Rodina

Jak přidat rodinu do města v The Sims 4

Jak přestěhovat několik rodin do různých/stejných měst v The Sims 4?

Dobré odpoledne, takový problém. Když vytvořím rodinu, usadím ji, postavím dům a nějakou dobu za ni hraji, když se pokusím vytvořit další hratelnou rodinu ve stejném městě/v jiném městě, ta první se ze stránky jednoduše odstraní. Pokud dříve bylo při výběru města napsáno, kolik rodin hrát, tak po usazení ve více rodinách ta první prostě zmizí! Uložený soubor zůstává, ale jak se mohu ujistit, že ve městě žijí dvě plně hratelné rodiny a kdybych se rozhodl hrát s jednou z nich, druhá by si prostě žila svým vlastním životem a byla součástí města, jako NPC. Pomozte, prosím vás

Odpovědět Komentář
1 odpověď:
Dasha1969 před 10 měsíci

V populární hře The Sims 4 je poměrně zajímavá možnost „Spravovat rodiny“. Nejprve musíte najít položku „Spravovat rodiny“, nachází se vpravo nahoře. Na tomto panelu uvidíte všechny své rodiny, které jste kdy vytvořili. Vybereme požadovanou rodinu, ve které chceme provést změny. Poté by se měl objevit informační panel o rodině, kterou jsme vybrali, pokud se podíváme dolů, uvidíme čtyři možnosti. Musíme vybrat možnost, kterou potřebujeme „Přesunout postavy mezi rodinami“. Existují i ​​další možnosti, můžeme odebrat postavy z rodiny nebo přidat postavy z jiných rodin. A co je nejdůležitější, můžeme spojit jednu rodinu s druhou. Nejprve musíme přesunout absolutně všechny postavy ve směru zleva doprava, poté musíme odpovědět na důležitou otázku, zda chceme prodat veškerý nábytek, který je na levé straně, nebo chceme nábytek přesunout do společné rodině. To je vše.

Zajímavé:  Jak otevřít rodinné zavazadlo v Sims 4.

Přečtěte si také

Hlavním důvodem zpoždění v The Sims 4 jsou piráti. Pokud si koupíte originál za 1500 rublů, nebudou žádné problémy. Za zmínku také stojí, že Sims 4 je stabilnější a na technické parametry počítače nenáročnější než Sims 3. Může za to jak nová animace ve hře, tak i nový vzhled města (ala Sims 2, kdy svět není zcela otevřený a nějakou dobu trvá, než se stránka načte, a to i veřejná). Mnoho hráčů připouští, že pokud byl Sims 3 na jejich počítači velmi závadný, pak Sims 4 běží bez problémů. Jsou tedy dvě možnosti: buď nesplňuje technické parametry, nebo proto, že jde o pirátskou verzi hry.

Oproti předchozím dílům hry Sims 4 byla vylepšena grafika a mimika a nutnost připojení k internetu se stala nutností. Ale uživatelské recenze nejsou příliš dobré, říkají, že hra je velmi špatná, pokud jde o hratelnost, rychle ji začne nudit, ne jako třetí díl hry. A stáhnout si ho můžete zde: http://game-sims.com/load/sims_4/3/.

  • Vyhledávání a sběr vzácných kamenů.
  • Čerpání v malbě a následný prodej obrazů (pokud je obraz mistrovským dílem).
  • Pumpování psaním a prodejem knih (ale příjem je dočasný).
  • Najděte v okolí bohatého muže a nastěhujte se k němu.

Jiné metody se nezdají být tak ziskové. Pokud tam bude nějaký zisk, bude malý nebo jednorázový.

Licencovaná hra „Sims 4“ stojí asi 50 USD. To neznamená, že je to drahé, vzhledem k tomu, že čtvrtí Sims slibují, že budou ještě zajímavější a vzrušující než předchozí verze. Proto si myslím, že skuteční fanoušci této počítačové hračky nebudou takových peněz litovat.

Pokud jde o „stahování“, obvykle to znamená kliknout na tlačítko „Stáhnout“, chvíli počkat a voila, jste skvělí.

Zajímavé:  Jak vrátit manžela do rodiny v The Sims 4.

Ohledně instalace — V «Moje dokumenty» — složka Electronic Arts — The Sims 4 — Mods. Pokud složka Mods neexistuje, můžete a měli byste ji vytvořit. Dále vypusťte soubory, které tam byly staženy. Spusťte hru. Hra automaticky rozpozná soubory. U jednotlivých modů je potřeba zaškrtnout políčko v nastavení, název je něco jako „povolit mody skriptu“.

4 года назад
Viz též:
Jak otevřít Galerii v pirátské verzi Sims 4?

0 · 1 odpověď · The Sims 4

Sims 4: existuje kód pro urychlení porodu?

0 · 1 odpověď · hra

Nepodařilo se spustit Sims 4, píše se, že Origin neběží. Jak opravit?

9 · 22 odpovědi · počítačové hry

Jaké triky jsou ve hře Sims 4?

0 · 6 odpovědí · hra

Sims 4 (Sims 4), které město je lepší?

1 · 3 odpovědi · The Sims 4

Sims 4 (Sims 4) jak udělat mimozemšťana?

0 · 1 odpověď · The Sims 4

Kde si mohu stáhnout doplňky pro hru Sims 4?

0 · 2 odpovědi · The Sims 4

Jaké druhy smrti existují v The Sims 4?

1 · 2 odpovědi · The Sims 4

Co mám dělat, když Simíci ve hře Sims 4 neprovádějí žádné akce?

1 · 3 odpovědi · hra

V The sims 4 se objevuje chyba -11, co mám dělat?

0 · 1 odpověď · počítačové hry

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»