News

Jak přidat doplňky balíčku do The Sims 4

Jak nainstalovat mody do The Sims 4? Kompletní průvodce

Jak nainstalovat mody v Sims 4?

V tomto článku vám řeknu, jak nainstalovat mody v Sims 4 ve formátu: package, ts4script, trayitem, bpi, blueprint, save atd. Dozvíte se také, co dělat, pokud jste si mod stáhli jako archiv a jak odstranit zbytečné úpravy.

Jak nainstalovat mody do Sims 4?

Instalace modů v Sims 4 může být obtížná z několika důvodů: za prvé existuje mnoho formátů doplňků (balíček, ts4script, trayitem, bpi, plán) a za druhé je obtížné určit správnou složku pro každý soubor, aby hra je pozná.
V tomto návodu se dozvíte, jak nainstalovat mody na pirátskou a oficiální verzi Sims 4, protože princip instalace je všude stejný.

Jak povolit mody v Sims 4

Ve výchozím nastavení jsou úpravy ve hře zakázány. Jak povolit mody v Sims 4? A je to velmi jednoduché!
Nejprve musíte jít do hry a jít do Nastavení hry.

Jak povolit mody v Sims 4

Vyberte kategorii Další a zaškrtněte políčka naproti Uživatelský obsah a modifikace и Modifikace skriptů jsou povoleny.

Zajímavé:  Jak usmířit pár v The Sims 4.

Povolení modů v The Sims 4

Nezapomeňte zkontrolovat přítomnost souboru zdroj.cfg ve složce Mods podél cesty: Dokumenty > Elektronický Umění > Projekt Sims 4 > Mody. Pokud vaše složka Mods tento soubor neobsahuje, mody nebudou fungovat.

Co mám dělat, když v Sims 4 nemám složku Mods?

Pokud Sims 4 nemá složku Mods, můžete ji vytvořit ručně na cestě: Dokumenty > Elektronický Umění > Projekt Sims 4 > Mody. Ve složce Mods musíte vytvořit soubor v programu Poznámkový blok zdroj.cfg a napište do něj:

Priorita 500
PackedFile *.balík
PackedFile */*.package
PackedFile */*/*.package
PackedFile */*/*/*.package
PackedFile */*/*/*/*.package
PackedFile */*/*/*/*/*.package

Nebo si jej můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu a umístit do složky Mods.

Instalace modů v Sims 4 — formát zip, rar, 7z

Po stažení z webu je mnoho modů archivováno v následujících formátech: rar, zip, 7z. To znamená, že autor komprimoval soubory tak, aby zabíraly méně místa a byly rychlejší na nahrávání/stahování ze služeb hostování souborů a dalších webových zdrojů. Problém je v tom, že hra neumí číst zazipované soubory. Archiv nemůžete jednoduše umístit do složky Mods, doplňky v tomto formátu se během hry nezobrazí.

Nejprve musíte rozbalit archiv. Můžete použít standardní archivátor Windows, ale umí rozbalit pouze archivy ve formátu zip. Pro práci s jinými formáty potřebujete vhodný program (např. Archiv ZIP křečka – bezplatný nástroj pro kompresi a otevírání souborů ve formátu zip, rar, tar, 7z).
Níže jsou uvedeny pokyny pro rozbalení archivu pomocí Hamster ZIP Archiver.

Jak extrahovat mod soubory z archivu

Klepněte pravým tlačítkem myši na archiv. Vybrat Křeček ZIP Archiv > Otevřít archiv…

Jak pracovat s archivy modulů Sims 4

Další kliknutí Vše rozbalte a vybereme složku, kam chceme soubory extrahovat.

Mody v archivech The Sims 4

Archiv může obsahovat soubory různých formátů: package, ts4script, bpi, blueprint, save atd. Dále se podíváme na to, jak nainstalovat jednotlivé typy souborů.

Zajímavé:  V Sims 4 chybí domy.

Jak nainstalovat moduly balíčku v Sims 4

Ve formátu balíček autoři obvykle vytvářejí účesy, oblečení, odstíny pleti atd. Instalace modulů balíčků v Sims 4 je docela snadná. Soubory s touto příponou musíte umístit do složky Mods. Cesta k této složce: Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods.

Instalace modulů balíčku v Sims 4

Můžete jednoduše vybrat a přetáhnout soubory do této složky nebo použít funkce Střih и vložit:

  1. Vyberte soubory a klikněte na ně pravým tlačítkem.
  2. Vyberte z nabídky Střih.
  3. Přejděte do složky Mods.
  4. Klepněte pravým tlačítkem myši do složky a klepněte vložit.

Můžete také vytvořit podsložky ve složce Mods pro lepší uspořádání souborů. Doporučuji vytvořit maximálně 10 podsložek, jinak to zpomalí hru.

Jak nainstalovat mody ts4script v Sims 4

Herní mody se často skládají z několika balíčků a formátů souborů ts4script. Již jsme přišli na první formát, ale jak nainstalovat mody ts4script v Sims 4 vám řeknu pokyny v tomto odstavci.

A všechno je tak jednoduché jako loupání hrušek! Umístěte soubory ts4script do složky Mods podél této cesty: Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 > Mods.

Důležité! Neumisťujte soubory s příponou ts4skript do podsložek a neměňte jejich názvy. To může poškodit mod.

Instalace modů v Sims 4 – plán, zásobník, formáty místností atd.

Domy, byty, simíci

Existují i ​​jiné formáty souborů, nejsou to mody. Ve formátech bpi, blueprint, trayitem, room, rmi jsou zpravidla domy, pokoje, byty a simíci. Musí být nainstalovány ve složce Podnos, při cestě: Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 >Tray.

Chcete-li nainstalovat stažený dům na pozemek a vybrat postavy, musíte jej otevřít ve hře Galerie > Knihovna > Moje knihovna – jsou zde domy, postavy a rodiny.

Kde hledat nainstalované domy a simíky v Sims 4

Chcete-li zobrazit další materiály, musíte zaškrtnout políčko vedle Zahrnuje mody.

Zajímavé:  Do které složky přidat domácí mody v Sims 4.

Kde jsou Simíci a domy v knihovně Sims 4

Soubory ve formátu Uložit

Soubory ve formátu Uložit a ver (číslo) — Toto jsou uložené hry. Také to nejsou mody. Aby se soubory tohoto typu zobrazily ve hře, musí být umístěny ve složce Saves, která se nachází podél cesty: Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4 >Uložení.

Jak nainstalovat save v Sims 4

Důležité! Neměňte název uložení, jinak ho hra nerozpozná.

Jak odstranit mody v Sims 4?

Jak odstranit mody v Sims 4, které již nejsou potřeba: jednoduše odstraňte soubory (v závislosti na typu) z příslušných složek Mods, Tray nebo Saves, najděte tam potřebný soubor a vymažte jej.

Neodstraňujte nepotřebné soubory, mohlo by to vést k tomu, že hra nebude fungovat správně.

Můžete použít užitečné programy Dovozce zásobníků и studio sims 4, který vám pomůže najít soubory konkrétních modů a vlastního obsahu ve složkách.

Instalace modů na pirátské Sims 4

Nebojte se, instalace modů na pirátskou hru Sims 4 se nijak neliší od instalace modů na licencovanou verzi hry. Na piráta jsou nainstalovány mody, domy, simíky, ukládání a další doplňky. Proces instalace je přesně stejný, jak je popsáno výše.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»