News

Jak prodat parvu vydavatelství v The Sims 4

V The Sims 4 vám neumožňuje publikovat/prodávat práva na knihu vydavateli.

Vše je jako obvykle, přes poštovní schránku, kterou vyberu k vydání knihy, se otevře seznam mých knih, které mohu publikovat, ale všechny jsou označeny šedou barvou a nelze na ně kliknout (všechny knihy mám v zavazadle, vše je jak má by mělo být), je to chyba nebo inovace? Možná tam mohou být zveřejněny pouze jednou za určitou dobu? To se ještě nikdy nestalo, prosím pomozte!

Odpověď 3

Ano, existuje omezení jako u prodeje práv k písni. Je zvláštní, že jsi to nenapsal. Jako jednou týdně

Alexej PotopovičStudent (107) před 2 týdny

Aha, myslel jsem, že je limit na publikování v časopisech jednou týdně. V tom případě děkuji, jinak jsem se už bál.

Nasťa Plaksovna Myslitel (6675) Haha, a není třeba se děsit, nepamatuji si den, kdy by Sims fungovali správně

Na základě vašeho popisu se s největší pravděpodobností jedná o chybu v The Sims 4 a ne o novou funkci. Zde je několik kroků, jak problém vyřešit:

1. **Restart hry**: Někdy může jednoduchý restart vyřešit spoustu problémů ve hrách.

2. **Zkontrolujte inventář své postavy**: Ujistěte se, že knihy jsou skutečně v inventáři vaší postavy a ne ve vašem domácím inventáři.

3. **Zkontrolujte omezení příspěvků**: V některých případech může mít hra časový limit na počet příspěvků v určitém časovém období.

4. **Použijte příkaz «resetSim»**: Můžete zkusit resetovat svou postavu pomocí příkazu «resetSim First Name Last Name» v cheatové konzoli, ke kterému lze přistupovat pomocí Shift + Ctrl + C.

Zajímavé:  Jak najít domácí úkol v The Sims 4.

5. **Zkontrolujte aktualizace hry**: Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi hry, protože aktualizace často obsahují opravy chyb.

6. **Check Mods**: Pokud používáte mody, mohou způsobit konflikty. Zkuste zakázat mody a zjistěte, zda to problém vyřeší.

7. **Kontaktujte podporu**: Pokud žádná z výše uvedených metod nepomůže, doporučujeme kontaktovat podporu EA pro další pomoc.

Tyto kroky by vám měly pomoci identifikovat a případně vyřešit příčinu problému s vydáním knihy v The Sims 4.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»