Charakter

Jak naverbovat postavy v The Sims 4

sims 4 vojenská kariéra

The Sims Vojenská kariéra je něco, co je součástí série Sims od první hry. Nadále se objevoval v The Sims 2, The Sims 2 konzolové hře, The Sims 3 a nakonec The Sims 4. Do TS4 nebyl přidán až do DLC The Sims 4: StrangerVille. Pokud ji nemáte, musíte si ji zakoupit, jinak nebudete moci nechat svého simíka připojit se k této kariéře. Pokud nepoužíváte mod, samozřejmě.

Chcete-li zakoupit balíček hry Strangerville, klikněte sem.

Základní požadavky na dovednosti pro vojenskou kariéru v TS4

Takže jakmile budete mít Strangerville DLC, nebo pokud už ho máte, další věc, na kterou musíte myslet, je zajistit, aby váš simík měl správnou sadu dovedností, aby se mohl připojit k vojenské kariéře v TS4. Existují určité dovednosti, které potřebujete pro základní kariéru, pobočku operátora krytu a pobočku důstojníka. Záleží jen na tom, do které z nich máte v plánu jít.

 • Fitness: Fitness dovednosti by měly být dané a očekávané, protože chcete, aby váš Simík šel do armády. To je potřeba pro základní kariéru od úrovně 1 až po úroveň 5. Na 5. úrovni základní kariéry musí být úroveň fitness sims 6 nebo vyšší.
 • Logika: Simík potřebuje logické dovednosti pouze v případě, že má v plánu přejít do větve skrytého operátora. To v podstatě znamená, že jste špión, takže by to nemělo být překvapivé. Aby se Simík dostal na konec této větve, bude muset maximalizovat své logické dovednosti na úrovni 10. Jak jinak můžete být efektivním špiónem?
 • Charisma: Dovednost charisma je potřeba, pokud váš simík přechází do větve důstojníka. Pokud v okamžiku, kdy dosáhnete úrovně 10 v této kariérní větvi, nezvýšíte své charisma simů na úroveň 9, nepočítejte s povýšením.
Zajímavé:  Jak změnit charakterový rys postavy v The Sims 4.

Začátek

Hej, každý musíme někde začít a tvůj simík se neliší. Prvních 5 úrovní vojenské kariéry v Sims 4 je stejných bez ohledu na to, do jaké větve se váš simík nakonec rozhodne jít.

Úrovně vojenské kariéry:

 • Úroveň 1: Raw Recruit vyžaduje kondiční dovednost úrovně 2. Váš simík bude pracovat brzy ráno, pět dní v týdnu. Tvůj simík je v podstatě grunt. Raději poslouchejte svého velícího důstojníka!
 • Úroveň 2: Soukromá čtvrtá třída znamená, že se propracováváte nahoru, ale stále se musíte zodpovídat důstojníkům nad vámi. K dosažení povýšení je vyžadována úroveň 3 zdatnosti.
 • Úroveň 3: Absence desátníka zní docela dobře. Desátník je o stupeň výše než vojína. Abyste se dostali na další úroveň, potřebujete úroveň 4 zdatnosti.
 • Úroveň 4: Seržant Minor se hlásí do služby! Konečně se někam dostáváte a můžete si objednávat ty grunty kolem! Jak se věci změnily. Chcete povýšení? Je potřeba úroveň 4 zdatnosti.
 • Úroveň 5: Praporčík je poslední úrovní základní kariéry. Pokud chcete být schopni přejít na jednu ze dvou dostupných větví, je zapotřebí úroveň 6 fitness.

Skrytá pobočka operátora

pobočka skrytého operátora vojenská kariéra ts4

Jednou z větví, ke kterým se váš simík může připojit, je pobočka Covert Operator Branch. Vzpomeňte si na Jamese Bonda, ale s buzz cutem a ve vojenských kombinézách.

 • Úroveň 6: Evidence Eraser je docela samozřejmý. Zajistí, aby se nic nedostalo na veřejnost. Chcete hromadnou paniku? Abyste se dostali na další úroveň, logika musí být úroveň 4.
 • Úroveň 7: Conspiracy Squelcher zní trochu chaoticky, takže pokud toužíte mít tuto úroveň za sebou, musíte svou logiku dostat až na úroveň 6.
 • Úroveň 8: Cladentine Investigator zní o něco lákavěji než poslední úroveň. Chcete jít dál? No, logika je lepší do úrovně 8.
 • Úroveň 9: [Redacted] je další úroveň. Ne, neupravovali jsme to. Je doslova redigován. Je to tak přísně tajné, že ani vy, hráč, nemůžete vědět, co váš simík dělá. Abyste se dostali na konečnou úroveň, musí být logická dovednost maximalizována.
 • Úroveň 10: Sim-in-Black je level 10 této větve. Bohužel nepřichází s jedním z těch efektních zařízení, které vymazávají paměť jako ve filmu Muži v černém. Nebo ano? Opravdu si nemůžu vzpomenout.
Zajímavé:  Jak můžete změnit svou postavu v The Sims 4.

Pobočka důstojníka

důstojnická pobočka vojenská kariéra ts4

Další větev, do které může váš simík vstoupit, je důstojnická větev, kde se skutečně stanete jedním s armádou.

Úrovně důstojnické pobočky

 • Úroveň 6: Fourth Lieutenant je začátek tohoto kariérního odvětví. Stále máte určitý stupeň respektu, i když se musíte lidem zodpovídat. Chcete-li získat povýšení, charisma musí mít úroveň 5.
 • Úroveň 7: Odvážný kapitán znamená, že jste konečně získali hodnost kapitána! Abyste se dostali na další, vaše charisma musí být úrovně 6.
 • Úroveň 8: Podplukovník má na to pěkný prstýnek, že? Na této úrovni budíte ještě větší respekt než kdy jindy. Chcete více respektu? Vaše charisma musí být na úrovni 8.
 • Úroveň 9: Brigádní generál: Brigádní generál, který není snadné napsat nebo říci, abych byl upřímný, ale zní to fantasticky. Pokud se chcete dostat na poslední hodnost, ujistěte se, že vaše charisma je maximální na úrovni 10.
 • Level 10: Grand Marshal je nejvyšší úrovní této pobočky. Konečně jste to dokázali a stali jste se nejvyšším úředníkem v armádě. Když projdete dveřmi, respekt je od lidí okamžitý.

Závěrečné myšlenky

vojenská kariéra sims 4

A tady to máme všichni vaši milovníci simů. To je vše, co potřebujete vědět o vojenské kariéře v TS4. Pamatujte, že svého simíka nemůžete do této kariéry dostat, pokud nemáte DLC Strangerville, takže se ujistěte, že ho máte.

Pozdravujeme vaši obětavost.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»