News

Jak odemknout veškerý obsah v Sims 4

Hlavním cílem Sims 4 je žít svůj nejlepší život, což zahrnuje stavbu domu snů. Pokud chcete jít realistickou herní cestou, musíte vydělávat peníze za každou položku pro váš domov. Ale jedna z věcí, díky kterým jsou hry o něco lepší než realita, je schopnost podvádět. Hra vám umožní přeskočit proces broušení a skočit rovnou k uvedení vašich nápadů do života.

Jak odemknout všechny objekty v Sims 4

Pokud vás zajímá, jak okamžitě odemknout všechny položky v Sims 4, jsme tu, abychom vám pomohli. V této příručce budeme sdílet cheat kódy pro odemknutí všech objektů ve hře. Kromě toho vám poskytneme pokyny k odemknutí všech panství a získání dalších Simoleonů. Na závěr si vysvětlíme pravidla EA Games týkající se podvádění.

Jak odemknout všechny objekty v Sims 4 na PC

Cheat kódy jsou hlavní součástí Sims 4 a jediným způsobem, jak odemknout všechny předměty ve hře. Pokud jste hru nějakou dobu hráli, je pravděpodobné, že již máte aktivovanou cheatovou konzoli. Ale v případě, že jste ve světě Sims 4 a online cheatů nováčkem, aktivujte cheat konzoli podle následujících kroků:

 1. Stiskněte Ctrl + směna + C kláves současně, abyste vyvolali pole pro zadávání cheatů.
 2. Vepište testy jsou pravdivé a stiskněte vstoupit klíč.

Gratulujeme, cheaty jsou nyní povoleny. Zde je návod, jak odemknout všechny položky ve hře:

 1. Ve hře použijte Ctrl + Shift +C zkratka pro otevření cheatové konzole.
 2. Vepište bb.ignoregameplayunlocksentitlement a stiskněte vstoupit klíč.
 3. Případně zadejte bb. showliveeditobjects odemknout všechny objekty v režimu Build.
Zajímavé:  Jak se zbavit krys v Sims 4.

Jak odemknout všechny objekty v Sims 4 na Xboxu

Stejně jako PC verze Sims 4, i Sims 4 pro Xbox umožňuje hráčům pomocí cheatů postavit svůj vysněný dům. Chcete-li povolit cheaty a odemknout všechny objekty ve hře, postupujte podle následujících kroků:

  Stiskněte R1, R2, L1, a L2 současně tlačítka na ovladači pro otevření cheatové konzole. Toto jsou čtyři tlačítka v horní části ovladače.

 • Vepište testy jsou pravdivé pro povolení cheatů.
 • Vepište bb.ignoregameplayunlocksentitlement odemknout všechny objekty ve hře.

  Jak odemknout všechny objekty v Sims 4 na Playstation

  Odemknutí všech objektů v Sims 4 pro PlayStation pomocí cheatů je jednoduché. Nejprve však musíte povolit cheatovou konzoli. Zde je návod, jak to udělat na PlayStation:

   Stiskněte RB, RT, LB, a LT tlačítka (čtyři tlačítka v horní části ovladače) současně, abyste vyvolali pole pro zadávání cheatů.

 • Vepište testy jsou pravdivé umožnit použití cheatů ve hře.
 • zadejte bb.ignoregameplayunlocksentitlement cheaty do vstupního pole chatu pro odemknutí všech objektů v Sims 4.

  Jak odemknout všechny objekty v režimu sestavení v Sims 4

  Objekty v režimu Build musí být odemčeny odděleně od ostatních objektů ve hře. Naštěstí to lze provést ve třech jednoduchých krocích. Chcete-li začít, postupujte podle následujících pokynů:

  1. Vstupte do režimu Build a stiskněte Ctrl + směna + C kláves současně pro vyvolání cheatové konzole. Na konzoli Xbox nebo PS4 stiskněte současně všechna čtyři tlačítka na nárazníku/rameni a spouště na ovladači.
  2. Vepište testy jsou pravdivé pro aktivaci cheatů.
  3. Vepište bb. showliveeditobjects odemknout všechny objekty v režimu Build.

  Kromě okamžitého přístupu ke všem objektům v katalogu Build vám cheaty umožňují umístit je, jak chcete. Pomocí příkazu „bb.moveobjects on“ můžete umístit předměty na nejpodivnější místa, například nechat pohovku vznášet se. Není překvapením, že je to jeden z nejpoužívanějších cheatů v režimu Build, protože je zábavný.

  Zajímavé:  Jak vypadat jako teenager na univerzitě v The Sims 4.

  Další často kladené dotazy

  Mohu dostat ban ze hry Sims 4 za podvádění?

  Hráči noví ve světě Sims 4 se často obávají, že mohou dostat ban za používání cheatů. To je oprávněná obava, protože pravidla mnoha her týkajících se cheatů jsou přísná. To se však týká hlavně online her, kde může vaše podvádění ovlivnit výkon ostatních hráčů.

  The Sims 4 není online hra. Kromě toho je jeho hlavním cílem vybudovat si svůj vysněný život, a to není tak jednoduché, pokud používáte pouze poctivé způsoby. Z tohoto důvodu vývojářům hry nevadí podvádění a zabudovali tuto funkci do hry. Dokonce i oficiální stránka EA Games výslovně uvádí, že jde o velkou část hry, takže podvádějte, kolik chcete!

  Jak odemknu všechny domy v Sims 4?

  Koupit dům v Sims 4 je mnohem snazší než ve skutečném životě, ale vydělávat dostatek Simoleonů stále vyžaduje čas a odhodlání. Místo tvrdé práce můžete všechny statky ve světě Sims osvobodit pomocí jediného cheatu. Chcete-li zahájit lov domů, postupujte podle následujících kroků:

  1. Použití Ctrl + směna + C zkratka pro otevření pole pro zadávání cheatů. Pokud hrajete s ovladačem, stiskněte současně horní tlačítka a spouště.

  2. Zadejte FreeRealEstate na odemknout veškerý majetek na světě. Případně použijte FreeRealEstate pravda ošidit. Nyní můžete získat jakýkoli dům, o kterém sníte, zcela zdarma.

  3. Pokud vás volný majetek nedělá šťastným a raději byste pracovali pro své sny, využijte Vypnuté nemovitosti zdarma cheat pro opětovné vypnutí funkce.

  Je to bezplatná nemovitost

  Nyní, když snad máte přístup ke všem objektům ve hře, můžete splnit všechny své sny. Každý z nás si přeje, aby podvádění bylo možné v reálném životě. Ale protože tomu tak není, Sims 4 je skvělý způsob, jak uniknout realitě a užít si trochu zábavy.

  Zajímavé:  Jak se zbavit nemoci hlodavců v Sims 4.

  Jaká je nejpůsobivější věc, kterou jste ve hře Sims 4 pomocí cheatů udělali? Podělte se o své zkušenosti v sekci komentářů níže.

 • Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  Кнопка «Наверх»