News

Jak dlouho trvá, než děti v The Sims 4 vyrostou?

Ahoj všichni) Jak dlouho vyroste dítě v The Sims 4?

Měla jsem dítě, klikla jsem vyrůst, vyrostl a stal se miminkem, ale kdy z něj bude školák? Jak dlouho to trvá?

Hlasujte pro nejlepší odpověď

Tak se podívej. Hrál jsem to dlouho. Někde se za 15 dní stane školákem.

Eva MillerováStudent (95) před 6 lety

A ty herní nebo skutečné?

Varvara Pronskaya Student (188) Co si pamatuji, tak herní.

Eva MillerováStudent (95) před 6 lety

Související dotazy

Váš prohlížeč je zastaralý

Do hlavního rozhraní projektu neustále přidáváme nové funkce. Starší prohlížeče bohužel nejsou schopny dobře spolupracovat s moderními softwarovými produkty. Pro správnou funkci používejte nejnovější verze prohlížečů Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge nebo si nainstalujte prohlížeč Atom.

Jak dlouho trvá, než děti v The Sims 4 vyrostou?

Nová životní etapa v The Sims 4 dorazila s bezplatnou aktualizací v březnu 2023. Nyní novorozenci rostou do kojenců. Toto je nová etapa v životě vašeho Simíka: jedinečné charakterové vlastnosti, životní milníky a výchova, která ovlivní budoucí život dítěte. V tomto materiálu jsme shromáždili kompletní průvodce výchovou dětí v The SIMs 4: jak si s nimi hrát, rozvíjet je a jaké povahové vlastnosti zdědí zralé miminko.

Nová věková etapa

Všechny věkové fáze od poslední aktualizace The Sims 4:

Zajímavé:  Jak přivolat smrt v The Sims 4.

 • Novorozený. První instar po narození. Novorozenec by měl být v interakci pouze pro základní potřeby a společnost. Miminko leží v plence a pláče, jen když něco potřebuje. Nejkratší etapa;
 • Baby. Od této fáze můžete upravovat a spravovat svou postavu v CAS;
 • Baby, nebo Batole. V této fázi se dítě učí plně chodit a mluvit;
 • Dítě. Simík nyní může rozvíjet dovednosti, které si ponesou do dospělosti a konečně začnou chodit do školy;
 • dospívající. Postava vstoupí do puberty, jde na střední školu a objeví se jí akné a vlasy. Hormony spěchají, nálada kolísá a objevuje se první objekt touhy. Těžké, ale velmi zajímavé období v životě Simíka;
 • Mladý dospělý. První kroky do dospělosti: student, práce, večírky, randění a pokusy o vybudování vlastní rodiny;
 • Dospělý. Předposlední fáze – Simík vyroste v plnohodnotnou vyzrálou postavu. Hlavní je vydržet krizi středního věku a upevnit úspěch v životě;
 • Starší. Život vašich Simíků se chýlí ke konci, i když mají ještě spoustu času, který mohou trávit se svými vnoučaty, odpočívat a možná najít způsob, jak si prodloužit dny. Nebo dokonce získat nesmrtelnost.

Zajímavá skutečnost. Před bezplatnou aktualizací v roce 2017 měly děti pouze tři věková stádia: novorozenec, dítě a dospívající. To znamená, že dítě, které leží v postýlce a je zabalené v plence, se doslova za pár dní promění v plnohodnotné dítě, které musí chodit do školy. Ačkoli v předchozích dílech série byla Batolata přidána okamžitě se základní hrou.

Miminko se nemůže samostatně pohybovat a naučit se chodit. Pokud není v postýlce nebo v náručí rodičů, bude ležet na zemi na speciálním koberečku nebo v ohrádce. Můžete s ním chodit na procházku v kočárku, nosit ho s sebou ve speciálním batohu, držet ho v postýlce nebo na hrací podložka. Stejně jako u Batolat, která se ve hře objevila o něco dříve, je potřeba miminko krmit, koupat, přebalovat, hrát si a komunikovat.

Zajímavé:  Kde je poštovní schránka v Sims 4 v bytě.

Své miminko můžete krmit z prsu, z láhve nebo ve vysoké židličce. V druhém případě bude potřebovat pomoc rodiče. Mimochodem, dítě si vyvine první chuť k jídlu a zdaleka není pravda, že bude souhlasit s tím, že bude jíst nabízenou chutnou pochoutku.

Fáze vývoje dítěte

Průběh jeho dalších věkových fází závisí na tom, jak k výchově miminka přistupují rodiče. Snažte se svému dítěti věnovat veškerou svou pozornost a péči, aby vyrůstalo šťastné.

komunikace

Komunikace a interakce s rodinou — jedna z nejdůležitějších fází vývoje. Trávit čas se svým miminkem, komunikovat s ním a hrát si. Je obzvláště zajímavé sledovat, jak děti a batolata interagují s miminkem – nové možnosti interakce vypadají dojemně.

Pokud budete s miminkem komunikovat a tyto dovednosti v něm rozvíjet, velmi brzy uvidíte první úsměv, blábolení, smícha dokonce ho učit hrát na schovávanou s dlaněmi.

Emoce, které může dítě zažít:

 • hněv (Hněv);
 • neutrální (Jemný);
 • smutek (Smutný);
 • štěstí (Happy);
 • hravý (Hravý);
 • Nabitý energií;
 • Vyděšený;
 • spící (Spící).

Jemné motorické dovednosti

Rozvíjející se jemné motorické dovednosti (Fine Motor), dítě zvládne první základní dovednosti: uchopování rukama, držení předmětů, houpání, tleskání. Kupte svému dítěti hračky, pomozte mu s nimi komunikovat a miminko si teď začne strkat prsty do pusy a sahat po všem, co mu padne do oka. Nejlepší varianta je speciální hrací podložka se závěsnými chrastítky v režimu Build v dětské části.

Hrubé motorické dovednosti

Gross Motor zodpovědný za základní pohyby dítěte: zvedání hlavy, převalování, plazení, sezení a první pokusy postavit se na nohy. Dítě se zde rozhodně neobejde bez pomoci a dohledu rodičů. Pomozte svému dítěti pohybovat se, převalovat se a časem bude schopno tyto úkony provádět samostatně.

Zajímavé:  Jak změnit polohu oken Sims 4.

Jedinečné akce

Každá událost se v našem životě stane poprvé. S miminky je to stejné. První, které zůstanou v paměti postavy, jsou:

 • koupání;
 • pěnová koupel;
 • vynikající jídlo;
 • zdravý dlouhý spánek;
 • Hosté;
 • snaží se jíst rukama;
 • vyfouknutí plenky atd.

Všechny životní milníky lze objevit prostřednictvím interakce a pozorování dítěte. Některé body mohou chybět, takže buďte opatrní.

Doplňte životní cestu

S vydáním doplňku «Cesta života» (Růst spolu) byla přidána miminka 18 nových jedinečných charakterových rysů. Dítě může například jíst úhledně nebo nedbale, nesnáší vstávání nebo sezení na rukou, miluje brzké vstávání nebo naopak déle spát. Pokud nechcete hádat, co musíte udělat, abyste získali konkrétní vlastnost, pak stačí použít cheat kódy pro doplněk Life Path.

Jak udělat radost miminku

Když miminko dosáhne další životní etapy – batolete, dostane jeden z bonusové charakterové vlastnostiv závislosti na tom, jak bylo o něj pečováno:

 • Nešťastné dítě. Pravděpodobně jste se nesnažili věnovat dostatečnou pozornost svému rostoucímu dítěti. V budoucnu bude tvrdohlavější a neposlušnější;
 • Šťastné nemluvně. Už lepší. Dítě se bude snažit budovat přátelské vztahy s ostatními a obecně životní fáze probíhala dobře;
 • Ideální miminko (Top Notch Infant). Udělal jsi maximum. Dítě bylo neustále obklopeno láskou a péčí, a proto dostalo všechny potřebné životní dovednosti. Skvělý důvod být hrdý!

Pokud jste tvrdě pracovali a věnovali svému dítěti hodně pozornosti, budete si moci samostatně vybrat jeho charakterové vlastnosti a v budoucnu urychlit rozvoj dovedností.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»