News

V jaké složce jsou umístěny doplňky Sims 4?

The Sims 4 je nejnovější verze hry o životě virtuálních lidí. Možnost pozorovat postavy, naplňující jejich životy různými událostmi, si mezi hráči získala velkou oblibu.

Hra si získala velkou popularitu, což vedlo k vytvoření obrovského množství modifikací. Pojďme zjistit, jak nainstalovat doplňky pro Sims 4.

Jak nainstalovat doplňky pro Sims 4

Instalace oficiálních doplňků

V obchodě Electronic Arts jsou nabízeny nejen malé domácí úpravy, ale také velké oficiální doplňky. Chcete-li je nainstalovat, musíte provést několik kroků.

  • Spusťte klienta Origin.
  • Pokud jste doplněk nezakoupili digitálně, uplatněte kód produktu.
  • Přejděte na Moje hry, kde klikněte pravým tlačítkem na obrázek The Sims 4 a vyberte Zobrazit podrobnosti hry.
  • Nyní vyberte doplněk a stáhněte si jej.

Instalace doplňků ve formátu .package

Nejprve byste si měli stáhnout modifikaci, která se vám líbí. Pokud je soubor zazipovaný, rozbalte jej. Výsledný soubor by měl být zkopírován do složky Mods, která se nachází ve složce Sims 4, která se nachází v sekci dokumenty. Úpravy můžete nejen házet, ale můžete pro ně vytvořit samostatné složky, abyste se později nespletli. Po instalaci hledejte nainstalované objekty v režimu nákupu, konstrukčního režimu a během vytváření postavy.

nainstalovat doplňky pro Sims 4

Nastavení postav

Stáhněte si „Sims“, které se vám líbí. Uvidíte několik souborů s příponami .hhi, .trayitem, .sgi a další. Je třeba je přesunout do složky Tray, která se nachází v adresáři The Sims 4. Tento postup má příjemné plus – při instalaci nemusíte hru vypínat, můžete ji zkopírovat přímo během procesu. Zbývá jen najít nové postavy v herní knihovně.

Zajímavé:  Jak odemknout veškerou kosmetiku Sims 4 pro mimozemské simíky.

Domy, které mají přípony .bpi a .blueprint, se instalují podobným způsobem. Když je zkopírujete do stejné složky, můžete je najít v herní knihovně a umístit je na volné místo ve městě.

Významné okamžiky

Obsah vytvářený uživateli by měl být do hry přidáván opatrně. Může se stát, že přidáte nekompatibilní objekty nebo je nesprávně nainstalujete, což povede k nemožnosti spuštění hry. Doporučujeme přečíst si návod od autorů úprav.

nainstalovat doplňky pro Sims 4

Kromě malých modů, které nahrazují postavy a domy, existují globální a skriptové mody, které mají větší vliv na hratelnost. Pokud stahujete doplňky ve velkém množství, nezapomeňte je roztřídit do různých složek. Můžete k nim připojit obrázky a snímky obrazovky — tímto způsobem se rozhodně nespletete.

Nyní víte, jak správně nainstalovat úpravy a doplňky pro The Sims 4. V tomto procesu není nic složitého, ale musíte jednat opatrně, jinak mohou ve hře nastat problémy.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»