Dům

Jak si vybrat nový dům v The Sims 4

Jak se přestěhovat do jiného města, domu, k jiné postavě v The Sims 4?

Hra The Sims 4 si pevně získala srdce fanoušků této série. A to i přesto, že postrádá takové zajímavé doplňky jako „Pets“, „Seasons“, „All Ages“ a mnoho oblíbených funkcí z „The Sims 3“. V nové verzi ale hráči najdou i mnoho zajímavých novinek souvisejících nejen s virtuálním životem samotným, ale také s hratelností.

Zveme vás, abyste si přečetli lekci o hře «Sims 4» o tom, jak přesunout celou rodinu nebo jednu postavu do jiného domu. Koneckonců, nyní existují jiné způsoby, jak to udělat, než v The Sims 3.

Jak přesunout jednu postavu v The Sims 4 prostřednictvím nabídky správy města

Chcete-li to provést, přejděte do nabídky správy města. To lze provést dvěma způsoby: načtením hry od úplného začátku nebo ukončením hry. Dále klikněte na obsazený dům. Zobrazí se nabídka s tlačítky. Vyberte tlačítko Spravovat rodiny. Stejnou konzoli lze vyvolat i jiným způsobem – klikněte na stejnojmenné tlačítko v pravém rohu obrazovky. V okně, které se zobrazí, vyberte rodinu, kterou chcete rozdělit. Klikněte na tlačítko «Přesunout postavy mezi rodinami». Zobrazuje dvě rovnoběžné šipky ukazující různými směry. V okně, které se objeví, můžete jednoho Simíka přesunout samostatně nebo do jiné rodiny.

Zajímavé:  Jak přejít z práce z domova Ekolog Sims 4.

Jak přesunout jednu postavu v Sims 4

Pokud chcete, aby postava žila nezávisle v novém domově, klikněte nahoře na „Vytvořit novou rodinu“, vyberte Simíka a klikněte na šipku směřující doprava. Klepněte na zaškrtnutí. Objevilo se okno, kde seznam rodin již obsahuje přesídlenou postavu. Vyberte mu spiknutí a usaďte Simíka. Pokud chcete, aby vaše postava žila v jiné rodině, pak místo „Vytvořit novou rodinu“ vyberte nové sousedy z navrhovaného seznamu.

Stěhujeme se telefonicky

V The Sims 3 jste mohli bydlet v jiném domě pomocí svého telefonu. Jak můžete přesunout celou svou rodinu do nové oblasti v The Sims 4? Chcete-li to provést, vyberte postavu v herním režimu. Klikněte na záložku s obrázkem auta. Vyberte funkci «Přesunout». Když se zobrazí mapa města, vyberte požadovanou oblast a potvrďte své rozhodnutí přestěhovat se.

Sims 4 jak se přestěhovat do jiného domu

Organizace rodinného stěhování přes počítač

Stěhování si můžete naplánovat i pomocí počítače. Jak? Přechod do The Sims 4 je docela snadný. Je nutné, aby si vybraná postava sedla k počítači. Poté v něm najděte nabídku „Rodina“ a v rozbalené záložce vyberte funkci „Přesunout rodinu“. V okně, které se zobrazí, vyberte nový web a potvrďte své rozhodnutí.

Sims 4 jak se přestěhovat do jiného domu

Usadili jsme známého Simíka v našem domě v režimu virtuálního života

Váš Simík potkal novou postavu a vy chcete, aby s vámi žil. Jak navrhnout přechod na The Sims 4? To se provádí stejným způsobem jako v předchozí části hry. Za prvé, zvyšte úroveň komunikace s ním — vytvořte si přátele nebo začněte romantický vztah. Když je panel Přátelství nebo Romance zaplněný více než z poloviny, můžete při chatování s jiným Simíkem vybrat „Přátelské akce“ a „Nabídnout přesun“. To je vše! Nyní je ve vaší rodině další postava.

jak navrhnout přechod na sims 4

Chci do jiného města

Ve hře «The Sims 3» v nejnovějších přírůstcích bylo pro postavu možné přestěhovat se do jiného města. Nevýhodou bylo, že pokud se Simík přestěhoval, přišel o všechny předchozí známé. Také rodina nemohla jen tak odjet do jiného města.

Zajímavé:  Jak nainstalovat domy v The Sims 4.

V The Sims 4 žádné takové problémy nejsou. Můžete si nejen koupit nové pozemky pro bydlení v jiném městě, aniž byste ztratili přátele a známé, ale také můžete jednoduše poslat svého Simíka do baru v sousedním městě.

jak přejít na sims 4

Před přesunutím jedné postavy nebo celé rodiny do jiného města v The Sims 4 musíte přejít do nabídky přesunu pomocí některé z výše navržených metod: prostřednictvím telefonu, počítače nebo nabídky správy města. Když se objeví okno s panoramatem města, můžete v levém horním rohu vidět kulatou ikonu znázorňující planetu. Klikněte na to. Dostanete se do nabídky s místy pro bydlení. Jejich počet závisí na verzi hry Sims 4. Hned v té první jsou hráčům nabídnuta tři města. V nejnovější aktualizaci mohou Simíci žít a cestovat mezi šesti místy. Vyberte si místo. Objeví se jeho panorama. Vyberte si nový pozemek a přesuňte svého Simíka. Pokud se vám nové město nelíbí, klikněte znovu na tlačítko s obrázkem planety.

Usadili jste se v novém městě! Vaši Simíci zároveň neztratili svůj okruh přátel a mohou navštěvovat další místa v sousedních místech.

Instalace domu Sims 4

Ahoj milí přátelé, v tomto článku bych se rád dotkl tématu načítání stažených objektů do hry. Pokud nevíte, jak nainstalovat dům v Sims 4, pak je tento článek právě pro vás. Hotové domy pro The Sims 4 si můžete stáhnout na našem webu v příslušné sekci.

Postup instalace domů v Sims 4

  • Krok 1. Vyberte a stáhněte si dům, který se vám líbí pro Sims 4;
  • Krok 2. Dům se bude skládat z určitého počtu souborů s různým rozlišením, naším úkolem je umístit všechny soubory do jedné složky — Zásobník. Ta se nachází: Můjdokumenty Elektronické uměníProjektSims4Podnos;
  • Krok 3. Po přenesení souborů do složky Tray můžete spustit hru;
  • Krok 4. Po vstupu do hry v režimu mapy města vyberte ikonu „Otevřít galerii“ v pravém horním rohu;
Zajímavé:  Jak zavolat lékaře doma v The Sims 4.

  • Krok 5. V galerii byste měli otevřít kartu «Moje knihovna», právě na této záložce najdete svůj domov pro Sims 4;

  • Krok 6. Posledním krokem je výběr domu. Zobrazí se okno s indikátory a poté vyberte funkci v pravém dolním rohu «Umístit web». Dům lze umístit na pozemek bez budov (Ujistěte se, že velikost domu odpovídá velikosti volného pozemku).

Nyní víte, jak nainstalovat dům v Sims 4. Podle našich pokynů rychle a snadno dokončíte úkol. Přeji dobrou hru!

Momentálně doma a Simíci na hraní The Sims 4 vytvořené ve formě mnoha souborů ve formátech .bpi, .trayitem, .sgi, .hhi, .householdbinary a dalších. Chcete-li nainstalovat simíky a domy těchto formátů, musíte přesunout všechny soubory ze staženého archivu do složky «zásobník». Ve výchozím nastavení se nachází zde — «Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Tray».

Doporučeno ke shlédnutí:

V komentářích je zakázáno: spam, stejné zprávy pro všechny doplňky, nadávky, urážky a reklama.

Trest — doživotní BAN bez možnosti stahovat soubory ze stránek!

Čtěte také: Jak se píše Bluetooth v angličtině

Ahoj všichni! Od té doby, co se domy pro The Sims 4 objevily na kanálu Build Together, nebyl den bez otázek typu „jak stáhnout dům“. Všichni pravděpodobně již víte, jak nainstalovat domy v The Sims 3, myslím, že by zde neměly být žádné otázky. The Sims 4 je trochu jiný. Toto je úplně jiná hra, vývojáři ji udělali více „na míru“ pro síť, takže neposkytli možnost instalace dalších materiálů offline, chybí spouštěč hry (spouštěč).

Účelem tohoto krátkého návodu je sdělit a jasně ukázat, jak stahovat z této stránky a instalovat doma do vaší hry Sims 4.

Zajímavé:  Jak používat těhotenský mod pro dospívající The Sims 4.

Jak nahrát dům z galerie Origin ↑

V The Sims 4 se veškerý další obsah stahuje a instaluje z online komunity Origin (galerie). Galerie je přístupná z menu hry — v pravém horním rohu je tlačítko „otevřít galerii“, pokud na něj kliknete, otevře se okno, ve kterém můžete najít, zobrazit a stáhnout další obsah do vaší hry, nahraný uživatelem četných komunitních uživatelů.

Do galerie Origin můžete vstoupit také prostřednictvím internetového prohlížeče, musíte zadat do adresního řádku: http://www.thesims.com/ru_RU/gallery (pro využití všech nabízených funkcí se musíte přihlásit; na váš účet).

Pro zjednodušení hledání v galerii je na konci článků popisujících domy přímý odkaz na stavbu v galerii Origin — hledejte zelené tlačítko.

Chcete-li si v galerii stáhnout další materiály do své hry, jednoduše vyberte objekt, který se vám líbí (oblast, místnost, postava) a stiskněte tlačítko s obrázkem složky (Přidat do „mých stažených souborů“).

Poté spusťte hru a najděte ve své knihovně vše, co bylo dříve přidáno ke stažení na webu galerie Origin. Hra musí být připojena k síti.

Čtěte také: Prostředky ochrany před potenciálními hrozbami

Jak stáhnout a nainstalovat dům pro Sims 4 z této stránky bez připojení k Origin ↑

Existuje alternativní způsob instalace dalšího obsahu ke stažení do Sims 4, v našem případě sekcí z tohoto webu.

Jak stahovat a instalovat domy v Sims 4

  1. Na stránce s popisem domu najdeme na konci záznamu velké červené tlačítko s nápisem: „Stáhnout dům“, klikněte na něj a stáhněte si soubor do počítače z disku Yandex.
  2. Najdeme stažený soubor, rozbalíme jej z archivu, otevřeme a vidíme mnoho (7-10) souborů s nesrozumitelnými příponami (.bpi, .trayitem a .blueprint — písmena za tečkou).

Důležité! Aby bylo možné dům nainstalovat, verze hry nesmí být starší než ta, ve které byl dům vytvořen.

Zajímavé:  Jak rychle mít sex v The Sims 4 pomocí kódu.

No, to je vše, omlouvám se, jestli to nebylo moc krátké. A klidně pište komentáře a dotazy, pokusím se na vše odpovědět. Ahoj všichni!

320 Odpovědí na „Jak stáhnout dům v Sims 4“

Ahoj. Nemohu stáhnout žádnou z vašich budov. Stahuji to přes Disk Google, nejsem registrován na Yandex. Hraju na piráta.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»