Dům

Jak se přestěhovat do jiného domu ve VS Sims 4

Stěhování domů může mít v The Sims 4 mnoho významů, protože hráči mohou buď přestěhovat pozemek a ubytovat své rodinné životy, nebo jednoduše přestěhovat domácnost. Každá procedura má několik metod k provedení v kombinaci s různými parametry, které mohou vařiči měnit podle svých preferencí. Mějte na paměti, že každý postup má určitá omezení a zakázané akce.

Stěhování domu v The Sims 4 obvykle vyžaduje určité množství Simoleonů, pokud hráči nahrazují starší dům větším. Nemluvě o tom, že mohou ušetřit nějaké peníze tím, že se nastěhují do stejného domu s jinou rodinou.

Stěhování domu nemusí vždy znamenat přestěhování budovy v The Sims 4, může to také znamenat přestěhování rodiny, určitých Simíků do jiného domu nebo dokonce pokojů. Tato metoda je docela jednoduchá, protože ji lze použít za jakýchkoli okolností při přesouvání domu v The Sims 4. Navíc mít více světů je možná nejlepší vlastností hry, protože Simmerové si mohou vybrat konkrétní dům a přesunout ho do jiného světa, čímž se změní scenérie a obeznámenost s novými simíky. Z toho vyplývá, že vědět, jak se v The Sims 4 pohybovat, se vám bude při postupu hrou určitě hodit.

Jak přesouvat domy v The Sims 4

V The Sims 4 existují čtyři hodnoty pro stěhování domů; Změna umístění domu, přestěhování domu, přestěhování rodiny a přestěhování domu do jiného světa. Kromě stěhování domů můžete v The Sims 4 přesunout pouze jednu nebo více místností do jiné budovy.

Zajímavé:  Jak vykrást dům v The Sims 4.

Změna umístění domu

Chcete-li změnit umístění domova, přejděte do režimu sestavení a vyberte možnost „Uložit do mé knihovny“ uprostřed horní části obrazovky (ve tvaru složky se šipkou). Poté přejděte do Menu, Správa světů, Galerie, vyberte uložený dům a vyberte místo, kam jej umístíte.

Pozemek musí mít přesně stejnou velikost jako dům, například pokud je 20×15, měl by mít pozemek 20×15. Mohlo by to být větší, ale to by hráčům ponechalo spoustu místa navíc. Simmers může také nahradit prázdný dům zachovalým pozemkem. Pro ty, kteří chtějí změnit polohu neobydleného domu na jiný svět v The Sims 4, jednoduše někoho přesuňte a opakujte výše uvedené kroky.

Mít v domě nenahraditelné předměty, jako jsou obrazy nebo vylepšené předměty (díky nějaké další dovednosti v The Sims 4), nezůstane s rodinou, když se odstěhují. Otevřete tedy svůj inventář v režimu Build Mode a odložte všechny důležité předměty, které nelze nahradit.

Změna polohy domu

V režimu Build v The Sims 4 vyberte možnost Přesunout dům v horní části obrazovky uprostřed, která vypadá jako znaménko plus (+). Zde mají Simmerové možnost změnit polohu domu nebo pozemku. To poskytuje větší svobodu při stavbě nebo renovaci domu, protože jej lze přesouvat nebo otáčet.

Stěhování do domu

  • Přejděte do nabídky „Spravovat světy“ a klikněte na požadovanou domácnost. Poté klikněte na možnost Více (.), vyberte Přesunout dům a poté vyberte jiný dům nebo prázdný pozemek.

  • Pomocí telefonu libovolného Simíka v levém dolním rohu klikněte na kategorii Cestování a poté vyberte Přesunout dům.

  • Z nabídky World Management vyberte možnost Správa domácnosti v pravém horním rohu. Tato nabídka zobrazuje všechny rodiny, které Simmers vytvořil nebo hráli v současném světě. Vyberte si požadovanou domácnost a umístěte ji na vámi požadovaný pozemek nebo dům.
Zajímavé:  Jak vystěhovat dům v The Sims 4.

Stěhování domu do jiného světa

Chcete-li přestěhovat domy v The Sims 4, postupujte takto:

  • Zadejte web, kde se požadovaný dům nachází, a klikněte na ikonu složky.
  • V galerii vyberte «Uložit množství».
  • Vraťte se do sekce Manage Worlds a kliknutím na ikonu v levém horním rohu vyberte Return to World.

  • Vyberte požadovaný svět, poté vyberte příslušnou stránku a klikněte na „Vytvořit“.
  • Otevřete galerii a vyberte uložený dům, který umístíte na svůj pozemek.

Někdy hráči najdou perfektní domov se správným počtem pokojů a koupelen. Je tu však jeden malý problém: dům může být ve špatném světě. Například StrangerVille není ideálním místem k životu, pokud hráči neplánují vyřešit záhadu světa, protože se setkají s mnoha obyvateli města, kteří se plíživě procházejí a mluví o „matce“.

Stěhování místnosti

Jak hráči vědí, k vytvoření domu musíte postavit několik místností a propojit je dohromady. Při stěhování domu v The Sims 4 Simmerové ve skutečnosti přesunou všechny místnosti na jiné místo. Stěhování místnosti je podobné jako stěhování domu nebo rodiny v The Sims 4.

Stačí si vybrat požadovanou místnost a uložit ji samostatně do galerie. Dále zamiřte do požadované budovy nebo prázdné oblasti a otevřete Galerii. Umístěte místnost vedle jiných místností, abyste dokončili dům. Mějte na paměti, že je také možné jednoduše přesunout místnost ve stejné sestavě, pokud se Simmersovi nelíbí její původní poloha. Vyberte požadovanou místnost a stisknutím tlačítka + ji můžete volně pohybovat.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»