Rodina

Jak přidat do své rodiny poustevníka v Sims 4

S balíčkem Paranormal Stuff Pack vyvolali The Sims 4 Bonehildu ze záhrobí, ale přivedli s sebou také přítele-ducha Guidryho. Můžete ho přivést do svého domova různými způsoby, od prostého bydlení ve strašidelném domě až po oklamání systému, aby se Guidry stal členem rodiny. Takhle to je!

Jak přivolat Guidryho v The Sims 4?

Možná vás zajímá, jak přimět Guidryho, aby se objevil se spoustou milostných řečí a zářící růžovou aurou. Naštěstí existují dva způsoby a jedním z nich je použití střední dovednosti představené v balíčku Paranormal Stuff Pack. Druhý podniká mnohem pasivnější akci, aby získal Guidryho přítomnost.

Spawn Guidry bez Paranormal Investigator

Guidry se může za určitých okolností objevit, pokud nemáte zájem udělat ze svého Simíka vyšetřovatele paranormálních jevů. Když se přestěhujete do nového domova, sledujte domy s Dům s duchy hodně funkce. Guidry rád nezávazně zabloudí na tato parkoviště druhou noc poté, co jste se přestěhovali. Poté přichází a odchází, jak se mu zlíbí. Nicméně z toho, co jsme viděli, se vrací každou noc po svém prvním vystoupení.

Volání Guidryho na sezení

Chcete-li přivolat Guidryho prostřednictvím sezení, musíte mít Simíka, který ano seanční stůl nebo umí relační kruh. Jakmile zvýšíte svou průměrnou dovednost na požadovanou úroveň, budete mít příležitost ho přivolat. Pokud přemýšlíte, zda byste měli použít jedno nebo druhé, není v tom žádný významný rozdíl. seanční stůl mnohem dražší ale umožňuje vám provádět sezení, aniž byste zašli příliš daleko do průměrné dovednosti. Ouija Circles však lze provádět kdykoli a stojí pouze pět Simoleonů.

Připojeno: Jak napsat píseň v The Sims 4 — Profesionální herní průvodci

Jak přidat Guidryho do své rodiny v The Sims 4

Přidání Guidryho do vaší rodiny zajistí, že bude vždy bydlet na vašem pozemku, bude ovladatelný a bude komunikovat s vaší rodinou. Vzhledem k tomu, že se jedná o cheatovací funkci, mějte prosím na paměti, že se mohou vyskytnout chyby a že zkušenost je zřídkakdy perfektní nebo bezchybná.

Zajímavé:  Jak přenést rodinu v The Sims 4 do jiné.

Chcete-li začít, otevřete cheat panel zadáním Ctrl+Shift+C. Poté zadejte pravdu na panel while, který se nachází v levém horním rohu obrazovky. Pak jděte do Guidry a Shift+kliknutí na jeho těle. Nakonec vyberte Přidat do rodiny možnost přidat Guidry do vaší rodiny Sims 4.

Chcete se dozvědět více o The Sims 4? Pokud ano, podívejte se na průvodce Jak zvětšit a zmenšit objekty – Průvodce změnou velikosti The Sims 4 v Průvodcích pro hry.

Přidat komentář Zrušit odpověď na komentář

Chcete -li přidat komentář, musíte být přihlášeni.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»