Charakter

Jak vyzkoušet postavu v The Sims 4

Telefonické rozhovory Sims 4: průvodce komunikací ve hře

AlfaCasting

The Sims 4 je oblíbená počítačová hra, ve které si hráči mohou vytvářet své vlastní postavy a ovládat jejich životy. Jedním z důležitých aspektů této hry jsou telefonní dialogy, které umožňují postavám mezi sebou komunikovat a rozvíjet své vztahy.

V The Sims 4 má každá postava svůj vlastní telefon, pomocí kterého můžete navazovat kontakty a volat dalším postavám. Telefonické dialogy umožňují postavám diskutovat o různých tématech, dávat úkoly, zvát lidi na rande a dokonce mluvit o svých pocitech. Je to skvělý způsob, jak se dozvědět více o postavách a prohloubit jejich vztahy.

The Sims 4 má k dispozici mnoho různých telefonních hovorů, které lze použít k rozvoji příběhu a vztahů mezi postavami. Některé dialogy mohou vést ke změnám ve vztazích, ovlivnit náladu postav nebo otevřít nové možnosti ve hře. Na volbě dialogu a jeho důsledcích závisí budoucí vývoj postav a jejich vztahů.

Telefonické dialogy jsou nedílnou součástí hry Sims 4, která vám umožňuje rozvíjet postavy a vytvářet zajímavé příběhy. Použijte tento nástroj moudře, abyste prohloubili vztahy svých postav a dozvěděli se více o jejich osobnostech a touhách.

Základy práce s telefonními dialogy v Sims 4

The Sims 4 nabízí hráčům různé způsoby komunikace a rozvoje postav, jedním z nich jsou telefonní dialogy. V této části si povíme o základních možnostech práce s telefonními dialogy.

Zajímavé:  Jak se zbavit postavy v The Sims 4.

V The Sims 4 má každá postava svůj vlastní telefon, pomocí kterého můžete zahájit dialog s ostatními postavami ve hře. Chcete-li otevřít telefon, musíte kliknout na ikonu telefonu v pravém horním rohu obrazovky.

V okně telefonu, které se otevře, uvidíte seznam dostupných akcí. Některé akce mohou být dostupné pouze v určitých situacích nebo pokud má postava určité dovednosti.

Hlavní typy dialogů:

 1. Sdělení: umožňuje chatovat o různých tématech a učit se novinky od jiných postav.
 2. Romantika: umožňuje zahájit romantickou konverzaci s jinou postavou, provádět romantická gesta a dokonce navázat vztah.
 3. Přátelství: umožňuje rozvíjet přátelství s jinými postavami, zvát je na návštěvu a trávit čas společně.
 4. Práce: umožňuje diskutovat o práci s jinou postavou, požádat o radu nebo sdílet své úspěchy.
 5. Rodina a děti: umožňuje chatovat o dětech a rodinných záležitostech s jinou postavou.
 6. Zábava: umožňuje zvát další postavy na různé akce, jako jsou večírky nebo návštěva kina.

Také v dialozích pomocí telefonu můžete zjistit informace o stavu postav, jejich touhách a fobiích a také navázat kontakt s ostatními hráči online.

Nezapomeňte používat telefonický dialog k rozvoji vztahů mezi postavami a vytváření zajímavých příběhů ve hře. Pamatujte, že každá akce může ovlivnit vztahy a nálady postav, takže dialog volte moudře.

Jak používat telefonické rozhovory ke komunikaci

The Sims 4 nabízí dostatek příležitostí pro komunikaci a rozvoj postavy. Jedním z hlavních nástrojů ve hře je telefon, pomocí kterého můžete navázat kontakt s ostatními postavami.

Telefonické rozhovory vám umožňují:

 • dozvědět se o novinkách a událostech v herním světě;
 • přijímat informace o svých sousedech a dalších postavách;
 • naplánovat schůzku nebo rande s jinou postavou;
 • navázat vztahy s jinými postavami;
 • přijímat úkoly a plnit je, abyste mohli rozvíjet svou postavu.

Chcete-li zahájit dialog s jinou postavou, otevřete telefon, vyberte kartu „Dialogy“ a najděte požadovanou postavu v seznamu kontaktů. Vyberte postavu a klikněte na tlačítko „Zavolat“.

Zajímavé:  Jak se může jedna postava nastěhovat k jiné v The Sims 4.

Během dialogu si můžete vybrat různé reakce a akce, které ovlivní průběh rozhovoru a vztahy s ostatními postavami. Můžete být například přátelští a zdvořilí, nebo naopak – naštvaní a agresivní.

Je důležité si uvědomit, že každá postava má svou vlastní jedinečnou osobnost a preference, takže vaše činy a reakce mohou ovlivnit to, jak se k vám postava chová a jaké příležitosti jsou ve hře dostupné.

Telefonické rozhovory vám také umožňují spojit se s ostatními hráči v režimu pro více hráčů a komunikovat a spolupracovat v herním světě.

Pomocí telefonických rozhovorů komunikujte s ostatními postavami, rozvíjejte svou postavu a vytvářejte zajímavé příběhy v The Sims 4.

Jak používat telefonní dialog k vývoji postav

Telefonické rozhovory v The Sims 4 jsou skvělým způsobem, jak navázat kontakt a rozvíjet vztahy mezi postavami. Umožňují vám chatovat s ostatními Simíky, zvát je, klást otázky a dozvědět se nové informace o různých aspektech hry.

Zde je několik způsobů, jak využít telefonické rozhovory k vývoji postav v The Sims 4:

1. Navázání kontaktu

Pomocí telefonických rozhovorů můžete začít komunikovat s ostatními Simíky, které jste ještě nepoznali. Zavolejte jim, představte se a požádejte o setkání v reálném životě. To může být výchozím bodem pro vytváření nových přátelství nebo romantických vztahů.

2. Rozvíjejte vztahy s ostatními Simíky

Telefonické dialogy také umožňují upevnit stávající vztahy s ostatními postavami. Zavolejte jim, aby si popovídali, popřál jim všechno nejlepší k narozeninám nebo jim jen popřál dobrý den. Neustálá komunikace pomůže rozvíjet přátelství nebo romantické vztahy.

3. Pozvánka na návštěvu

Prostřednictvím telefonu můžete pozvat další Simíky k návštěvě. Je to skvělý způsob, jak spolu trávit čas, lépe se poznat a upevnit váš vztah. Můžete uspořádat párty, uvařit večeři nebo se jen dívat na film s ostatními Simíky.

Zajímavé:  Jak poslat postavu do práce v The Sims 4.

4. Kladení otázek

Telefonické rozhovory vám také umožňují klást otázky ostatním Simíkům, abyste získali informace o různých aspektech hry. Můžete například zjistit, jaké koníčky má jiný Simík, kde pracují nebo kde lze v herním světě najít speciální předměty. To pomůže rozšířit znalosti a schopnosti vaší postavy.

5. Získávání nových informací

V telefonických rozhovorech můžete získat nové informace o různých událostech a aktivitách probíhajících ve hře. Můžete být například informováni o blížícím se koncertu nebo festivalu, slevách v obchodech nebo novém obsahu ve hře. Použijte tyto informace, abyste zůstali v obraze a rozvíjeli svou postavu spolu s herním světem.

Telefonické rozhovory v The Sims 4 nabízejí mnoho příležitostí k rozvoji vašich postav a spojení s ostatními Simíky. Použijte tyto funkce k vytvoření zajímavých a bohatých vztahů mezi vaší postavou a ostatními Simíky ve hře.

Tajné telefonní rozhovory a speciální funkce

The Sims 4 má tajné telefonické rozhovory, které vašim Simíkům umožňují rozvíjet jejich vztahy a získávat speciální schopnosti. Tyto dialogy jsou dostupné pouze tehdy, když jsou splněny určité podmínky nebo jsou dosaženy určité úrovně vztahů.

Jedním z tajných telefonických rozhovorů je „Pozdrav z budoucnosti“. Chcete-li jej otevřít, vaše postava musí dosáhnout vysoké úrovně technologické dovednosti. Poté může vaše postava volat do budoucnosti a mluvit s postavami z budoucnosti, získávat cenné rady a předpovědi. Tento dialog pomáhá rozvíjet technologické dovednosti a dozvědět se o nových produktech v herním světě.

Dalším zajímavým telefonickým dialogem je „Tajemný cizinec“. Je k dispozici pouze v případě, že vaše postava žije v domě, kde je tajemná místnost nebo předmět, jako je zlobrovo oko, které mohou vést k tajným chodbám. V tomto dialogu může vaše postava zavolat cizinci a dozvědět se o skrytých schopnostech jeho domova, přijímat tajné úkoly nebo najít skryté poklady.

Zajímavé:  The Sims 4 má nyní možnost učinit vaši postavu mužskou a ženskou –

Dalším speciálním telefonickým dialogem je „Připravte se na zkoušku!“ Je k dispozici pouze v případě, že je vaše postava školák nebo student. Zavoláním spolužáků nebo spolužáků se vaše postava může připravit na zkoušku, dozvědět se o důležitých tématech a získat tipy a rady. Tento dialog pomáhá zlepšit akademický výkon vaší postavy.

Existuje také mnoho dalších tajných telefonních hovorů, které vašim Simíkům umožňují odemknout nové schopnosti a prozkoumat svět The Sims 4. Pomocí těchto dialogů zpestříte svou hru, rozvinete dovednosti a postoje svých postav a odemknete nové možnosti!

Jak zlepšit své telefonní dovednosti ve hře Sims 4

V The Sims 4 je telefon důležitým nástrojem komunikace a rozvoje postavy. Chcete-li zlepšit své schopnosti telefonické komunikace ve hře, existuje několik užitečných tipů:

 1. Komunikujte pravidelně po telefonu. Čím více času strávíte rozhovorem s jinými postavami, tím lepší budou vaše telefonní dovednosti. Použijte telefonní hovory k udržení vztahů s přáteli, rodinou a kolegy.
 2. Vyberte různé možnosti konverzace. Hra nabízí různé možnosti dialogu pro telefonické rozhovory. Použijte je k zpestření vaší komunikace a zlepšení vašich dovedností. Můžete si vybrat možnost «Seznámit se» a seznámit se s novými postavami nebo možnost «Poradit» a poradit se s přáteli o různých problémech.
 3. Pozorně poslouchejte svého partnera. Kvalitní konverzace vyžaduje pozornost a schopnost naslouchat. Pečlivě si prostudujte informace, které vám partner sdělí, a odpovězte na jeho otázky nebo komentáře.
 4. Ukažte empatii. Projevte pochopení a zájem o problémy a radosti druhých lidí. Projev empatie pomůže posílit vaše vztahy s postavami a telefonické rozhovory budou příjemnější a přínosnější.
 5. Rozvíjejte své sociální dovednosti. Telefonické rozhovory v The Sims 4 nabízejí příležitost k rozvoji sociálních dovedností vaší postavy. Využijte možnosti konverzace ke zlepšení dovedností, jako je charisma, komunikace a diplomacie.
Zajímavé:  Jak udělat postavu starší v The Sims 4.

Nezapomínejte, že komunikační dovednosti po telefonu se postupem času vyvíjejí. Čím více budete telefonovat a mluvit s jinými postavami, tím více zkušeností a dovedností získáte. Neváhejte komunikovat a být aktivní v telefonických rozhovorech a brzy zjistíte, že se vaše komunikační schopnosti po telefonu výrazně zlepšily.

Videoherní dovednosti v Sims 4

Vývojáři z týmu EA potěšili fanoušky The Sims mnoha novými dovednostmi, které v předchozích verzích hry nebyly. Jedním z nich je videoherní dovednost v The Sims 4. O tom si dnes budeme povídat.

Vše o dovednostech videoher v Sims 4

Dovednost videohry se vylepšuje těmito způsoby: skutečným hraním videoher na počítači, tabletu, telefonu nebo speciální platformě (zakoupené v nákupním režimu) a samozřejmě čtením knih:

Svazek 1 „Jak trollovat nooby“
Svazek 2 „Oficiální příručka pro hráče“
Svazek 3 «Hra o život»

Vše o dovednostech videoher v Sims 4

Nejlepší stav mysli pro hraní videoher je „Všímavost«. Proto je žádoucí, aby postava měla charakterový rys „Genius“, který pravidelně dává mindfulness moodlet.

Vše o dovednostech videoher v Sims 4

Další funkce «Chytrý student“ (získáno za výběr životního cíle ze sekce „Znalosti“) pomůže Simíkovi co nejrychleji se posunout směrem k zvládnutí jakékoli dovednosti, včetně dovedností ve videohrách.

Mimochodem, absolutní průměrnost ve videohrách nemůže dosáhnout výšek v kariéře technického specialisty, a zejména ve směru „hráče počítačových her“.

Úrovně dovedností videoher v The Sims 4:

úroveň 1
Postava ji okamžitě obdrží a je inspirována k dalšímu vývoji pouze systémovou zprávou o způsobech, jak dovednost zvýšit.

úroveň 2
Dává Simíkům příležitost promluvit si o videoherní strategii se svými přáteli.

úroveň 3
Ale na třetí úrovni se objevuje taková užitečná funkce jako registrace do turnaje videoher pro začátečníky. Za výhru je odměna. Peníze! Za účast ale budete muset také zaplatit.

úroveň 4
Jakmile postava dosáhne čtvrté úrovně, přidá se do počítače možnost „Hrát neuvěřitelnou sportovní hru“ a při komunikaci s ostatními Simíky můžete diskutovat o strategii ve svých oblíbených hrách nebo sdílet své myšlenky na nové produkty v herním průmyslu.

Zajímavé:  Jak změnit vzhled postavy v The Sims 4.

úroveň 5
Nyní se můžete naučit strategie ve hrách pro pokročilé hráče pomocí počítače.

úroveň 6
Na úrovni šest se hráč bude moci přihlásit do turnajů pro profesionály. Účast v nich není levnou radostí, ale vítězství se bohatě vyplácí.
K dispozici je také nová hra: Bicklebock.

úroveň 7
Opravdoví fanoušci počítačových her rádi nejen hrají, ale také sledují, jak to dělají ostatní. Funkce „Sledování živého vysílání“ je nyní otevřena.

úroveň 8
Není dobré chlubit se svými úspěchy. Ale koho to zajímá? Po dosažení osmé úrovně se postava může na základě svých zkušeností vysmívat nováčkům.

úroveň 9
Na úrovni devět je vašemu svěřenci udělen titul elitního hráče. Může vysílat sám a co je důležité, dostávat za to peníze od fanoušků svého herního talentu.
Navíc na počítači máte přístup ke hře „Road Racing“ a na Kinectu máte přístup k „Crazy Selection“.

úroveň 10
Po dosažení úrovně 10 se Simík stává legendárním členem herní komunity a může ocenit Hilocka 2 z první ruky.

Po zvládnutí dovednosti videohry získává postava úspěch „Hry ve hrách“ za 50 bodů.

Vše o dovednostech videoher v Sims 4

O turnajích a moodletech

Účast v turnaji nemusí nutně znamenat vítězství. Neměli byste proto zapomínat, že dokud nebude váš svěřenec v této věci patřičně důvtipný, nebudete muset počítat s jasnou výhrou.

Poražený obdrží negativní smutek +1 a hráč, který získá jednu z cen, bude odměněn těžkou hotovostí a +2 náladou štěstí.

Vše o dovednostech videoher v Sims 4

Přejeme vám úspěch při zvládnutí videoherní dovednosti v The Sims 4!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»