Dům

Jak vrátit dítě z dětského domova v The Sims 4

Jak vrátit chybějícího Simíka do The Sims 4: metody a podrobné pokyny

Ve hře Sims 4 plechovka povstat situacekdyž vaše postava zmizí nebo ho potřebuje přivést zpět k životu. Existuje několik způsobů, jak to udělat tento, a v tomto článku budeme hovořit o každém z nich podrobně.

 1. Metoda «ResetSim»
 2. Vrátit Sim z ladění
 3. Vzkříšení Simíka v The Sims 4
 4. Ambrosia
 5. Najměte si nekromanta
 6. Síla vědy
 7. Užitečné tipy pro návrat a vzkříšení Simíků
 8. Závěry

Pokud váš Simík v The Sims chybí, můžete vyzkoušet metodu ResetSim a získat je zpět. Chcete-li to provést, musíte zadat příkaz „resetSim First Name Last Name“ a stisknout klávesu „Enter“. Ujistěte se, že jste zadali správné jméno a příjmení požadovaného znaku. Pokud například potřebujete vrátit Simíka jménem Vasya Pupkin, napište „resetSim Vasya Pupkin“ a stiskněte Enter. Tato metoda vám může pomoci dostat chybějícího Simíka zpět do hry. Pokud to však nepomůže, problém je možná jinde. Zkuste další kroky k vrácení chybějícího znaku.

Metoda «ResetSim»

Pomocí této metody můžete vrátit ztraceného Simíka do hry. Do herní konzole napište „resetSim First Name Last Name“ a stiskněte Enter. Ujistěte se však, že jste zadali jméno postavy, kterou chcete vrátit. Pokud například potřebujete restartovat postavu jménem Vasya Pupkin, zadejte: „resetSim Vasya Pupkin“ a poté stiskněte „Enter“.

Přiveďte Simíka zpět k životu pomocí ambrózie

V The Sims 4 existuje speciální jídlo zvané „ambrosia“, které vám umožňuje přivést zpět k životu ducha nebo resetovat věkovou laťku vašeho Simíka nastavením počtu dní prožitých ve věkové fázi na 0.

Zajímavé:  Jak udělat pódium ve svém domě v The Sims 4.

Návrat Simíka k teenagerovi

Pokud potřebujete ze svého Simíka udělat zpět teenagera, zadejte do herní konzole kód „testingcheats true“, poté zadejte kód „cas.fulleditmode“ a stiskněte Enter. Poté pomocí klávesy Shift a kliknutí na postavu, kterou chcete omladit, můžete změnit její věk.

Otočení času zpět

Chcete-li ve hře přetočit čas zpět, zadejte příkaz „clock.advance_game_time“ se zápornou hodnotou času. Například: «clock.advance_game_time -5 10 15». Pokud vaše postava po použití těchto příkazů zamrzne, můžete vybrat Simíka, podržet klávesu Shift a vybrat „Obnovit objekt (ladění)“.

Užitečné tipy a závěry

 • Před použitím příkazů ujisti seže jste zadali správně jméno postavyaby nedošlo k chybám.
 • Podle toho použijte ambrózii situacivrátit Simíka do života nebo resetovat jeho věk.
 • Před použitím si hru nezapomeňte uložit týmyaby nedošlo ke ztrátě postupu.

Nyní máte kompletní informace Ojak získat ztraceného simíka zpět ve hře sims 4. Sledujte k našemu pokyny a užijte si hru bez obav, že něco ztratíte postavy!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»