Charakter

Jak vzkřísit postavu v The Sims 4 rjl

Odpověď od Yamila Agasamedoviče[guru]
Nevím o čtvrtém, ale ve druhém a třetím se poblíž vašeho domu objevil nějaký druh křenu a zdálo se, že vás vzkřísí za peníze. Nepamatuji si přesně, proč jsem ho vzkřísil, ale objevil se.

Odpověď od Anna Novoselová[nováček]
Chcete-li Simíka vzkřísit, proveďte následující kroky: • Dosáhněte úrovně 10 v Mistrovství psaní
• Dokončete aspiraci na „nejprodávanějšího autora“.
• Napište „Book of Life“ do počítače
• Jakmile je kniha dokončena, klikněte na tlačítko a „zachyťte epickou ságu“. » poblíž Sim
• Musíte „zajmout Spic Saga“ Simíky, než zemřou
• Když Simík zemře, použijte na knize interakci „Spouštěč“.
•Sim se vrátí k životu, jako by nikdy neodešli
Tento proces lze provést na více postavách, s více knihami. Neexistuje žádný limit na určitý počet Knihy života.

Odpověď od Mary Poghosyanová[nováček]
Existují 2 způsoby, ale já používám jednoduchou metodu:
• V The Sims 4 jsem se naučil další způsob, jak vzkřísit Simíka. Tuto metodu samozřejmě nikdo nezná a na internetu jsem se o ní nedozvěděl. Takže vaše postava zemřela? Nic. (Lze fungovat pouze s doplňkem „Jdi na túru!“). Potřebujete vyrazit na túru s jinou postavou a podívat se na své přátele, váš oblíbený Simík, který zemřel, tam určitě bude, jen bude vypadat jako duch. Musíte kliknout na postavu a zobrazí se „pozvat na dovolenou“. Musíte kliknout na toto tlačítko. Jdeš se podívat na záchod, (měl jsem tam simíka), něco udělá, bude z něj duch. Musíte zadat kód: TestingCheats True. Po tomto kódu, kliknutím na zesnulou postavu (nezapomeňte kliknout na postavu spolu s Shift), budete mít „přidat do rodiny“. Přidáte do rodiny postavu a vrátíte se domů, po návratu domů musíte zadat kód: sims.add_buff ghostly. A vaše mrtvá postava se stane duchem pouze na 4 hodiny, ne více. Uplynuly 4 hodiny a vaše postava se stala člověkem. Bude to fungovat, zkontroloval jsem.
• Dosáhněte dovednosti psaní (úroveň 10) a napište knihu života. Musíte zavolat ducha pomocí knihy života a přidat ho do rodiny, můžete ho přidat do rodiny pomocí vývojářského kódu. Poté musíte dosáhnout úrovně 10 ve Vaření a Gourmet Cooking, poté musíte vařit ambrózii. Ambrosia může být připravena pomocí těchto předmětů: Skalár, Death Flower, Potion of Youth.

Zajímavé:  Jak přidat postavy do The Sims 4.

Odpověď od Nana1351[aktivní]
nefunguje on nepřijde
Odpověď od Odpověď 22[guru]

Ahoj! Zde je výběr témat s podobnými otázkami a odpověďmi na vaši otázku: Vzkříšení postavy v The Sims 4 Jak vzkřísit SMS v The Sims 4?

Zvířecí studna: Jak odemknout vršek (vysvětlení použití)

Jste dokončovač? Rozhodně byste si měli pořídit Top v Animal Well.

By Karan Pahuja Aktualizováno na 20

Animal Well Jak odemknout horní část a její použití

Pokud hledáte každou položku, měli byste získat Top v Animal Well. Jedná se o velmi důležitou položku, kterou budete potřebovat zejména v případě, že hledáte 100% hru. Jeho hlavním účelem je prolomit oblasti, které jsou přístupné, ale nemůžete vstoupit normálními prostředky. Není však přesně k dispozici, abyste si ji mohli vyzvednout. Takže zde je to, co potřebujete, abyste v této hře odemkli Spinning Top.

Jak získat vrchol ve zvířecí studni

Potřebujete 32 vajec, abyste otevřeli dveře s truhlou, která obsahuje vršek. Proto musíte prozkoumat každou oblast na mapě, zvláště poté, co najdete nové předměty, jako je Bubble hůlka, které usnadňují průzkum nebo vám umožní dostat se na nová místa. Za předpokladu, že jste nasbírali potřebnou částku, postupujte následovně:

  1. Jděte do pokoje Páv který má polici, která ukazuje sbírku vajec v pozadí.
  2. Jakmile se dostanete sem a budete mít 32 vajec, uvidíte, že se dveře do třetího patra v levé horní části automaticky otevřou.
  3. Použijte svou bublinkovou hůlku k vytvoření bublin a použijte je jako plošiny, abyste dosáhli na podlahu.
  4. Jděte doleva a najdete truhlu.
  5. Otevřete ji a dostanete Top.

Jak používat Top

Jak již bylo zmíněno dříve, nástroj Top lze použít k ničení podlah a dosažení skrytých oblastí. Podlahy budou vypadat zničeně, protože mají praskliny. Kdykoli narazíte na takovou oblast, musíte jednoduše otevřít inventář nástrojů a vybrat Top. Nyní to spusťte na podlahu. Mělo by to prolomit a odhalit vám novou oblast, kterou můžete prozkoumat.

Zajímavé:  Jak můžete vzkřísit postavu v The Sims 4.

To je v podstatě vše o tom, jak můžete získat a používat Top v Animal Well. Pokud vás tato hra zaujala, měli byste se také podívat na našeho průvodce, jak na to pořiďte si UV lampu. Toto je další užitečný nástroj podobný Top. Podívejte se také, jak můžete rozbít skleněné tvárnice.

Karan je milovník Soulsborne, který vyrostl na klasikách NES jako Contra, Mario, Zelda, Kirby, Megaman a na seznamu dalších her, které pokračují. Také má rád FPS hry jako Overwatch 2 a Valorant. V současné době vede Cammy ve Street Fighter 6, zatímco experimentuje s některými postavami Zaklínače v Diablu 4. A pokud potřebujete pomoc s nějakými souboji s bossy ve hře, je to váš chlap!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»