrti v The Sims 4, aniž byste například kupovali balíček vzácných rostlinných semen, musíte experimentovat s roubováním a hledáním „rodičů“.

Jak očkovat

Aby bylo možné rostliny navzájem křížit, musíte z jedné z nich vzít výhonek. Tato příležitost se otevře vašemu Simíkovi, když dosáhne 5. úrovně zahradničení.

 1. Chcete-li vyfotit, klikněte na rostlinu, která již dala plody, a klikněte na „Vyfotit“. Materiál bude přenesen do zavazadla postavy. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheatyKvětina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 2. Klikněte na rostlinu, na kterou chcete naroubovat výhonek. Vyberte „Očkovat. “ Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 3. Otevře se seznam dostupných únikových cest. Vyberte ten, který chcete, a váš Simík ho naroubuje na rostlinu. Nyní, když umístíte kurzor na křížence, zobrazí se informace o tom, co bylo vyrobeno (pokud bylo křížení úspěšné a spojení vytvořilo nový druh). Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

Za první naroubování získá Simík úspěch „Scion of Life“.

Dávejte pozor na to, kolik výhonků odeberete z jedné rostliny. Pokud vezmete výhonek ze stejné květiny, ovoce nebo zeleniny mnohokrát, může zemřít a bude nutné jej znovu zasadit.

Pěstujeme si to sami

Zde je schéma krok za krokem, jak získat Květ smrti ve vaší domácí zahradě v The Sims 4:

Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

 1. Dosáhněte zahradnické úrovně 5, aby se váš Simík mohl rozmnožovat.
 2. vštípit třešeň (balíčky semen „Letní rostliny“, „Neobvyklé rostliny“) až Jablko (balíčky “Ovoce pro začátečníky”, “Podzimní rostliny”). Granáty.

Granátové jablko lze také nalézt: v semenech vzácných rostlin, při rybaření v Sylvan Glade nebo v kapsách strašáka.

Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

Přejít Lilie (balíčky semen „Léto“, „Neobvyklé rostliny“, v kapsách strašáka) a LevZev (balíčky semen „Jarní“ a Podzimní rostliny“), které obdržíte Orchidej.

Najdete ji i hotovou v balíčku semínek vzácných rostlin. Alternativní možností je získat je jako odměnu za nasbírání sbírky meteoritů nebo je najít v kapse strašáka.

Nákup (doplňek World of Magic)

Jakmile bylo do hry přidáno rozšíření související s magií, naskytla se další příležitost získat Květ smrti v The Sims 4. Lze jej nalézt a zakoupit ve stánku s alchymistickými lektvary v kouzelnickém světě.

 1. Cestujte do města Glimmerbrook a najděte tam stránku „Guardian of Glimmerbrook“. Kousek napravo od této oblasti uvidíte oblouk pro vstup do Kouzelného světa (podrobné pokyny k nalezení místa jsou v článku „Jak se stát čarodějem v The Sims 4“).
 2. Jakmile se dostanete do světa magie, ocitnete se poblíž centrálního oblouku. Najděte oblouk a přejděte na ostrov se stánky s názvem „Ulička kouzel“. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty
 3. Požadovaný stánek bude třetí v pořadí. Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

Seznam zboží obchodníka je generován náhodně, takže pravděpodobnost, že zde najdete květinu smrti, je nízká.

Pokud je váš Simík kouzelník a pravidelně cestuje do tohoto světa, pak má smysl zkusit štěstí a najít květinu zde. Pokud je postava upír, mimozemšťan nebo obyčejná postava, pak bude mnohem rychlejší hledat květinu jinými způsoby nebo ji získat pomocí cheatů.

Zajímavé:  Kam nainstalovat dlaždice v Sims 4.

Cheaty

Pokud potřebujete získat výsledky rychle, můžete použít kódy pro Květ smrti v Sims 4.

Nejprve musíte aktivovat vývojářský kód Testování je pravdivé přes běžící konzoli Shift+Ctrl+C.

Nyní můžete používat cheaty.

Květina smrti v The Sims 4: všechny způsoby získávání, funkce a cheaty

 • Metoda č. 1. Kód pro přidání květiny do zavazadla (lze náhodně vygenerovat vedle postavy) — objects.gsi_create_obj 0x1010C.
 • Metoda číslo 2. Vhodné pro ty, kteří mají štěstí a štěstí, a také pokud máte na skladě hodně Simoleonů. I když je na vašem účtu málo peněz, přidejte pomocí kódu slušnou částku penízeNKde N — požadované množství. Například, money100000 přidává 100 000 Simoleonů. Vystačí na 100 balíčků semínek. Dále zvýšíme zahradnické dovednosti na poslední úroveň pomocí cheatu — stats.set_skill_level Major_Gardening 10. Nyní musíte být trpěliví a kupovat balíčky vzácných rostlinných semen, dokud uvnitř nenajdete Květ smrti.
 • Metoda č. 3. Odhalte skryté objekty pomocí kódu bb.showhiddenobjects. Poté můžete v The Sims 4 ve stavebním režimu najít Květ smrti a koupit si ho za 1 200 §. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, lze pomocí kódu přidat §5 000 poupě.
 • Cheat #4. Pro ty, kteří se nechtějí obtěžovat zvyšováním dovednosti na maximální úroveň, existuje kód pro odemknutí balíčku vzácných rostlinných semen — bb.ignoregameplayunlocksentitlement. Vydělávejte Simoleony nebo je přidávejte pomocí kódů (můžete také použít matka — přidá §50 000) a pokračuje.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»