News

Kde najít jeskyně sims 4

Jak odemknout a dostat se do skryté oblasti Forgotten Grotto v The Sims 4?

štítky: sims 4, počítačové hry, sims 4
Kategorie: volný čas a zábava
komentovat
K oblíbeným
4 odpovědi:
qwer1 11 [227 kB]
3 года назад

Forgotten Grotto je skryté místo, takže dostat se tam není tak snadné.

Na toto místo se dostanete přes lokaci Oasis Springs, vchod do Forgotten Grotto Mine, označený červeným kroužkem na obrázku výše. Je to blízko parku s názvem Forgotten Flowers.

Měli byste tam však jít až poté, co nejprve získáte dovednost mechanika na maximální úrovni.

S maximální úrovní mechanických dovedností byste měli jít do Oasis Springs, najít místo dolu uvedené na obrázku výše, kliknout na něj a vybrat akci „hack“.

Po vloupání do dolu musíte vyřešit snadný úkol.

Poté, abyste se dostali do Forgotten Grotto, vyberte možnosti podle pokynů uvedených níže.

autor otázky zvolil tuto odpověď jako nejlepší
komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
Niki M [424K]
3 měsíci

Toto je druhý skrytý svět v základní hře Forgotten Grotto v Oasis Springs. Zdá se, že tato oblast je vchodem do minového pole, zdobeného klidnými jezírky a jiskřivými krystaly.

Začněme tím, že Simík potřebuje dosáhnout desáté úrovně dovednosti agility. Díky tomu se již můžete pokusit najít zapomenutou jeskyni.

Jdeme do zadní části parku Desert Bloom v Oasis Springs. Bude tam vchod, který bude muset hráč hacknout, aby se dostal do tohoto skrytého světa. Chcete-li to provést, proveďte následující kroky:

  • jít po široké cestě
  • vyjít schody
  • stát na římse
  • jít do jeskyně

Stejně jako u Sylvian Glade je zde malá plocha — její velikost je 15×10 — kterou můžete použít, pokud chcete. V jeskyni můžete najít vzácného netopýra.

Zajímavé:  Jak nainstalovat elektroměr v The Sims 4.

komentovat
přidat do oblíbených odkaz děkuji
kelly milen a [248K]
3 года назад

Desátá úroveň herních mechanismů je vyžadována, aby postava tuto dovednost vylepšila, aby odemkla tuto tajnou jeskyni. Mystická Forgotten Grotto má dva tajné vchody. Jsou otevřeny samostatně během hry a jsou také umístěny v různých oblastech. Jednu najdete za panstvím Landgraab se speciálním tulipánem, druhou za veřejným parkem s názvem Desert Flowers. Ve vzdálené části rokle, uvnitř hory, je místo, které potřebujeme. Je to podobné jako vchod do opuštěného dolu a zde uvidíme vchod do Forgotten Grotto.

Ihned po dosažení úrovně 10 postava provede akci „Hack“. Aktivuje se, když kliknete na vchod. Nyní jdeme prozkoumat otevřený průchod. I zde nás čeká dobrodružství.

Vstup do jeskyně, která se nachází v blízkosti domu Landgraab, se otevírá stejným způsobem.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»