Charakter

V The Sims 4 se postavy prostě ztrapňují

Trapnost je negativní emoce, které je lepší se vyhnout. Zmatek může být normální, intenzivní nebo nebezpečný (pokora nebo deprese).

Embarrassy Emote v The Sims 4 Embarrassy Emote v The Sims 4Embarrassy Emote v The Sims 4

Trapnost zahnaná do extrémů může mít za následek smrt postavy.

Simík, který je zmatený, nebude schopen správně komunikovat s ostatními Simíky. Proto je v tomto rozpoložení těžké se s někým spřátelit, natož začít romantický vztah.

Když se ve hře Sims 4 objeví trapas

• Na rozdíl od jiných emočních stavů nemohou být rozpaky způsobeny předměty v okolí. Ale po neúspěšné komunikaci s ostatními Simíky se vaše postava snadno ztrapní.

• Snažte se nesnížit míru přirozené potřeby na minimum, protože pokud se postava nedostane na záchod, nemůže se vyhnout ostudě.

• Simíci se velmi znepokojují, pokud jsou přistiženi na toaletě nebo při koupání.

• Abyste se vyhnuli rozpakům, je lepší rozvíjet dovednost hry na hudební nástroje samostatně. Zejména na prvních úrovních této dovednosti.

• Neúspěch vede k rozpakům. To platí pro prozkoumávání jeskyní a takové akce před zrcadlem jako „Osvěžte se“.

Embarrassy Emote v The Sims 4

• Pokud je žádost vašeho Simíka k sňatku zodpovězena záporně, pravděpodobně se bude cítit trapně.

• Snažte se vyhnout degradaci.

• Vylepšete své zlomyslné dovednosti, abyste mohli hrát žerty na jiné postavy po telefonu. Jinak v případě neúspěchu na sebe ostuda nenechá dlouho čekat.

• Pokud chcete, aby se váš Simík ztrapnil, můžete vypít esenci z žvýkačky zvanou Extrakt z rozpaků, vzpomenout si na trapný okamžik pomocí karty Snapshots & Memories nebo nosit klobouk, který najdete v The Sims 4 Party Time.

Zajímavé:  Jak vyléčit rostlinnou postavu v The Sims 4.

Mějte na paměti, že Simíci s rysem samotáře zažijí větší rozpaky, pokud se jim nepodaří komunikovat s ostatními Simíky. Pokud navíc existuje perfekcionistická vlastnost, váš Simík se bude cítit trapně, když vytvoří něco, co není dost dobré.
Abyste se zbavili studu, můžete se schovat do stanu nebo pod deku.

Embarrassy Emote v The Sims 4

Taková interakce se zrcadlem jako „Povzbuďte se“ hodně pomáhá. Je zde také možnost udělat si ze sebe sebekritické vtipy nebo požádat jinou postavu, aby vás utěšila.

The Sims Wiki

The Sims Wiki je encyklopedie, která vám pomůže dozvědět se více o hrách The Sims a všech jejich funkcích a také sdílet své výtvory! Zde najdete kompletní informace o téměř všech herních funkcích, postavách, hrách a mnoho dalšího! Připojte se k The Sims Wiki ještě dnes a staňte se součástí naší komunity. Jsme rádi, že vidíme každého účastníka!

Nemáte účet?
Inzerát

The Sims Wiki

9315
stránek
русский

Rozpaky

Rozpačitá emoce Velmi rozpačitá emoceUmrtvené emoce

V rozpacích nebo v rozpacích (pův. Rozpacích) je emoční stav dostupný v The Sims 4. Postava se stydí, když jde do koupelny, když tam někdo je a v podobných případech. Tato emoce může dosáhnout následujících stavů: Velmi rozpačitě, deprimovaný. Deprimovaný postavy mohou zemřít, pokud se stres včas nezmírní.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»