Charakter

Jak vzkřísit mrtvou postavu Sims 4

Jakmile jsou dokončeny, objeví se „Book of Life“ na záložce pro zápis (v počítači). Tato kniha popíše život vybrané postavy. Poté, co si Reaper of Souls vezme Simíka s sebou, kliknutím na „Book of Life“ můžete přivolat zesnulého. Poznámka: bude vyvolán duch, ne samotný Sim.

Co dělat, když Simík zemře?

Když sim, kterého jste zapsali do Knihy, zemře, budete muset vzít Knihu života a vybrat možnost „Vyvolat. “. Zesnulá postava se znovu vrátí, jako by se nic nestalo.

Jak přimět Simíka zemřít ve hře Sims 4?

 1. Oheň Pokud chcete úmyslně zabít Simíka, pak jedním z nejúčinnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je oheň! .
 2. Elektřina Dalším běžným typem vraždy v SIMS 4 — Zabít Simíka elektrickým proudem. .
 3. Bazén .
 4. Hněv .
 5. Masožravá rostlina.
 6. Smích

Je možné v The Sims 4 vybudovat vztah se smrtí?

Vztah se smrtí

Ne, zlato, bohužel přinést s smrt to nebude fungovat.

Jak vzkřísit mrtvého člověka v The Sims 4?

 1. Otevřete konzolu podržením Ctrl + Shift + C.
 2. V konzole zadejte nebo vložte kód developer testingcheats true.
 3. Dále pište kód rysy. remove_trait [smrtelná vlastnost].
 4. Hotovo!
Zajímavé:  Jak dokončit úkol v The Sims Freeplay, nechte 4 postavy spát.

Jak zemřít stářím v The Sims 4?

Abych to vyprovokoval smrt musíte poslat staré lidi, aby dělali fyzická cvičení, dokud se neobjeví odpovídající moodlet, simík zemře dříve, než je nutné; To platí i pro Simíky, kteří to s woohoo rádi přehánějí.

Jak vzkřísit Simíka v Sims 2?

Podržte Shift a klikněte na Simíka a vyberte Nastavit Simíka jako můj kontakt. Když hra není pozastavena, Simík zmizí. Vybraný Sim nyní může vzkřísit zesnulý Sim pomocí Resurrect-O-Nomitron.

Jak obnovit mládí postavy v The Sims 4?

Na vrátit postavě mládí v The Sims 4, musíte vypít speciální lektvar proti stárnutí, který se kupuje za body štěstí. Ale nemyslete si, že lektvar vrátí oddělení do mládí, prostě omládne o několik let.

Jak přestat být duchem v Sims 4?

Jak se zbavit duchů

Duchy lze snadno poslat do dalšího světa provedením akce dostupné v nabídce urny nebo hrobu. Můžete také přivést duchy zpět k životu! Pokud má postava dostatečně vysokou úroveň zahradnických a kuchařských dovedností, může vytvořit ambrózii a vrátit se duch do světa živých.

Jak můžete utopit Simíka?

Jak zabít Sima v Sims 4 — utopit Sim

Postav bazén, zeptej se sima, kterého chcete zabít, zaplavte si v bazénu a pak rychle odstraňte všechny žebříky a postavte kolem něj plot. Nechte svého Simíka neustále plavat a nakonec se vyčerpá a utopí se.

Co se stane, když zemře poslední Sim?

Když postava zemře, Smrt si přijde vzít zesnulého s sebou, jiná postava může Smrt požádat, aby postavu nechala naživu. Je tu šance, že Smrt ne vůle vzít duši. Uvařená ambronie po snězení přivede postavu ducha zpět k životu.

Jak vzkřísit postavu v The Sims 3

Vzkříšení Simíka ve hře Sims 3

S největší pravděpodobností se každý z vás setkal s takovým problémem, jako je smrt své oblíbené postavy v The Sims 3. Chci vám udělat radost, je možné přivést jednoho z členů herní rodiny zpět k životu. Pojďme se blíže podívat na otázku, jak vzkřísit postavu v The Sims 3.

Zajímavé:  Jak obnovit smazanou postavu v The Sims 4.

Ne nadarmo byl specifikován „jeden z členů herní rodiny“, protože ke vzkříšení budete potřebovat alespoň dvě postavy – jednu živou a druhou mrtvou.

Vzkříšení postavy pomocí ambrózie

Jak vzkřísit postavu v The Sims 3

 • Po smrti Simíka se objeví urna s popelem nebo náhrobek, který musí živý Sim přenést do svých zavazadel. Pokud by náhodou váš Simík zemřel v cizí oblasti, pak jděte na městský hřbitov a kliknutím na mauzoleum odstraňte potřebný hrob;
 • Poté se objeví úkol z Vědeckého ústavu „přinést popel zesnulého na experiment se vzkříšením“;
 • Po dokončení zadaného úkolu se objeví hláška, že experiment nebyl zcela úspěšný a do herní rodiny se připojí hratelný duch;
 • Dalším krokem je uvařit a nakrmit své duchy Simíkem ambrózií. Jakmile začne zázračné jídlo fungovat, váš hratelný duch se promění v běžného Simíka.

Vědecký institut a příprava ambrosie jsou jistě zajímavé, ale pro ty, kdo mají nainstalovaný doplněk Sims 3 Showbiz, může být vzkříšení postavy mnohem jednodušší. Vše, co musíte udělat, je něco přát džinovi. S tímto typem vzkříšení se zesnulá postava vrátí z jiného světa ve stejném hávu, ale jeho kariéra a manželství budou muset být obnoveny od nuly.

Kámen mudrců – prostředek ke vzkříšení

S rozšířením The Sims 3 Supernatural lze body štěstí použít k nákupu odměny „kámen mudrců“, která má mimo jiné funkci přivolat do rodiny jakéhokoli zesnulého Simíka ve městě. Každý, koho povoláte prostřednictvím Kamene mudrců, se automaticky připojí k herní rodině a stane se hratelnými duchy. Poté mohou být také vzkříšeni pomocí ambrózie.

Zajímavosti:

 1. Simův hratelný duch nemůže zemřít, takže jejich existence není ohrožena;
 2. V The Sims 3 mohou i ti nejmenší obyvatelé herní rodiny zemřít při pádu velkého meteoritu.
Zajímavé:  Jak naverbovat postavu v The Sims 4.

Nyní znáte jednoduché způsoby, jak vzkřísit postavu v The Sims 3. Užijte si hru!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»