Kde

Kam můžete vložit demonstranta v The Sims 4?

PRŮVODCE: Kariéra politika v The Sims 4 Život ve městě

Kariéra»Politika“ je jednou ze tří nových kariér představených s expanzí City Living. Podpořte Simíka v Uve správné náladě a rozvíjet dovednosti komunikace — dva hlavní aspekty úspěšného postupu v této kariéře. Následující charakterové rysy vám také pomohou posunout se vpřed: Kariérista, Sebevědomý и Přátelský. Jste připraveni zahájit veřejnou službu? Od první úrovně kariéry si budete muset vybrat jeden z dostupných veřejných cílů: “Vše pro postavy«,»Méně škodolibosti, více zábavy«,»Mír světu«,»Simoleony pro každého»«Postavme se za stromy«. Stačí kliknout na svého Simíka a vybrat akci ze sekce Kariéra politika. Každodenním úkolem prvních čtyř fází vaší kariéry bude podporovat právě ten společenský účel, který si zvolíte. Musíte propagovat svůj cíl prostřednictvím shromáždění, která se mohou konat kdekoli. Stačí kliknout na místo, kde to chcete provést, a vybrat akci «Uspořádejte zde shromáždění na podporu cíle. » Pokud si vaší rally všimnou a podpoří ji ostatní, Sim dostane sebevědomou náladu, a pokud nikdo nebude věnovat pozornost, Sim začne být smutný. V raných fázích vaší kariéry jen velmi málo Simíků podpoří vaši sociální věc, ale jak budete postupovat, lidé pochopí, že stojíte za spravedlivou věc a začnou vás dohánět. Od druhé úrovně kariéry bude Simík moci používat počítač ke kontrole, jak postupuje při prosazování sociálního cíle, ale tato akce bude užitečná pouze při výběru specializace.Organizátor charitativního fondu«protože při výběru specializace»Politika» tato akce zmizí. Přidána je také nová komunikační akce: budete se moci zapojit do jakési politické debaty s ostatními postavami. Ale stojí za to připomenout, že pokud oba Simíci nebudou sdílet své názory, jejich komunikace se zhorší a politické interakce se Simíkem budou mít větší šanci na neúspěch. Tato akce bude užitečnější již v páté fázi vaší kariéry. Na úrovni 4 budou Simíci moci komunikovat se stojany, které najdete v obchodní čtvrti nebo v parku Myshuno Meadows. Akce «Přednést projev se smyslem pro profesionály. ” Hurá! Dosáhli jsme páté úrovně, což znamená, že v životě Simíka přicházejí důležité změny – je čas rozhodnout se pro kariérní specializaci, ve které se váš Simík posune vpřed: “Politik» nebo «Organizátor charitativního fondu». 6

Specializace «Politik»

Úspěch v této specializaci závisí pouze na hlasech ostatních Simíků pro vás. Aby se Simík přesvědčil, že volí nadějného „vůdce“, nestačí jedna akce „Získat hlas“. Nejdůležitější věc: nejprve musíte zjistit, jaké politické názory váš Sim dodržuje, a pokud se shodují, pak již lze považovat 70% úspěchu, a pokud ne, neměli byste to zkoušet. Pak vše závisí na tom, jak je Sim svázaný: provádějte různé akce ze sekce „Kariéra politika. «, chval, udělej svému Simíkovi radost, slibuj prázdné Ani si nevšimneš, jak ti první hlas «letí přímo do kapsy.» A aby Simík dosáhl maximální úrovně kariéry politika, musí nasbírat 20 hlasů, to bude hlavní cíl specializace „Politik“.

Zajímavé:  Kde najít gnoma v The Sims 4.

Organizátor charitativního fondu

Tato specializace je obtížnější a méně užitečná než ta první. Cesta charitativního organizátora je totožná se specializací Politik, pouze zde budete muset sbírat peněžní dary od ostatních Simíků. Stejně jako v první specializaci to lze provést pomocí komunikační akce „Sbírat dar. «. Stojí za zmínku, že tato specializace je mnohem složitější než předchozí. Máte na výběr různé částky, o které můžete žádat a čím vyšší kariérní úroveň, tím větší částka. Řekněme, že jste požádali Simíka o 25 Simoleonů: v případě úspěchu již nemůžete stejného Simíka žádat o stejnou částku, ale to je polovina potíží. Čím vyšší kariérní úroveň, tím více možností pro darované částky a nová možnost je vyšší než předchozí, ale čím vyšší částka, tím větší je pravděpodobnost, že budete odmítnuti, a to se děje téměř neustále a nic neovlivňuje tato situace. Celkem do úrovně 10 musíte nasbírat 20000 XNUMX Simoleonů! A nejzajímavější je, že i na poslední úrovni této specializace budou platy a pracovní dny nižší než v první, ale specializace „Politik“ je snazší. Když si tedy vybíráte obtížnou cestu organizace charitativního fondu, velmi pečlivě přemýšlejte, stojí to za to? Ale jestli chceš, tak trpět 🙂

Otázky ohledně hraní doplňku „City Life“.

Otázky týkající se technických problémů (instalace, spuštění, pády atd.) směřujte na technickou podporu.
Aktualizace a informace o opravách v tomto vlákně.

Časté dotazy k doplňku „City Life“

Často kladené otázky

Dají se stránky festivalu upravovat?
— Ne, nemůžeš.

Je možné v bytě vyměnit okna?
— Můžete pomocí kódu bb.enablefreebuild

Jak zavěsit své obrazy na stojan?
— Nejprve si dejte obrazy do zavazadla a odtud je pověste na stojan.

Je možné spravovat sociální sítě z tabletu?

— Ne, to lze provést pouze z počítače.

Zajímavé:  Kde jsou hřiště v The Sims 4.

Je možné postavit byty svépomocí?
— Ne, nemůžete si koupit byt sami, můžete pouze upravovat vnitřní vybavení těch stávajících.

Mohou být byty umístěny v jiných městech než San Myshuno?
— Ne, nemůžete umístit byty v jiných městech.

Jak fungují telefonické pozvánky od ostatních Simíků?
— Pokud je váš Sim pozván na událost po telefonu, pak abyste se mohli zúčastnit události, musíte souhlasit s první pozvánkou a poté počkat na druhou pozvánku, po které Simík již na událost půjde.

Proč se ve městě nekonají festivaly?

— Po spuštění nové hry si musíte na první festival docela dlouho počkat, zhruba herní týden.

Kde ve městě najdete demonstranty?

— Protestující se mohou objevit v různých částech města, například v kreativní čtvrti nebo poblíž tělocvičny, ale aby se objevili, musíte na stránce strávit několik hodin ve hře .

V tomto vlákně se můžete ptát na hlavní hru.

Dotazy na doplňky a herní sestavy můžete klást v sekcích jim věnovaných.

Poděkujte uživatelům za jejich pomoc prostřednictvím DM nebo pomocí podobného systému.
Zprávy obsahující pouze slova vděčnosti budou smazány. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»