Charakter

Jak přidat starší postavu do The Sims 4

Stáhněte si Better Elders Mod pro Sims 4 – „Better Elders“

Mnoho hráčů se správně domnívá, že vývojáři Sims 4 přidali do hry příliš málo aktivit pro starší postavy. A to je pravda – většina hry je zaměřena speciálně na mladé Simíky. Mod Better Elders přidává do The Sims 4 další možnosti pro starší Simíky! Nyní mají své vlastní akce, pečovatelské domy, speciální interakce a dokonce i osobnostní rysy!

Konečně budou mít prarodiče své vlastní osobnostní rysy a témata ke konverzaci! Mnoho hráčů se správně domnívá, že vývojáři Sims 4 přidali do hry příliš málo aktivit pro starší postavy. A to je pravda – většina hry je zaměřena speciálně na mladé Simíky.

Stáhněte si Improved Old Men pro Sims 4

Mod je kompatibilní s verzí hry 1.79 a vyšší, pokud není uvedeno jinak.

Tento mod byl přeložen do ruštiny! Aby se překlad objevil ve hře, stáhněte si lokalizační soubor a archiv s modem. Rozbalte archiv a umístěte všechny stažené soubory do složky Mods.

Co je přidáno do nejnovější aktualizace?

Aktualizováno na nejnovější opravu (1.79). Přidány překlady do italštiny a portugalštiny.

Co tento mod přidává?

Mod Better Elders přidává pro starší postavy rozmanitější hratelnost, aby vytvořil hlubší herní zážitek. Do hry přidává nové charakterové vlastnosti, události, životní cíle, interakce a mnoho dalšího. Ale nezapomeňte, že mod je stále ve vývoji. Proto bude dostávat pravidelné aktualizace, které opraví chyby a přidají nové funkce.

Zajímavé:  Jak vyrůst jako postava v The Sims 4.

Nové charakterové vlastnosti

Milující dědeček (milující babička)

Prarodiče s touto vlastností mohou využít interakci Rozmazlit vnouče v kategorii Přátelská interakce a dát svým vnoučatům peníze na hračky. Tato osobnostní vlastnost umožňuje Simíkům sladce komunikovat s dětmi a poskytuje rozmary, které byste očekávali od dobrého prarodiče.

Nevrlý dědek

Starší Simíci s touto vlastností mohou na dítě nebo dospívajícího použít akci Zničte naděje a sny. To také dává postavě další rozmary.

Vyčerpaný

Děti nebo teenageři, jejichž sny ničí Grumpy Old Men, získají tento další osobnostní rys. Tato vlastnost někdy Simíky mrzí, protože jejich sny byly rozdrceny v raném věku.

Nové interakce

S tímto modem budou mít starší Simíci více speciálních interakcí. Existuje několik přátelských akcí, které mohou staří lidé použít vůči jiným postavám:

  • „Požádejte svůj telefon o opravu“
  • «Pomlouvání sousedových dětí»
  • «Hýčkejte svého vnuka»
  • «Zničte naděje a sny»
  • «Stěžujte si na technologii»
  • «Vypadni z mého trávníku!»

V závislosti na povahových rysech vašeho staršího Simíka budou moci využívat další interakce.

Pokud je váš starší simík například orientovaný na rodinu, může také použít:

  • «Dejte rady do života»
  • „Vyprávějte příběhy starých časů“

Pokud má váš Simík cholerický rys, může používat interakce jako:

  • „Kritizovat moderní hudbu“
  • «Dejte nevyžádané rady»

Je tam ještě pár interakcí, ale bude zajímavější, když je prozkoumáte sami. Většina pozitivních osobnostních rysů odemyká pozitivní interakce, zatímco negativní rysy odemykají negativní interakce.

Nové události

Odpolední svačina. Pozvěte přátele a rodinu na čaj, dobroty a drby!

Večer osamělých srdcí pro seniory. I staří lidé potřebují lásku!

Setkání válečných veteránů. Respektujte své statečné veterány Simíky! Tato událost vyžaduje rozšiřující balíček City Living.

Zajímavé:  Jak vytvořit postavu v The Sims 4 na PS4.

Herní večer. V The Sims 4 sice bingo nemáme, ale starší Simíci si pořád zaslouží trochu zábavy!

Nová vlastnost pro parcely

Středisko seniorů

Tato vlastnost šarže automaticky přitáhne starší Simíky na pozemek. Na něm vaše postavy dostanou šťastný nebo nepříjemný buff v závislosti na jejich věku. Pracovníci webu budou nyní také pomáhat starším Simíkům vařením, úklidem a interakcí s nimi.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»