Charakter

The Sims 4 postavy z Naruta

BY Marco Ibarra Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme získat malou provizi bez dalších nákladů pro vás. (Další informace).

Naruto Conversion mod pro Sims 4

The Sims a Naruto možná nemají téměř nic společného. Přesto jsem si nemohl pomoct, ale zajímalo mě, jestli existují nějaké dobré Naruto mody ke stažení pro novou postavu Sims.

Moje hledání mě přimělo projít se po spirále Blogspot, Tumblr a The Sims Resource a cestou jsem narazil na desítky Narutových outfitů a CC.

Jak si dokážete představit, jsem velmi spokojený s tím, co jsem našel. Co mě ale překvapilo nejvíc, byl fakt žádný obsah které jsem zde uvedl, mi přijde nekvalitní.

Všechno tohle CC opravdu zapůsobilo na Naruto atmosféru. A miluji to.

Většina anime modů pro TS4 má tendenci být všude. Ale pokud jste skalní fanoušek Naruta a hledáte nějakou zábavu se Sims, tak si to užijte!

15. Naruto oči, vousy a pečeť

Naruto Eyes, Whiskery a Seal Sims 4 CC

Začínám seznam se základním modem, který přidává několik „make-upových“ kousků obsahu Naruta.

Ve hře tak můžete mít jeho oči, stejně jako prokletého tuleně a jeho vousky.

Zajímavé:  Jak si vybrat novou postavu v The Sims 4.

Poznámka: Kyubi zde není součástí prokleté značky. Ale může to být jinde online!

14. Itachi & Kisame

Itachi & Kisame CC pro Sims 4

Pamatuji si, že jsem na svém Pinterestu viděl vyskakovat název tohoto modu a nejprve jsem ho zavrhl.

«Určitě neexistuje způsob, že by někdo v této hře skutečně vytvořil Kisame, natož jeho Samehadu.» Chlapče, mýlil jsem se.

Tvůrci tohoto modu se to podařilo dokonale zaveďte do hry Itachiho i Kisameho. A zdá se, že to trvalo tohoto výrobce CC mnoho práce. Ale rozhodně se to vyplatí!

13. Balíček hraček Naruto

Snímek obrazovky Naruto Toys Pack Sims 4

Možná to není nejpropracovanější CC, ale tohle se k The Sims skutečně hodí k dokonalosti.

Přidává figurky postaviček Naruto, takže si vaše simíkové dítě může hrát s Kakashim a Narutem a vytvářet si vlastní dobrodružství pomocí své fantazie. Jak zábavné!

12. Oblečení Naruta Uzumakiho

Naruto Uzumaki

Přidejme do Sims oblečení, které Naruto nosil jako dítě (pro děti). Zní to zábavně, že?

Pak připočtěme oblečení, které nosil jako dospělý v Shippudenu (pro dospělé). Teď mluvíme.

Všechna síťovina a oblečení jsou fantasticky zpracované a váš Simík se díky nim bude cítit fyzicky co nejblíže postavě Naruta.

11. Oblečení a vlasy Nara Shikamaru

Nara Shikamaru Oblečení a vlasy CC pro Sims 4

Vím, že až do Shippudenu se do postavy Shikamaru málokdo příliš rýpal.

Ale miloval jsem ho během prvních dnů série, když vyšel Ultimate Ninja Storm.

Tento mod má místo na mém seznamu ze dvou důvodů: za prvé, že naprosto miluji Shikamaru, a za druhé? Mod vlastně je opravdu povedené.

Vlasy jsou na fleku a oblečení vypadá fantasticky.

Člověk má opravdu šanci obléknout se jako Shikamaru sám a užít si každou vteřinu.

10. Pět oblečení Naruto

Snímek obrazovky Five Naruto Outfits Sims 4 CC

Pokud si chcete vytvořit simíka vypadajícího jako Naruto, nebo pokud chcete, aby se váš simík oblékal jako samotný muž, budete si chtít stáhnout tento mod.

Zajímavé:  Jak přesídlit jednu postavu v The Sims 4.

Dodává se s 5 různými oblečeními, které Naruto v této sérii nosí, přičemž každé oblečení představuje jiný typ sezónního oblečení ve hře, které se hodí k vašemu Simíkovi bez ohledu na počasí.

Když jdete spát, oblečte se jako Naruto. Nebo to udělejte, když odcházíte do práce – tento mod vám umožní stát se chodícím obrazem oblíbeného Konoha shinobi každého.

9. Kariéra Naruto Ninja

Naruto Ninja Career Sims 4 CC

Pravděpodobně nejkompletnější kariérní mod Naruta. Ale na tomto seznamu to není lepší místo, protože jsem blázen do ANBU a našel jsem o něm další mod, který se mi líbí víc než tento (pokračujte ve čtení, abyste jej našli!)

V každém případě vám tento mod Naruto Ninja Career umožňuje vybrat si jakoukoli profesní dráhu že by shinobi následoval ve světě Naruta.

Budete se moci stát instruktorem akademie, vžít se do života zlotřilého ninji nebo jít po stopách Tsunade a stát se nejprominentnějším lékařským ninjou, jakého kdy svět viděl.

Vaše volba, vaše crossover dobrodružství!

8. Naruto mužské tetování

Naruto Male Tattoos CC pro Sims 4

Dobře, tento mod je vlastně zatraceně cool.

Je to kompilace 10 různých Naruto tetování, která se podobají znaménka, která má mnoho postav v sérii.

Budete moci otřást tím skvělým symbolem Anbu nebo značkou na čele Hyuuga (to se dobře hodí i s modem Byakugan eyes, který je zde uveden).

Budete také moci otřást těmi prokletými známkami, které má Naruto, stejně jako Senninskými známkami, které získá po tréninku s Jiraiya.

Docela skvělý a velmi kompletní mod TS4!

7. Kariéra Naruta ANBU Black Ops

Naruto ANBU Black Ops Career Sims 4 CC

Pokud jde o kariérní mody, je to pravděpodobně ten, který se ke hře opravdu vůbec nehodí.

Zajímavé:  Jak změnit postavu, která není hráčem v The Sims 4.

Chci říct, žijete uprostřed města. ale najednou odejdete do práce a provádíte tajné vraždy pro Hokage? Jo, nekoupím to. Ale můj Sim je!

Tato kariéra je opravdu dobře udělaná a přizpůsobuje se potřebám každého, kdo se chce cítit více ponořen do vesmíru Naruta.

Výplaty jsou také úžasné, začínají na 100 $ za hodinu na první úrovni.

6. Nálepka na zeď Naruto Chibi

Nálepka na zeď Naruto Chibi CC pro Sims 4

Podívejte se, pro The Sims 4 existují desítky samolepek Naruto na zeď.

Ve skutečnosti existuje tolik sad CC, že jsem se rozhodl jednu přidat sem, ale pokud jste vybíraví, klikněte na Google a pokračujte v hledání. Věř mi, je toho hodně.

Bez ohledu na to jsem se rozhodl přidat tuto nálepku Naruto Chibi CC do svého seznamu, protože se zdá, že se ke hře hodí. Já vím, říkejte mi, že jsem blázen.

Jen si myslím, že kresba chibi je opravdu Sim-friendly. A měl by se hodit do každého pokoje vašich dětí. Více než obrázek Itachiho nebo Kakashiho (ty nálepky však najdete i na interwebech).

5. Tričko Naruto

Snímek obrazovky Naruto T-Shirt Sims 4 CC

Myslím, že je fér říci, že každý fanoušek Naruta miluje Jiraiya. A sledovat ho, jak padá, byla jedna z nejbolestivějších událostí, která se v žádném anime odehrála, co jsem kdy viděl.

Starý dobrý Ero-Senin byl vždy zdrojem radosti. A jedna z nejpozoruhodnějších postav franšízy.

A s tímto modem bude váš Simík moci nosit legrační košili s natištěnou kresbou!

Jen mějte na paměti, že tato košile je dodávána se skutečnými, nesimulistickými písmeny. Takže tady trochu ztráty ponořením.

Bylo by perfektní, kdyby se to přizpůsobilo světu Simíků, ale v tomhle životě člověk nemůže mít všechno.

Zajímavé:  Jak změnit jméno postavy v The Sims 4.

4. tílko Uchiha (muži a ženy)

Uchiha Tank Top CC pro Sims 4

Klan Uchiha mohl projít nepředvídatelnou tragédií poté, co Itachi zavraždil všechny členy klanu (kromě jeho malého bratra Sasukeho).

Nicméně, jakkoli temná může být historie Uchihy, neznamená to, že by nebyli jedním z nejúžasnějších symbolů ve světě Naruta.

Pořiďte si toto tílko na kteréhokoli ze svých simíků. Pak si užijte módní výhody příslušnosti ke klanu Uchiha, mínus celá zkouška „vaše rodina zemře“.

3. Klasické anime plakáty

Klasické anime plakáty Sims 4 CC

Plakáty Fairy Tail, Bleach, Naruto, Pokémon, Death Note a One Piece jsou tu, aby okořenily pokoj vašeho Simíka.

Možná dokonce pomoci vytvořit webový domov vašich snů.

Nezáleží na tom, jestli je váš Sim teenager, který miluje anime, nebo máte dospělého fanouška vše související se světem japonské animace. Tento mod by jim měl umožnit vyjádřit svou fandom lásku tím nejlepším možným způsobem.

Spamujte stěny ložnice svého Simíka anime plakáty. To by mělo udělat. něco.

2. Sharingan Eyes

Snímek obrazovky Sharingan Eyes Sims 4 CC

Pravděpodobně můj oblíbený mod na tomto seznamu, tato krása zahrnuje všechno Sharinganských očí, které se objevily od začátku Naruta do konce Shippuden.

Myslím, že tento mod mohl obsahovat samotný Mangekyo Sharingan a stejně bych ho pravděpodobně hodnotil velmi vysoko.

Ale když tu vidím tolik Sharinganových očí, naprosto se mi to líbí.

Ciťte se jako skutečný Uchiha nebo dejte svému Simíkovi podivný příběh na pozadí, kde ukradl obě Obitovi oči – nezáleží na tom, jaký typ podivné fanfikce chcete do své hry vložit, toto je mod, se kterým to uděláte.

1. Byakugan

Byakugan CC pro Sims 4

A jsme tady: tento úžasný mod vám umožní cítit se jako skutečný Hyuuga s Byakuganem, který váš Sim může mít neustále aktivovaný. I když to nechceš.

Zajímavé:  Jak poslat postavu do práce v The Sims 4.

Jako malé vyloučení odpovědnosti však tento mod není zahrnují skutečné Byakuganské síly.

Ale zařazuji ho jako číslo 1 do mého seznamu, protože je to jeden z těch očních modů, které se do hry docela dobře hodí – i když nejste skalní fanoušek Naruta.

Chci říct, že tyto oči by mohly snadno projít jako nějaké běžné CC (a nějaký podivný obsah), které se často objevují na stránkách TS4 CC. Takže pokud jste vůbec fanoušky anime, tyto oči stojí za vyzkoušení.

Procházet: Seznam videoher Naruto The Sims 4

Marco Ibarra

Videohry, narozené v první polovině 90. let, jsou součástí mého života od doby, kdy mě táta seznámil s Age of Empires I. Jsem absolventem Mass Communications se specializací na marketing a také jsem hardcore hráč. Mým cílem je přinášet vám kvalitní obsah, abyste mohli ze svých her vytěžit to nejlepší a posunout svůj zážitek na další úroveň!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»