News

Kde sbírat bobule v The Sims 4

Jahody jsou v The Sims 4 opravdu cenným nástrojem, protože mohou ovlivnit pohlaví vašeho dítěte! Těhotná simínka má dvě možnosti, jak se ujistit, že jejich simík je dívka, první je poslouchat pop music a druhá je jíst jahody!

Jahody jsou vlastně jednou z těch těžších věcí, které se ve hře hledají. Netřou se všude jako některé květiny a jiné věci, takže je důležité na to přijít jak najít jahody v The Sims 4!

Kde najít jahody

První možností, jak najít jahody v The Sims 4, je jít hledat po okolí, kde se objeví vytřené rostliny. Zjistil jsem, že v Oasis Springs se netřou často, takže možná budete mít větší štěstí ve Willow Creek nebo Windenburgu. Toto je pravděpodobně časově nejnáročnější způsob, jak váš simík najít jahodu.

Často jsem našel jahody, které se třou v Magnolia Blossom Park, stejně jako pokaždé, když jsem tam byl skryté místo Sylvan Glade!

Další možnost je k dispozici pouze v případě, že ji máte The Sims 4: Roční období nainstalováno. Můžete si koupit nějaké sezónní balení jarních semen a budete mít slušnou šanci, že uvnitř balení bude jahoda. Tato metoda však může stát trochu peněz, takže buďte připraveni.

Pokud chcete mít velkou rodinu samých dívek, může být chytré dokonce přimět svého simíka, aby začal sázet na svém pozemku nějaké jahody, aby jich měl nikdy nekončící zásobu.

Poslední možnost je k dispozici, pouze pokud máte The Sims 4: Život ve městě nainstalováno. Tento rozšiřující balíček přišel s prodejci, kteří se objeví v různých komunitních partiích, kde si můžete koupit jídlo a různé druhy ovoce a zeleniny. V umělecké čtvrti v San Myshuno je stánek s ovocem a zeleninou, kam si můžete zajít koupit pár jahod! Můžete dokonce sjednat cenu dolů.

Zajímavé:  Jak vyrůst ze štěněte v dospělého psa Sims 4.

Hledání jahod pomocí ladění

Pokud to nechcete ponechat náhodě a hledání jahod vám připadá jako příliš velký problém, můžete to vždy použít cheat na ladění nákupu koupit jahodu z režimu sestavení.

Poté, co použijete koupit cheat na ladění, můžete hledat jahoda ve vyhledávací liště režimu sestavení a hned se objeví!

Závěrečné myšlenky

Jahody jsou opravdu úžasné, pokud zoufale chcete mít dívku a nechcete to nechat náhodě! Rádi necháváte svá miminka náhodě v sims 4? Nebo budete pravděpodobně hledat jahody a mrkev, aby se vám to podařilo?

Taylor O’Halloran

Hraji The Sims od vydání první hry, když mi bylo pouhých 5 let. Je to moje obrovská vášeň už dvě desetiletí a miloval jsem každou jeho minutu. Také miluji psy. A sendviče s grilovaným sýrem. A myslím, že já a Bob Pancakes bychom mohli být přátelé.

Zahradnictví v The Sims 4

Zahradnictví v The Sims 4

Zahradnictví je užitečná dovednost v životě Simíků, která se může stát jak základem povolání, tak pomůckou v každodenním životě postav. Vypěstujte si čerstvé ovoce a zeleninu pro chutná jídla nebo prodávejte, vytvořte si krásnou květinovou zahradu nebo množte vzácné mimozemské rostliny.

Vlu6Y9u.png

 • sběr plodů z divokých rostlin rostoucích poblíž;
 • čtení knih o dovednosti „Zahradnictví“:
  — Práce na zahradě. Svazek 1. Voda, světlo a špína;
  — Práce na zahradě. Svazek 2. Zahradník a zahradnictví;
  — Práce na zahradě. Volume 3. Strange and Forbidden Plant Genetics;
 • sázení rostlin — k tomu je potřeba zakoupit balíčky semen přes volbu Koupit semena na záhon nebo v květináči, přes volbu Koupit dárky v telefonu nebo na počítači přes volbu Objednat. a také nákup ve stavebním režimu v sekci Aktivní rekreace — Zahradnictví. Poté, co se semínka objeví v Simíkově zavazadle, musíte na ně kliknout a vybrat možnost Otevřít balíček semínek, výsledná semínka přetáhnout do květináče, záhonu nebo na zem a zasadit;
 • Ořez bonsají (zakoupeno ve stavebním režimu).
 1. obyčejný
 2. хорошее
 3. výborný
 4. ohromující
 5. perfektní
Zajímavé:  Jak povolit panel v Sims 4.

915Nd8N.png

 • Levnější než 5 dolarů – hnojivo je prakticky k ničemu
 • 5-12 $ – nízká účinnost
 • 12-20 $ – průměrná účinnost
 • 20-50 $ – vysoká účinnost
 • nad 50 USD – maximální účinnost
 • do 30 $ – nízká účinnost
 • 30-100 $ – průměrná účinnost
 • od 100 $ – vysoká účinnost

Základ sbírky — minimum potřebné k získání odznaku za nasbíranou sbírku — tvoří rostliny ze základní hry. Frukton a zakázané ovoce také nejsou vyžadovány pro dokončení sbírky (výzvy s Jasmine Holiday). Zbytek rostlin přišel do hry s doplňky nebo herními sadami. Po dokončení sbírky získá postava odměnu „Jdi, zahradníku!“.

snABRqV.jpg

Existují také 2 druhy rostlin, které nejsou v kolekci vystaveny:
Past na komáry Siksim (IN „Upíři“) a 4 druhy kočičích nip (přídavek „Kočky a psi“).
Sady osiv dostupné k zakoupení ve stavebním režimu:

BAKyJML.png

Místa sbírání rostlin a jejich sezónnost

BkzbNZj.png

Tabulka nezmiňuje kouzelné fazole potřebné k vypěstování zakázaného ovocného stromu – stále je lze získat a proměnit vašeho Simíka v PlantSima. K tomu si můžete koupit balíčky semen Rare Plants – dříve nebo později sesbíráte všechny emocionální fazole a budete je moci zasadit do speciálního pařezu a vypěstovat strom.
Čísla oblastí Willow Creek a Oasis Springs uvedená v tabulce výše jsou uvedena na snímcích níže. Stačí navštívit jakékoli místo v určené oblasti, aby se rostliny vytvořily a začaly růst v celé oblasti. Vezměte prosím na vědomí, že růst a dozrávání rostlin v oblasti probíhá pouze v době, kdy je v oblasti přítomen váš aktivní Simík.

NBkrRku.jpg

hOkD4py.jpg

Roubování a křížení

Od úrovně 5 dovednosti Zahradnictví bude mít postava přístup k akci „Útěk“. Výhonky lze pořídit z jakéhokoli místa a téměř ze všech rostlin (kromě hub, pupenů bonsají a přežvýkavců). Pokud rostlině vezmete 2 výhonky v řadě, zemře. Samozřejmě může být vzkříšen, ale bude vzkříšen jako malý klíček, ze kterého nelze brát výhonky. Rostlina může také zemřít, pokud se o ni příliš dlouho nestará. Odříznutím výhonků z rostliny, na kterou jsou naroubovány další rostliny, získáte původní (první) rostlinu. Všechny rostliny můžete samozřejmě naroubovat na jeden keř, ale může se stát, že nakonec nezískáte žádné plody nebo jich získáte jen minimum. Na jednu je lepší naroubovat ne více než 2-3 rostliny najednou. Roubováním vzácných rostlin, řezaných v jiných lokalitách, na své vlastní vysoce kvalitní, nakonec získáte vysoce kvalitní plody. Nemusíte ztrácet čas jejich samostatným pěstováním do lepší kvality.

 1. Citron + hruška = banán
 2. Jablko + třešeň = granátové jablko
 3. Jahoda + heřmánek = bonsai pupeny
 4. Jahoda + Snapdragon = Dračí ovoce
 5. Jahoda + zvonek = hrozny
 6. Tulipán + Chryzantéma = Strelitzia
 7. Dračí ovoce + Snapdragon = přežvýkavce
 8. Granátové jablko + Orchidej = Květ smrti
 9. Šalvěj + bazalka = petržel
 10. Lily + Snapdragon = Orchidej
Zajímavé:  Jak vybrat několik objektů najednou v Sims 4.

Poupata bonsají a rostlina přežvýkavců

Měli byste věnovat pozornost možnostem řešení následujících dvou rostlin:
1. Pupeny Bonsai. Dokud je rostlina ve stádiu vynikající kvality, lze z ní udělat okrasnou rostlinu. Můžete si také koupit okrasnou bonsai v režimu nakupování/stavby. S ním můžete zvýšit dovednost zahradnictví a květinářství pozorováním bonsají, Sim obdrží pozorný nebo šťastný moodlet nebo moodlet odpovídající emocím stromu. Dekorativní bonsaje mohou mít následující tvary (na obrázku zleva doprava): Vodopád, Vítr, Vícestupňový, Symetrický, Tradiční.

OktkvzA.png

Postavy mohou Bonsai také dávat emocionální tvary, když jsou ve vhodné náladě: inspirované, hravé, koketní, naštvané

MqD9cbM.png

2. přežvýkavá rostlina. Způsoby získávání bobulí přežvýkavců jsou popsány výše. Dospělá rostlina přežvýkavců může být krmena buď speciální potravou, která se na postavě automaticky objeví, nebo se můžete pokusit získat různé emocionální elixíry (v závislosti na náladě Simíka, kterého snědla) – k tomu se postava musí pokusit ochutnat dort, který kráva nabízí a nechat se jím sežrat. Pokud si ceníte života svého Simíka, neposílejte ho, aby snědl tento koláč podruhé do dvou dnů po prvním pokusu. V opačném případě bude Simík sežrán a kráva dá elixír života, který umožňuje vynulovat aktuální věkovou úroveň Simíka, který jej pije. Pokud není kráva nakrmena do 12 hodin od objevení dortu, zemře a promění se v kostru.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»